Obłęd

Chciałbym napisać więcej o wystrzale opony w samochodzie prezydenta Dudy, lecz nie jestem w stanie, gdyż tak wiele myśli kłębi mi się w głowie, iż odnoszę wrażenie, że jeszcze trochę, a popadnę w jakiś obłęd.

Powiem tylko, że przed kilkoma tygodniami spotkałem na krakowskich Plantach mamę pana Prezydenta, która powiedziała mi, że strasznie się boi o Andrzeja i całymi dniami modli się za niego.

I jak widać żarliwie się modliła.

Tym razem się nie udało!

Ale!

Ludzie! Zróbcie coś na litość Boską! Zanim nas na amen załatwią zalewające polskie ulice post-esbeckie szumowiny!

A nową władzę po raz któryś z rzędu pytam, gdzie jest aneks do Raportu WSI do jasnej cholery? (!!!)

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki)

Post Scriptum
Nie umiem sobie także wytłumaczyć beztroskich wypowiedzi pana Prezydenta po "wypadku", oraz faktu, że policja nie zamknęła natychmiast autostrady celem zabezpieczenia dowodów.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

05-03-2016 [12:18] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

"Zróbcie coś na litość Boską!"

Właśnie. Nie czekajcie już na nic. Raport WSI. Zbiór zastrzeżony IPN. "Kredyty" frankowe.

I co jeszcze z tych rzeczy, które należało zrobić natychmiast, a które wystawiono na przetarg?

Obrazek użytkownika Celarent

05-03-2016 [12:32] - Celarent | Link:

Profesorze, nie mam zaszczytu znać osobiście mamy Pana Prezydenta, ale poznałam latem kogoś, kto jest bliską ich rodziną. Osoba ta powiedziała, ze od samego początku, wszyscy Oni są świadomi na jakie niebezpieczeństwo został wystawiony ten młody i zdolny człowiek. Na pytanie, czy są dumni odpowiedziała ...płaczem. To nie rozumieć takich obaw, strachu. W naszym kraju Prezydentura to nie tylko obowiązek, to ogromne, ogromne ryzyko. Szczególnie, jeśli się jest i chce pozostać przyzwoitym człowiekiem.
Nie wiem, kto popsuł oponę Prezydenckiej pancernej limuzyny (oponę więcej niż niestandardową...), ale ktoś to zrobił. Prezydent powinien mieć lepszą ochronę - on i jego mienie a wszystko, co zostało dla niego przygotowane wcześniej niż "teraz" powinno być odpuszczone i rozpoczęte od nowa.
Pęknięta opona pancernego samochodu, przy prędkości 120 km/h, w otoczeniu innych aut... to nie jest ostrzeżenie.

My możemy jedynie zademonstrować swoją jedność, liczebność i determinację. Polacy poczuli się na tyle miło i dobrze, ze trochę sobie odpuścili. Jednak jeśli chcą mieć naprawdę komfortową sytuacje, powinni wyjść na ulicę. Nie na przeciw KOD, Wałęsie, Nowoczesnej czy PO. Powinni przyjść pod Pałac Prezydencki z radością pokazać jak cieszą się, że jest! Tam powinni odśpiewać Boże coś Polskę, Te Deum... Tam powinien być Milion. Żeby było wiadomo, ilu nas jest. że się nie damy. Że nie damy naszego Prezydenta! że nie zrobią z nas tego, co Po Smoleńsku. Że nie tylko na kolejny Smoleńsk nie pozwolimy, ale i że oni na kolejny Smoleńsk nie mogą sobie pozwolić. Żadną inscenizacją... Kluby GP. Radio Maryja. Kukiz`15, Narodowcy Kowalskiego, Kibole... Wszyscy. Jak na marsz Niepodległości. Tylko liczniej. Radośnie. Bo jest z czego się cieszyć. Ciekawe, co na taki wybuch radości i jedności z Prezydentem powie (przepraszam) nowoczesna hołota.

Obrazek użytkownika xena2012

05-03-2016 [13:52] - xena2012 | Link:

przerażające komentarze na forach społecznościowych,życzenia śmierci,rozczarowanie że się nie udało.To niestety konsekwencja naszego przyzwolenia na incydenty po Smoleńsku i bezkarność ubliżającym prezydentowi Kaczyńskiemu.Ta tłuszcza nosi w sobie taki ładunek nienawiści,,że swoim zachowaniem inspiruje do coraz gorszych czynów.I nie łudźmy się,że to jakiś samotny Cyba.

Obrazek użytkownika Dreamer24

05-03-2016 [16:00] - Dreamer24 | Link:

Biorąc pod uwagę ABW pacyfikujące nastolatka za stronkę Antykomor, obecnych KODziarzy powinno się wszystkich aresztować i posłać do więzienia. Wszak dowody są jak na tacy.

Obrazek użytkownika ALTEREGON

05-03-2016 [15:56] - ALTEREGON | Link:

Witam .

Bogu dzięki , że te gamonie zdemaskowały się .

Koniec z miękką polityką wobec wroga śmiertelnego , to jest sprawa naszego życia lub naszej śmierci narodowej .

