Lewactwo część 3 czyli kim jest Roman Kurkiewicz?

Znacie Pana Romana Kurkiewicza? Przed chwilą oglądałem jego pożal się Boże występ w TVN24 w którym to krzyczał że księża nigdy nie pracowali, że niczego nie robią, ogólnie takie mamlasy które ciągną kasę z nieróbstwa. Pan Roman za to pracuję pisząc i wygadując głupoty. Nadchodzi ten czas moi drodzy by poznać kolejną osobę publiczną która to przesiąknęła trucizną lewactwa wszem i wobec. Pisałem już o Monice Olejnik (TW Stokrotka) TUTAJ, pisałem o prof. Janie Hartmanie TUTAJ oraz o Januszu Palikocie TUTAJ.

Roman Kurkiewicz studiował filozofię na Akademii Teologii Katolickiej, a następnie odbył nowicjat w zakonie dominikanów.
Oczywiście jak większość lewaków swoją karierę medialną rozpoczął w gazecie wybiórczej. Jak mniemam w zakonie dominikanów musiało stać się coś złego przez co resztę swojego życia Pan Kurkiewicz przeznaczył na bezpodstawne krytykowanie kościoła. I teraz znowu ten sam fakt, przypadek, dysonans.
Jak każdy lewak Pan Kurkiewicz uważa się za patriotę, kocha wszystko co lewackie, we wcześniejszych przypadkach po szczegółowych analizach okazywało się że całe lewactwo mimo zasłon dymnych niestety z patriotyzmem nie ma nic wspólnego. Jak jest tutaj? Jeden przykład specjalnie dla was:

Myślę że dla każdego katolika jasnym jest że utrzymuję swój kościół ofiarując mu pieniądze. Robi to w sposób świadomy i dobrowolny, a tacy ludzie Jak Pan Roman bardzo by chcieli żeby to im takie datki składać?

Prawdziwy patriota prawda?
Nie wiem czy warto coś dodawać. Oczywiście wściekły atak na kościół wiąże się z równie wściekłym atakiem na środowiska patriotyczne.
Ocenę tego Pana zostawiam wam. Na koniec kwintesencja lewactwa, polecam:

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jk7

08-06-2013 [06:07] - jk7 | Link:

Czarno na białym widać i czuć czerwonych agresorów.
Dla pewnych przeszczepów chodzących po Naszej Ziemi co uważają za ideą - cytując ich marionetkę "Polska to nienormalność*"

Cytat video - pokazuje kto jest to głupkiem, cała prawda całą d...

* słowa potomka SSmana, a dla jaj to jeszcze żydowskiego miotu z Bełchatowa, mieszanka piorunująca! Niech Historia odważnie mówi o udziale żydów w mordzie na swym narodzie. Niezła instalacja "policzmy głosy", co tu o chłoptasiu z podwórka rzec jeszcze. Nasmrodził, a czynem zamordował z już wielu. Tyle o palancie.