Wały pokazują wała!

Dowodów, że totalna opozycja wciąż nie może otrząsnąć się z szoku wyborczego jest po kokardę. Ale szoku nie należy mylić z zamroczeniem, które odbiera zdolność racjonalnego działania. Szok zaś potrafi krzesać, na krótko wprawdzie, zadziwiające hołupce. I totalni pod wpływem amoku, niczym pan Twardowski w karczmie, śmieszą, tumanią i próbują przestraszać. Już praktycznie wszystkim liderom prawicy gwarantują trybunał stanu, zwykły kryminał, a w porywach zsyłkę. Kierunek kibitek pozostaje do ustalenia. Potulny lud pisowski może liczyć na abolicję. Krnąbrny czeka infamia!
Parafrazując pieśń z arcydzieła serialowego o czterech pancernych, na którym to filmie petrulowcy, szetyniści i im podobni uczyli się historii: „Porządek zrobimy, tylko zwyciężymy, lecz to łatwa gra”. A mówiąc poważnie, cały wysiłek propagandowy elyt 3 RP koncentruje się na przekonywaniu zwolenników prostackiego postmodernizmu, że należy lekceważyć, ignorować i olewać wszelką władzę wybraną w demokratycznych wyborach. Jednym słowem na każdym kroku trzeba pokazywać pisiorom wała, bo ich dominacja to jedynie chwilowe nieporozumienie, pryszcz na zdrowym ciele brukselskiego porządku.
I niech siepacze z Nowogrodzkiej spróbują skrzywdzić grupkę zaburzonych aksjologicznie nauczycielek, opiece których nie powierzyłbym nawet swego chomika! Niech odważą się ukarać grandziarzy spod sejmu! Albo rzucić cień na nieposzlakowaną opinię o HGW czy o wodzu Bolesławie! A w kolejce do ochrony czekają jeszcze: młody kierowca o mały włos nie zmasakrowany przez panią premier w Oświęcimiu, świrnięta feministka dająca upust swemu odmóżdżeniu w świątyni, jakiś estradowy wyciruch atakujący spacerowiczów na Krakowskim Rynku… Wszystkich ofiar reżymu wymienić nie sposób.
Co tam jednostki. Za nadzwyczajną kastę nietykalnych uznał się prawie cały wymiar sprawiedliwości. Prawie, bo bez prokuratorów trzymanych na krótkiej smyczy przez Ziobrę, jak twierdzą „niezawiśli” sędziowie. Acha, do prokuratorów dołączył ostatnio Trybunał Konstytucyjny. I teraz prawem kaduka będą go wyręczać sądy powszechne z najwyższym na czele. Przypuszczam, że wkrótce wymiar sprawiedliwości przejmą arbitrzy piłkarscy. A co, jak szaleć, to szaleć! Ciekawe czy szaleć i szalet mają ten sam źródłosłów? A propos szaleństwa, szaletu i kasty nietykalnych. Odpowiada mi hinduskie znaczenie tego terminu. To pariasi, bowiem, jako żywo, ci w togach nie przypominają raczej braminów.
Reasumując, kodowszczyzna wszelkiej maści zdaje się wierzyć we własną propagandę. Wprawdzie ulica opustoszała, o czym świadczy klapa sobotniej marszparady w obronie diabli wiedzą czego, że o slumsowatym szałasie pod siedzibą pani premier nie wspomnę. Lecz brukselska zagranica powarkuje nadal. Tyle, że teraz grozi jej rozdwojenie jaźni, gdyż musi szczerzyć kły także w stronę Waszyngtonu. Chociaż, dla politycznych schizofreników to zapewne nic trudnego.
Już, już, chciałem zakończyć tekst banalną do bólu zębów pointą, że psy szczekają, a karawana idzie dalej, jednak porównywanie polskich przemian do tępa karawany wydało mi się niestosowne. A gdyby nie wuwuzele  i gigantofony wciskające maluczkim postprawdę, popiskiwania elyt też by nikt nie słyszał.
Zatem zamiast pointy, ośmielony lawiną bełkociku dyletantów i manipulatorów(w tej materii bryluje naturalnie TVN 24), też wtrącę swoje trzy grosze, no, może dwa, do sprawy wypadku pani premier. Okazuje się, że podobnie jak funkcjonariusze BOR szkoleni są kierowcy MZA. Otóż nie wolno im ostro hamować, gdy drogę autobusowi zajedzie jakiś samochód, bo taki manewr bardziej naraża pasażerów niż stłuczka, na przykład z fiacikiem. A jednak odruch, to odruch. Hamują i co rusz ktoś jadący na stojąco, w dodatku bez trzymanki, ląduje w szpitalu. Kierowca audi najprawdopodobniej także uległ odruchowi lekceważąc instrukcję. I dzięki Bogu. Wyobrażam sobie ryk propagandowych jaczejek gdyby facet z Seicento zginął!
 
Sekator
 
PS.
 