Dobrze stało się , że zademonstrowano nam na samochodzie , a nie znowu na samolocie jaki mają na nas wpływ .

Struktury ochrony Prezydenta , Premiera , Ministrów i innych Ważnych dla Polski powinny składać się z żołnierzy tak jak Ochrona GROM Prezesa Kaczyńskiego .

Na wojnę wysyła się żołnierzy , a nie ministrantów .

Pozdrawiam .

Obrazek użytkownika Kazmirz

05-03-2016 [17:13] - Kazmirz | Link:

Szlag mnie rowniez trafia gdy partrze na te polska dobrodusznosc ,graniczaca z naiwnoscia . Niektorym wydaje sie ,ze walka juz sie skonczyla - mamy swojego prezydenta I swoj wiekszosciowy rzad. A w realu jestesmy dopiero na poczatku drogi ku normalnosci. Jesli przespimy ten dany nam czas to znowu obudzimy sie.... bedziemy szczesciarzami jesli tylko z reka w nocniku. Nigdy nie ufalem czerwonym I tak pozostalo . Gardze lewactwem, I modle sie aby ta pogarda nie przerodzila sie w nienawisc, ktora tak konsumowala mnie w peerelu. Pozdrawiam serdecznie ,zgadzam sie z panem calkowicie.

Obrazek użytkownika KaczyKuper

05-03-2016 [17:17] - KaczyKuper | Link:

Jeżeli chodzi o aneks to również mnie szlag trafia, że jeszcze nie został ujawniony a sprawa miała ujrzeć światło dzienne z końcem stycznia br a dzięki Bogu mamy początek marca i cisza. To samo z bezpieczeństwem prezydenta. Mamy za sobą 10 kwietnia (mówiąc w skrócie) i ja się pytam: czy do ku..wy nędzy (przepraszam za sformułowanie) rząd (czyli PiS) śpi? Mamy jeszcze raz przeżywać śmierć prezydenta? Co oni wyprawiają?! Kolejna sprawa to wystawa upamiętniająca generała Andersa, którą otworzyła jego córka. Ta zasra...a (ponownie przepraszam) bezzębna "młodzież" KOD-u ryja sobie darła, "jeździła" po pani Anders jak po burej suce i co? I ku..wa cisza! Zero reakcji policji, nikt nie wywlókł ścierw na zewnątrz i nie ma problemu! A przypomnijmy sobie jak wyleciał pan Rachoń kiedy zadał królowi żebraków (Owsiakowi) niestosowne pytania, co się działo z młodzieżą, która protestowała przeciwko wykładowi UB-eckiemu bandycie itp itd. Co to jest? Z każdej strony słyszę o zagrożonej demokracji a wszelkiej maści ścierwa wyprawiają już takie szopki, że niedługo demokracją będzie bicie zwolenników PiS-u a zagrożeniem demokracji pakowaniem takich ścierw za kratki! Dlatego rząd niech zacznie działać konkretnie i zdecydowanie aby nie było za późno!

Obrazek użytkownika goscaga

05-03-2016 [17:45] - goscaga | Link:

w tych czasach opona nie peka od razu I stanowi zagrozenie...przeciez mamy zawsze zapas czasu,ktory pozwala na bezpieczne zjechanie na pobocze.

Tak sie skada.ze posiadam takie auto,ilosc kontrolek..niesamowita..jest tam zapas,zeby nie bylo mozliwosci na taki incydent...a co dopiero limuzyna Prezydenta!! dodatkowe,specjalne zabezpieczenia I opony

przeciez ludzie nie sa idiotami I potrafia myslec.

Ponadto jest bardzo wazne, aby zrozumiec,ze takie zamartwianie sie nie pomaga,wrecz przeciwnie.Rozumiem nie jest to latwe,a tym bardziej jest powod,aby byc niespokojnym,tylko wowczas takim mysleniem urealniamy rzeczywistosc.Wiem CO MOWIE I prosze nie dopatrywac sie jakichs herezji...to jest prawda

Pomoc mozemy Panu Prezydentowi Modlitwa I MYSLAMI TYPU;PAN DUDA JEST OK,Prezydent jest bezpieczny..ilekroc odczujemy niepokoj wtedy odwracamy nasze mysli zamieniajac na pozytywne...prezydent jest ok

obecnie miliony ludzi skupi sie na nagatywach I to nie jest dobre...nawet nie zdajemy sobie sprawy,jaka stanowimy MOC

Obrazek użytkownika Lektor

05-03-2016 [17:49] - Lektor | Link:

Kliknij na link aby posłuchać tego komentarza. Dozwolone od 18 lat !
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

05-03-2016 [18:45] - ExWroclawianin | Link:

Szanowny Panie Krzysztofie,

Jestem PRZERAZONY tym na co pozwala dzisiejszy rzad PiS-u i sam pan Prezydent RP dr Andrzej Duda. Najwiekszy wspolczesny ludobojca swiata Jozef Stalin podobno kazdego dnia spal w innej sypialni i nawet jego wartownicy z NKVD ktorzy go pilnowali sami nie wiedzieli gdzie przebywa. Moze nadchodzi czas aby Prezydent Polski mial 5 indentycznych PANCERNYCH limuzyn i zmienial je w ostatniej chwili bez pytania czy uprzedzenia. A poza tym cala obstawa prezydenta albo do wymiany albo do skrupulatnej WERYFIKACJI.

