Otrzymane komantarze

Do wpisu: Zamach na premiera Słowacji Roberta Fico
Data Autor
sake2020
@Pers.....Jasne,kilka razy pytałam o 17ty września 1939  a pan na to kilka razy odpowiedział,że Putin wielkim mężem stanu jest.Nic dziwnego że odpowiedź mnie nie zadowoliła. 
Kazimierz Koziorowski
emerytowany esbek postrzelił nawróconego komucha. krwią okupione świadectwo moralności. tak to się odbywa w rodzinach mafijnych. służby ochrony nie są w stanie palcem kiwnąć gdy grupa trzymająca cugle wyda wyrok. są szanse że premier Fico wyjdzie z tego bo tym razem mafia zatrudniła partacza. śmierć generałów Kuklińskiego, Petelickiego musiała być przykładem dla potencjalnych naśladowców 
Tezeusz
Ruszkiewicz piszesz o swoim stadium maniakalnym typowego rusofila to oczywiste a co na to Służby ?
Kaczysta
Weszło w życie rozporządzenie prezesa rady ministrów, nakazujące oznaczanie burdeli zdjęciami prostytutek pbs.twimg.com
Jabe
I vice versa.
spike
Jednego jestem pewien, że jakby taki niezadowolony z nierządów Tuska do niego strzelał, to na 100% obwiniono by tym Kaczyńskiego.
Pers
@sake O 17 września już mnie pytałaś kilka razy i kilka razy ci odpowiedziałem.  Jak nie wiesz już co napisać to zawsze do tego wracasz.
sake2020
@Pers.....Jednak przeważa w panu fanatyk.Inaczej odpowiedziałby pan na moje pytania o napaść Rosji na Polskę we wrześniu 1939 roku.Też ją pan pochwala i nazywa operacją wojskową?r
Tezeusz
@Tomaszek rus Piłeś nie pisz bo faktycznie głupota ta prawdziwa z ciebie dzieciaku wychodzi....nie mówiąc o zerowej wiedzy i jakiejkolwiek umiejętności Rodzice nie nauczyli- biedaczek...Żenada.
Kazimierz Koziorowski
jakoś dziwnie nikt nie nagłaśnia intencji zamachowca. przecież na pewno nie krył się ze swoimi deklaracjami. czyżby ich ujawnienie miałoby być nie po linii politycznej poprawności. jeżeli tak to zamilkną bandytę zanim coś zezna
Pers
@admin Wielu tutaj cierpi na rusofobię w stadium paranoidalnym.
Pers
@sake //Usprawiedliwiając agresję Rosjan, napaść na Ukrainę można dojść do wniosku,że Rosjanom wszystko wolno i każdą napaść na dowolny kraj można uzasadnić jakąś wyższą racją// Ty nie znasz (albo udajesz) przyczyn konfliktu na Ukrainie. Jak to zrozumiesz to będziesz wszystko widzieć w normalnym świetle. Rusofobia to zły nauczyciel. Jak zresztą każda fobia.
Tomaszek
Trochę reklamy ? Twój antykwariat jest chyba najsłnniejszy w Polsce , wystarczy komentarze na Googlach poczytać , to najlepsza notka o tobie . Neonu i Ruszkiewicza nie trzeba .
sake2020
@Pers.....Tak się zastanawiam ile w panu propagandysty a ile fanatyka..Wychodzi,że w sumie to 100% i nie ma już miejsca na logiczne rozumowanie i wnioski.Usprawiedliwiając agresję Rosjan, napaść na Ukrainę można dojść do wniosku,że Rosjanom wszystko wolno i każdą napaść na dowolny kraj można uzasadnić jakąś wyższą racją.Czy Rosja napadając na Polskę w 1939 roku pod dętym powodem ochrony mniejszości też wzbudza pana podziw a my broniąc się dokonaliśmy ludobójstwa?Czy napaść Niemców na Polskę też nazwie pan denazyfikacją lub operacją wojskową w słusznej sprawie a Polaków nazwie ludobójcami bo się bronili.Każdy kraj nawet najbardziej skorumpowany czy niedemokratyczny ma prawo do suwerennośći i Rosja nie ma prawa tej suwerenności naruszać.Putin nie może uważać się za władcę świata któremu wolno wszystko.
