Winnicki zarzuca Kaczyńskiemu ,że nie zrobił zamachu stanu ?

Robert Winnicki szef Młodzieży Wszechpolskiej „ Obalić Republikę Okrągłego Stołu „...”Jarosław Kaczyński jest dosyć zdolnym graczem politycznym, ale zmarnował swoją szansę. Rząd PiS-u, nie podjął próby gruntownej zmiany systemu, obalenia republiki Okrągłego Stołu. W 2007 roku Kaczyński oddał władzę na własne życzenie. PiS nie dokona radykalnej zmiany systemowej w Polsce.”.,...”Trzeba wreszcie obalić republikę Okrągłego Stołu i dokończyć rewolucję Solidarności, która została zdradzona właśnie przy Okrągłym Stole w 1989 roku”....”Jesteśmy kolonią Unii Europejskiej, panuje antynarodowy ustrój. Promuje się kosmopolityzm we wszystkich obszarach życia. Szkoła przestała już edukować ludzi, a zamiast tego wprowadziła tresurę.”....(źródło )

Czy Winnicki ma rację zarzucając Kaczyńskiemu , że ten będąc u władzy nie obalił II Komuny, nie obalił Republiki Okrągłego Stołu . Warto przypomnieć , co wiemy dzięki delirycznemu , ekshibicjonistycznemu wywiadowi Giertycha ,że koalicja PiS, Samoobrona i LPR została zbudowana przez...... Tuska .

Giertych „ Nigdy nie byłem sojusznikiem PiS. To ja doprowadziłem jego rząd do upadku „.... W 2005 r. byłem pewien, że będzie PO-PiS, a my będziemy budować opozycję i czekać na swój czas. Gdy Donald, pamiętam ten Konwent Seniorów, przyszedł i powiedział, że nie wchodzi do rządu i będą tylko pozorować koalicyjne rozmowy, to mi się świat zachwiał. Miałem pomysł, że przerobię partię na bardziej konserwatywno-liberalną, będziemy atakować od strony opozycji. Jak mi to Donald powiedział, powstało pytanie - co dalej z Ligą. Wszyscy pchali nas do rządu „....”Wtedy zrozumiałem, że Liga to trup. Byłem przed dylematem: albo wejdę w koalicję i będę czekał, albo mnie załatwią. Moja cała strategia od wejścia do rządu sprowadzała się do tego, żeby być pupilem Kaczyńskiego, żeby zapomniał wszystko to, co było, te walk „.....(więcej )

Kaczyński był otoczony z jednej strony przez renegata Giertycha , a z drugiej przez kontrolowanego przez komunistów Leppera . Pomimo tego wbrew temu co mówi Winnicki Kaczyński podjął próbę konsolidacji władzy i w efekcie obalenia Republiki Okrągłego Stołu , mafijnego państwa jak II Komunę nazywa Staniszkis ( więcej )

Znowu odniosę się do opisu Giertycha „Wszystko w panice przed wyborami.- Tak, nie ukrywam. PiS miał wtedy w sondażach pod 50 proc. Myśmy wszyscy wiedzieli, że po wyborach mieliby większość w Senacie i w Sejmie. Przy prezydencie Lechu Kaczyńskim oznaczało to władzę totalną.”.. .” Myśmy wtedy obalili próbę konstytucyjnego zamachu stanu, który robił Lech z Jarosławem Kaczyńskim.”.....”Akurat. Wróćmy do tego konstytucyjnego zamach stanu, co to było?
- Próba doprowadzenia do zmiany władzy przy wykorzystaniu konstytucyjnych instrumentów, ale wbrew duchowi prawa. PiS próbował na początku 2006 r. doprowadzić do przyspieszonych wyborów, grając terminami ustawy budżetowej. „....”Myśmy wtedy okupowali salę posiedzeń w Sejmie, dyżury mieliśmy, bo baliśmy się, że zamkną ją na klucz. Myśmy mieli już dogadanego nowego marszałka, Bronisława Komorowskiego, miał być przegłosowany przez 300 posłów, ale trochę wbrew procedurze. „....(więcej )

To renegat Giertych wbił nóż w plecy Kaczyńskiemu i IV Rzeczpospolitej , ochronił Republikę Okrągłego Stołu. I warto aby o tym i Winnicki i ludzie z Młodzieży Wszechpolskiej pamiętali.

Niewątpliwie jednak Winnicki ma rację. Ani Olszewskiemu, ani Kaczyńskiemu próba obalania systemu się nie powiodła . Jak na razie.....

Olszewski „ W porozumieniach Okrągłego Stołu zawarta jest zasada, że nowa demokratyczna polska państwowość będzie budowana w oparciu o struktury PRL „....” Próby zmiany tego stanu rzeczy podjęte w 1992 r. przez pierwszy rząd powołany po wolnych wyborach do parlamentu, a potem w 2005 r. po wyborze Lecha Kaczyńskiego o na urząd prezydenta RP zakończyły się niepowodzeniem. „...(więcej )

Winnicki nie rozumie tego ,że swój sukces, sukces Marszu Niepodległości zawdzięcza....... Kaczyńskiemu . Dwa lata rządów PiS i prezydentura Lecha Kaczyńskiego nie poszła na marne. To wtedy zostały zbudowane podwaliny Obozu Patriotycznego. Nawet śmiertelny cios jakim był Zamach Smoleński został przekuty przez Kaczyńskiego w potężny oręż . Kult polityczny Lecha Kaczyńskiego , powrót do korzeni okupowanego narodu , czyli silne związanie ruchu politycznego z kościołem , zbudowanie drugiego obiegu intelektualnego , kulturowego .

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

13-11-2012 [14:43] - dogard | Link:

komoruskim i kacapii--nedza winnicka.