ZARTY SIE SKONCZYLY!

ZERO TOLERANCJI DLA WROGOW POLSKI I POLAKOW !!!

OPUBLIKOWANIE Aneksu do WSI i to jak najszybciej panie prezydencie dr Andrzeju Duda. TO JEST W PANA I POLAKOW INTERESIE!!!!!

Zablokowanie czy uchylenie PO-PSL-owskiej ustawy 1066 o sprowadzaniu do Polski obcych sil porzadkowych.

Rozliczenie PRYWATYZACJI oraz SKAZANIE WINNYCH STRAT PONIESIONYCH przez Polske na Kare Smierci + Konfiskata majatku skazanego, jego rodziny i najblizszego otoczenia.

Odkladanie i czekanie na rozpoczecie TOTALNEJ ROZPRAWY/WOJNY Z WROGAMI, WEWNETRZNYMI MOSKALAMI dziala na nasza polska NIEKORZYSC. CZAS PRACUJE DLA NASZYCH SMIERTELNYCH WROGOW!

Pozdrawiam pana z New Jersey w USA

Obrazek użytkownika jdj

05-03-2016 [19:30] - jdj | Link:

Wiesz, może nie zalecaj Dudzie Stalina ...

Obrazek użytkownika HenrykInny

05-03-2016 [20:21] - HenrykInny | Link:

Juz drugi raz ci pisze , ogarnij sie ... Prezydenta RP Andrzeja Dude do zbrodniarza , najwiekszego w swiecie , J.Stalina porownujesz ?!!!. Bo reszta to takie "kocmopoly" ...piszesz.

Obrazek użytkownika hendriks

05-03-2016 [19:03] - hendriks | Link:

Nie istnieje ''spiskowa TEORIA dziejów '', ale wystarzcy naprawdę podstawowa wiedza historyczna, aby z całą odpowiedzialnoćą stwierdzić ,że istnieje ''spiskowa PRAKTYKA dziejów'' Opony pękają (ogólnie )bardzo rzadko.Jakby policzyć ilość przejechanych kilometrów przez wszystkie samochody jeżdzącepo polskich drodach i podzielić przez ilość podobnych (jak prezydenta)wybuchów opon. to co by wyszło? Albo ilu ludzi na porównywalnym stanowisku miało podobny wypadek w historii motoryzacji.? osobiście uważam ze,w 101% pewności , była próba zamachu.

Obrazek użytkownika jdj

05-03-2016 [19:34] - jdj | Link:

Panie Krzysztofie, a może by tak AKO ponownie ogłosiło poparcie dla Prezydenta? I odpowiedziało Komisji Weneckiej broniąc Polski i Panią Premier w specjalnym oświadczeniu, z udziałem Ordo Juris, jeśli konieczne?

Obrazek użytkownika Maksimus

05-03-2016 [22:55] - Maksimus | Link:

Tutaj fachowo wszystko wyjaśnione:

http://naszeblogi.pl/60800-byl...

a poniżej odpowiedź:

Jak podkreślił, nie jest możliwe, by w prezydenckim samochodzie była stara bądź nieoryginalna opona.

„To jest niemożliwe, to są specyficzne opony, nawet koła, nie ma możliwości, aby to były jakieś podróby, nieoryginalne. Są kupowane w przetargu”

http://wpolityce.pl/polityka/2...

Obrazek użytkownika bolesław

05-03-2016 [23:00] - bolesław | Link:

Szanowny Panie Krzysztofie.
W kilka chwil po Smoleńsku byłem przekonany, że to nie był zwykły wypadek, tak samo pomyślałem i w tym przypadku.
"I jak widać żarliwie się modliła" - Jest takie przysłowie: "modlitwa czyni cuda".
A przysłowia są mądrością narodu.
Serdecznie pozdrawiam, bolesław.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

05-03-2016 [23:08] - Krzysztof Pasie... | Link:

@ALL

Próbuję odepchnąć te skojarzenia od siebie, ale jak patrzę na te wszystkie demonstracje KOD-u z Petrusiem, Baśką, której matka zginęła pod Smoleńskiem i tą wyszczekaną petrusiową dziunią , której nazwiska nawet nie warto wymieniać, jak słucham, co wygadują na obecną władzę, a szczególnie ten gówniarz z 300-stej polityki to sorry, wybaczcie mi Państwo, ale przypomina mi się kultowa filmowa scena, której atmosfera... co ja Wam będę perorował, przypomnijcie sobie - vide: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika mmisiek

06-03-2016 [01:49] - mmisiek | Link:

Podpisuję się pod tym apelem oburącz.
Bierność PiSu jest porażająca i samobójcza - jeśli to się natychmiast nie zmieni to chyba nie mają szans dotrwać do końca kadencji i będzie cud jak dotrwają chociaż do końca roku.