Tomaszek
To co adminie , czyżby został tylko trop Kijowski ? Moim zdaniem to jednak słowacki Cyba .
Tomaszek
To nie Tuska trzeba było chronić tylko przed nim albo jego ferajną . Ale męczenników to nam nie trzeba . Zesrałby się i krzyk że ranny .
Tezeusz
@ Tomaszek rus.. Ale ty jesteś głupi....
Tomaszek
Ty wypłatę ludziom popłać i emerytom za książki . Medal od co go od Bula masz  na złom sprzedaj .
Tezeusz
Prorosyjskie powiązania zamachowca W sieci pojawiły się też informacje sugerujące prorosyjskie powiązania Juraja C. "Wygląda na to, że sprawca ataku na słowackiego premiera Roberta Fico był powiązany z prorosyjską grupą paramilitarną Slvenski Branci. Ich przywódca był nawet szkolony przez żołnierzy byłego Specnazu" - napisał w serwisie X węgierski dziennikarz śledczy Szabolcs Panyi.
Tezeusz
@ Adminie a jak było w przypadku mordu Smoleńskiego dla bandyty mordercy Putina nie liczy się człowiek a jego chora zbrodnicza idea - podobnie jak idea Hitlera. Historia " kołem się toczy"
Tezeusz
@ Pers vel szperaczka to twoje słowa na temat portalu Polskiego Nasze Blogi.p l-  pamiętasz ? : "Sam się tam "produkuję" jako komentator (Pers). Walka z banderowskimi trollami nie jest równa bo admin blokuje mi ze 30% komentarzy no ale trudno. Zresztą wszystko co tu napiszę to czytają z nochalem przyklejonym do szyby. Często nawet cytują i dają linki przez co robią nam darmową reklamę. Idioci :) Ostatnio NB przeżywają najazd żydobanderowskiego, syjonistycznego desantu. Wszyscy wykopani kiedyś z NEonu. Widocznie znaleźli tam schronienie bo nawet z niepopków ich kiedyś wyrzucono. //Tak więc sami sobie wystawiają świadectwo, że sami są agentami i dywersantami wrogiej Polsce i Narodowi Polskiemu służby, będącej spadkobierczynią Służby Bezpeky OUN Bandery.// Nie tylko bandery. To generalnie sługusy syjonizmu a banderowcy, na tym etapie, są syjonistom potrzebni. Jak im wajchę przełożą to się na banderowców wypną..." ""jestem niezmiernie ciekaw co tym razem wymyśli Papuga Arestowicza? Bo jego fan klub żydobanderowskich ścierw od Sakevycza jakoś nabrał wody w parchate gęby. W sobotę mieli "święto" a dziś wiadro zimnej wody na banderowskie czerepy.." 8. "To wyjątkowa banda debili. Jedna taka, @ujejska, pojechała ponoć na UPAdlinę i "przesłuchiwała rosyjskich jeńców". Ponoć "żaden jej nie podskoczył"...I zobacz, że to żydobanderowskie kurwiszcze jest tam podziwiane?" "Żydobanderowskie mendia to te, z których czerpiesz swoje "obiektywne analizy". I to nie tylko szczujnia Sakevycza, gdzie funkcjonuje twój prężny fanklub."... itd.. Admin NB faktycznie ma anielską cierpliwość...  
Admin Naszeblogi.pl
@danuta Warto jeszcze zwrócić uwagę na to, że nikt z ochrony nie zasłonił Fico. Nawet nie podtrzymali go, jak upada. Na zdjęciu widać, jak upada. To znaczy widać wyciągnięte w powietrze nogi..
Admin Naszeblogi.pl
@Tezeusz No nie jest oczywiste. Bo jaki by miał interes żeby zabijać wspierającego go europejskiego polityka
Admin Naszeblogi.pl
@u2 Tak. Niestety. PiS pierwsze co zrobił jak Tusk pojawił się w Polsce to dał mu ochronę. Nawet w tym się różnią diametralnie
Tezeusz
@ Pers vel Ruszkiewicz vel szperaczka : "A swoją drogą to podziwiam pana prezydenta Putina bo to chyba największy Mąż Stanu obecnie na świecie. Szkoda że nie jest Polakiem i nie może być naszym prezydentem..." Wiemy kim i czym jesteś ( nie tylko my na NB) nie popisuj się a... a smród wali...