Żałosne jaja to jakieś są

Władza ludowa wzięła się na sposób. Aby poradzić sobie z krnąbrnym, przypadkowym społeczeństwem postanowiła wrócić do korzeni.
 
Korzenie te są trzy, przy czym jeden stary jak świat, a dwie odnóżki plenią się co jakiś czas z niepohamowaną żywiołowością, a periodyczne strzyżenie zdaje się je jedynie wzmacniać.
 
Ponieważ prehistoria nikogo prawie nie zainteresuje, przejdę od razu do współcześnie zidentyfikowanych odnóżek.
 
Pierwsza zawarta jest w dewizie: „Ein Volk, ein Reich, ein Führer" - jeden naród, jedna Rzesza, jeden wódz – sformułowana przez ludowego przywódcę Adasia Hitlerasia.
Druga brzmi: ”Tutto nello Stato, niente al di fuori dello Stato, nulla contro lo Stato” -wszystko w Państwie, nic poza Państwem, nic przeciw Państwu – i była ulubionym sloganem Benka Mussoliniego.
 
Bez wchodzenia w szczegóły, odnóżki te posiadają wspólne zabarwienie, którym jest totalitaryzm. Niemcy stworzyły socjalizm narodowy, Włochy – faszyzm. Najważniejsze jest jednak to, że obie doktryny sprowadzają najwyższe dobro publiczne i państwowe do nieomylnej osoby wodza (Führer, Duce), którego każda krytyka traktowana była jako zamach na państwo i zdrada główna.
 
Obecna władza III Rzeszy Pospolitej (jak określa kondycję naszej nieszczęśliwej ojczyzny pan Cysewski), gwałtownie upodabnia się do swych pierwowzorów, choc na razie jest kolegialna.
 
Oto wprowadzono prawo, że jeśli ktoś będzie głośno krytykował władzę na wiecu, czy na marszu, czy w czasie manifestacji, Władza zdelegalizuje takie zgromadzenie, co w sposób oczywisty z organizatorów uczyni przestępców. W ten sposób, bardzo szybko wszyscy chętni do organizowania manifestacji społecznych trafią do wiezienia, i o to przecież chodzi. Na ulicach zalegnie błoga cisza przerywana jedynie wiernopoddańczymi sloganami i odgłosami pocałunków składanych na tłustym dupsku miłościwie nam panującej Władzy.
 
Oto wprowadza się prawo, że publiczne stwierdzenie, np. że najwięcej pedofilii jest wśród pederastów (tzw. zjawisko nadreprezentacji), będzie karane 3-letnim więzieniem, jako mowa nienawiści. Że zgodne to jest z badaniami? Nie szkodzi. W czasie procesu Grodzki – Terlikowski, sąd, a więc jaśnie panująca Władza, nie dopuścił dowodu, w postaci aktu urodzenia dziecka p. Grodzkiego, gdzie jak byk stoi, kto jest ojcem, bo to uraża uczucia odnowionego odczuwania p. G.
 
A przecież wiadomo, że wspominanie o pladze pedofilii wśród kochających inaczej, musi urażać ich pederastyczne uczucia.
 
Oto Władza zabiera półroczne dziecko karmiącej matce, na podstawie plotek. Gardzi faktami. Twardo realizuje państwowe, totalitarne wytyczne. Nagłaśnia to w swojej bezsilności poseł Wojciechowski, ale okazuje się, że pisze na Berdyczów. Przynajmniej tyle, że nie zamkną go, dopóki chroni go immunitet.
 
Oto kolejna Władza, minister Szczurek ogłasza, że SKOKi są organizacja przestępczą (piramida finansowa jest forma oszustwa zdefiniowanego w KK). I co? I nic. Prokuratura ani nie zamyka zarządów SKOK, ani ministra Szczurka za niedopełnienie obowiązku zgłoszenia przestępstawa. Cisza. Bo władza w tym przypadku lobbuje. A dlaczego? Bo może i łaknie kasiory. Podobnie, jak w przypadku nachalnej reklamy Biedrony, w wykonaniu premierzycy i konstytucyjnego ministra Schetyny.
 
Cała Polska się śmieje, ale chyba przez łzy. Władcy robią swoje. Jak 600 lat temu jeżdżą z całym swoim totalitarnym dworem i taborem po Polsce i utrwalają władzę ludową.
 
Czy można coś z tym zrobić? Można, ale po pierwsze, trzeba zrozumieć, że rośnie nam nowy totalitaryzm, i nie jest to jedynie pusta retoryka.

PS.
http://wpolityce.pl/polityka/260641-senator-pek-dla-stefczykinfo-slowa-ministra-szczurka-o-skok-ach-to-wypowiedz-lobbysty-ktory-mowi-nieprawde
.
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/260697-lowcy-dzieci-nie-to-nieprawdopodobne-niemozliwe-ktos-by-w-polsce-krzywdzil-dzieci-dla-pieniedzy
.
http://wpolityce.pl/polityka/260592-totalny-odlot-i-lewacki-skret-platformy-partia-kopacz-chce-w-specjalny-sposob-chronic-gejow-przed-mowa-nienawisci
.
http://niezalezna.pl/69411-kopacz-w-wywiadzie-co-zlego-w-tym-ze-chwalilam-warzywa-i-owoce-z-biedronki
.
http://niezalezna.pl/69404-na-posiedzenie-rzadu-we-wroclawiu-kopacz-przyjechala-z-meblami-z-warszawy
.
https://www.knf.gov.pl/Images/KNF_piramidy_tcm75-28815.pdf

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-07-2015 [10:38] - NASZ_HENRY | Link:

Grodzka swoje jaja oddała Kopaczowej ;-)

Obrazek użytkownika xena2012

29-07-2015 [13:06] - xena2012 | Link:

a wie Pan co jest najbardziej przerażające? Poczucie bezkarności,niesłychana arogancja władzy,która nawet w obliczu krytyki śmieje się nam w twarz pokazując gest Kozakiewicza i prowokując.Władza organizuje sobie poparcie wśród tych którzy wspomogą finansowo ich zwycięstwo wyborcze .Stąd te hojną rączką wypłacane nagrody,medal dla szefa Biedronki,tak PO werbuje sobie elektorat.Nawet komiczny i kosztowny obwoźny cyrk z własnymi meblami ma znaczenie,przecież naocznie widzimy jak rząd w pocie czoła pracuje.

Obrazek użytkownika JacBiel

29-07-2015 [14:16] - JacBiel | Link:

Szczerze mówiąc, to mnie to cieszy, że kamuflaże opadają. Bez trudu każdy może spostrzec, że wyłoniła wielka doopa.