TVN24 dostało list od… Boga. Pilnie poszukiwani psychiatrzy!

Redakcja TV24 za pośrednictwem jakiegoś grafomana Marcina Napiórkowskiego otrzymała list od… Boga, w którym Bóg oznajmia, że nie przyszedłby na Marsz Niepodległości, ale kocha też narodowców [1]. 

Źródło foto: / tvn24.pl/printscreen za niezależna.pl [1]

No cóż… Szkoda słów… 

Chyba to całe towarzystwo w TVN cały czas chodzi na jakimś „haju”… albo…

Warto wspomnieć, że w szpitalach psychiatrycznych pełno jest „jezusów”, „napoleonów”, „bogów” i wielu innych. Może to któryś z tych pacjentów napisał, albo sam Pan M. Napiórkowski wymaga hospitalizacji w takim szpitalu. 

Tyle tylko, że skoro firmuje to cała stacja TVN, to może należałoby stworzyć w budynku redakcji szpital psychiatryczny, który od razu miałby pełne obłożenie a i na pewno znaleźliby się lekarze psychiatrzy, którzy podjęliby się ich leczenia. 

Zatem… Pilnie poszukiwani psychiatrzy do powstającego szpitala psychiatrycznego w budynkach TVN…
Zawsze twierdziłem, że lewica a już na pewno lewactwo u swoich wyznawców nosi znamiona co najmniej zaburzeń osobowości a w najgorszym razie choroby psychicznej… [2,3]

Hm :)

[1] http://niezalezna.pl/208431-ta...
[2] Zobacz ciekawe spojrzenie: http://teoriazycia.blogspot.co...
[3] Zobacz świetny tekst: http://naszeblogi.pl/45969-czy...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Es

13-11-2017 [13:08] - Es | Link:

Jak widać biznes dilera został przejęty przez bardziej operatywną i wydajną konkurencje.A co tam będą bawić sie w detal jak można wszystkim zapewnić odjazd

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

13-11-2017 [15:05] - krzysztofjaw | Link:

Swoją drogą to można by było opublikować nazwiska z jego notesu.To chyba wiele by wyjaśniło.  Pzdr

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

13-11-2017 [19:46] - zbieracz śmieci | Link:

Jak stacja taki ich bug!