- Jak sądzisz - pyta mój komputer. - Czy kierowcy też mogą wymówić posłuszeństwo władzy i na przykład jeździć lewą stroną?
- Anglicy już jeżdżą - rzucam na odczepnego.
- Jak brexit, to brexit - mruczy ze zrozumieniem.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

15-02-2017 [07:36] - xena2012 | Link:

opozycja robi z tego wypadku polityczną dla przykrycia swoich afer,które co rusz wypływaja na wierzch.Dużo do myślenia dają dziwne zwiazki z mafią pruszkowską.Dlatego sprawa kierowcy Fiata rozpala do czerwoności. Hejterzy wynajęci jeszcze przez Ewę Kopacz nawet nakłaniają do zbierania pieniędzy na kierowce Fiata choć jemu najbardziej przydałby sie powtórny egzamin z prawa jazdy.Jeszcze trochę a zawloka tego chłopaka na wiec KOD-u by podskakując pod rekę z Mazgułą i KIjowskim opowiadał o swej walce z reżimem.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

15-02-2017 [20:31] - Imć Waszeć | Link:

Właściwie, to oni tylko próbują otumaniać i przestraszać. Ja nie znalazłem tam niczego śmiesznego. Może dlatego, że nie zwykłem śmiać się z kaleków. Oni zachowują się jak kot, który robi grzbiet, pokazuje kiełki, wystawia pazury, rozpycha policzki, fuczy, jeży sierść na grzbiecie, jeszcze bardziej jeży ją na ogonie, kładzie uszy i chodzi bokiem, żeby go było jeszcze więcej widać. No i co jest w tym śmiesznego? ;)

Obrazek użytkownika minimax

16-02-2017 [15:37] - minimax | Link:

Smieszna jest przejrzysta taktyka zastraszania:]
WIecej, wyzej, szerzej, ostrzej, glosniej.
Zas to cale teatrum wokol PBS/BOR/SC - ty tylko zaslona dymna, majaca np. zaslonic obciecie Polakom w Niemczech socjalu na dzieci w Polsce [wylaczone ze szkolnej i spolecznej germanizacji].
Nastapilo to zaraz po powrocie Makreli do BRD.
Wiec byloby o czym mowic - o stosunkach miedzy .de-.pl, o polnische KL, o finansowaniu mniejszosci na opolszczyznie, o dekretach Himmlera, ktore wobec Polakow w BRD wciaz obowiazuja itd itp - mnostwo NIEWYGODNYCH tematow, wiec ZAROWNO KOALICJA, jak i OPOZYCJA odtancowuja przed nami swoj hipnotyzujacy, chocholi taniec, by tylko nic waznego Narodowi do glowy nie przyszlo, a juz nie daj Boze jakas MYSL...Myslacy Narod to KONIEC kazdej kliki u wladzy, niezaleznie w co poubieranej, togi, garniaki czy ornaty.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-02-2017 [18:20] - Imć Waszeć | Link:

Ja uważam, że my nie mamy tam czego szukać, a zwłaszcza w pozycji na kolanach.

http://vod.gazetapolska.pl/150...

Obrazek użytkownika Domasuł

16-02-2017 [20:27] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Razi mnie kilka kwestii w wizji tego chlopaka, co czyni z niego wedlug mnie dyletanta niestety. Wolalbym budowac takie projekty z ludzmi troche bardziej ogarnietymi.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-02-2017 [21:16] - Imć Waszeć | Link:

Owszem, nie powiedział on na przykład tego, że współpracą z Międzymorzem już zainteresowane są państwa skandynawskie. Szwedzi głównie dlatego, że traktują od zawsze państwa bałtyckie jako swoją strefę wpływów. Druga sprawa dotyczy sytuacji dynamicznie rozwijającej się w Niemczech w związku z postępującą islamofilią. W momencie, gdy dżihadyści pokażą już pazurki, to ich gospodarka nie tyle trochę osłabnie, co zniknie kompletnie z mapy świata. Może być wtedy próba, podejmowana przez resztki tzw. Niemców, oderwania choć tratwy między Łabą a Odrą i przeprawienia się tym do nas. W każdym razie nie wyobrażam sobie islamskiej potęgi gospodarczej, bo sprzeczność tkwi w samej definicji islamu. Nawet Emiraty są silne z powodów politycznych, a nie gospodarczych. Chłopakowi ponadto wydaje się, że można coś wspólnego na tym obszarze zbudować jako Polska. To błąd. Jeśli inni zechcą się jednoczyć, to albo pod ich przewodnictwem, jak zażądała Litwa za pierwszej Rzeczpospolitej, albo pod zupełnie abstrakcyjną flagą. Na przykład Slovania.

Obrazek użytkownika Domasuł

16-02-2017 [21:44] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Powstanie takiego organizmu musi sie opierac na opozycji do Europy Zachodniej i Rosji jednoczesnie, wiec nie ma mowy o przyjmowaniu do niej Germanow (z Niemiec, Austrii, czy Szwecji). Musi zebrac wszystkie pozostale narody, ktore zawsze w historii byly poszkodowane (dlatego dolozylbym Finow i Grekow). Musi sie pojawic tez jakas zewnetrzna sila ktora ten organizm odciazy. Kiedys bylo to Imperium Osmanskie. Dzisiaj widzialbym wsparcie wlasnie w najezdzie islamskich fundamentalistow na Zachodnia Europe.