Gowiniada, czyli dyndający pagon.

To będzie o 15! Już za godzinę niecałą! Ooooch!!!

A nawet - aaachhhh!!!!

Co będzie?

Jak to, nie wiecie Państwo? A nieładnie – nie interesują Państwa sprawy nie tylko ważne, najważniejsze, ale wręcz najważniejsze z ważnych?!

No, ruszyć proszę mózgiem – to nie posiedzenie Rady Ministrów!

Nie, no bez żartów - nie chodzi mi o meteoryt, który znienacka o 15 zaatakuje, ani o coming out przykurzonego aktora, który się przyzna do nowoczesnego syna.

Przecież to jasne jak dzisiejsze słonce jest:

o finał Gowiniady chodzi, czyli telenoweli o tym, czy Pan Gowin będzie brał publiczne pieniądze za to, że jest ministrem, czy za to, że jest posłem, co tak czy inaczej  sprowadza się do stwierdzenia, że brał je będzie  „za biezdurno”.

Grzanie w mediach – trwa, choć danie jest już tak długo podgrzewane, że utraciło jakiekolwiek resztki smaku, zapachu i tylko ta  temperatura na poziomie 36,6 – stała.

Ja mdłych potraw nie konsumuję, toteż mogą sobie grzać do woli – i tak nie tknę.

Dziwię się nieco , że ten -  jak by to nieelegancko zabrzmiało  -  katolicki z zawodu intelektualista został sprowadzony do roli medialnego suplementu „matkimałejmadzi”.

Suplementu piszę, bo na substytut, to on jest, z całym i należnym  katolickiemu z zawodu intelektualiście szacunkiem – za cienki.

Inna rzecz, że ten prawy pagon Platformy* tak się, długo już, za przeproszeniem, dynda, że niechby się już urwał, bo już Czechow powiedział, że jak w pierwszym akcie pokazany jest dyndający pagon to w akcie ostatnim musi się urwać.

Że co, że Czechowowi o strzelbę chodziło?

Eeee…. z Gowina żaden pistolet, a co dopiero strzelba.

--------------------------------
*http://naszeblogi.pl/36350-gowin-prawy-pagon-platformy
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Noemi

04-03-2013 [17:43] - Noemi | Link:

Już myślałam, że Pan pisze właśnie o tym wydarzeniu, gdzie w Grocie Nawiedzenia 650 pielgrzymów z Rodziny RM i pielgrzymami indywidualnymi z Chicago modlili się za naszą Ojczyznę. Mszę św. celebrowali Redemptoryści z Franciszkanami z Kustodii Ziemi Świętej. Transmisja odbywała się przez RM i TV TRWAM. A jak się ma do tego jakiś "pagon" z PO, nawet prawy i do tego podobno nawet katolicki? Ma Pan rację, że to suplement, a ja jako farmaceutka wiem co to znaczy.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

04-03-2013 [18:40] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

"Transmisja odbywała się przez RM i TV TRWAM."...a w pozostałych (czyli 99% ) mediach - w tym czasie Gowiniada.

Obrazek użytkownika NSZ-ZJ

04-03-2013 [19:46] - NSZ-ZJ | Link:

TO MOŻE gówniniada.To już ta joj aj waj lepsza mamamałejmadzi co jej gównin nie wsadzi...Toż kochała inaczej jak i nakazuje tresura nowoczesna tradycyjnych bydłopolskich zaściankowych mózgów czyli shake dobrego i złego,dla dobra ''narodu euro-pejskiego...''

Obrazek użytkownika Krzysztof

04-03-2013 [17:53] - Krzysztof | Link:

Musi dyndać, bo Ostachowicz tak kazał. Przyjdzie rozkaz to odpadnie... Zresztą, co ja tępy wołek będę reklamiarzowi tłumaczył. Na mojej prywatnej giełdzie reklamowej 1 Ewaryst chodzi za 10 Igorów... to na stole. Pod stołem nie do kupienia. Może wreszcie ktoś otoczenia prezesa to dostrzeże?

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

04-03-2013 [18:38] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

Cooo?! 10?!

Ja przepraszam, ale Igor to imię (jednak) dość pospolite, podczas gdy Ewaryst - rzadkie wręcz wyjątkowo:  nawet w niektórych kalendarzach nie występujące :-)

Obrazek użytkownika Krzysztof

05-03-2013 [08:53] - Krzysztof | Link:

Za to jeden z papieży imię Ewaryst sobie obrał, a o papieżu Igorze nie słyszałem.

Obrazek użytkownika mostol

04-03-2013 [19:37] - mostol | Link:

Gorsi od najgorszego ciury.