| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Zygmunt Miernik pobity przez policję rosyjską - zdjęcia

O wydarzeniach w Katowicach 10 lipca pisałem wcześniej tutaj: http://naszeblogi.pl/39664-godzina-w-w-katowicach-wyrzucamy-sowietow

Notatka powyżej zawiera łącza do filmów z wydarzeń. Jednym z zatrzymanych był Zygmunt Miernik, znany z protestów tortowych.

A oto jak wyglądał Zygmunt Miernik 10 lipca ok. godziny 22.30 po wyjściu z komisariatu rosyjskiego w Katowicach przy ul. Stawowej. Plamy na koszuli to krew:


Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Rodak z Kanady

...prawdopodobnie gdzieś bardzo wysoko zostały wydane rozkazy by działać ostrzej i ostrzej.Celem jest sprowokowanie potężnego konfliktu jako wydarzenie wyprzedzające.Robi się ciekawie ,ale tez  ta władza może już tylko zacząć strzelać do tłumów i zapełniać wiezienia.W pewnym sensie jak zawsze,sami jesteśmy sobie winni.Siedem lat tolerancji przejawów fundamentalistycznego sprawowania władzy,nieliczenie się z krytyka i flekowanie opozycji niczym w jakimś Bantustanie...Musiało dojść do takich zachowań .Obawiam się ,ze to tylko niewinnie wyglądający początek...

Obrazek użytkownika Barszcz

Panu - za przybliżenie tematu, mogłam posłac dalej, niech ludzie wiedzą. I dziękuję wszystkim uczestnikom akcji, szczególnie panom Miernikowi i Słomce.

Pozdrawiam.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.