Otrzymane komantarze

Do wpisu: NaszeBlogi rosną w siłę
Data Autor
Tezeusz
Ej Ruszkiewicz ale komentarze dotyczące agitek roSSji w scierwoneonku na stronce ABW działa poprawnie. Wiem bo misja trwa. Tam się nie musisz zgłaszać na ochotnika...hahahaha i moderatorów nie potrzeba..Sami się zgłoszą...przeważnie rano. A sam @Zawisza admin scierwoneonka tak pisze o tobie cytuję : "jutro będzie dzień rosyjski, rusza kawiarenka "przyjaciół królika", więc zostaw swoją ocenę na "moskiewską prawdę", która całe dni wtedy stoi na jedynce, a wszystkich innych upycha się po kątach. Ustalenia są takie, że decyzje podejmuje admin, czyż nie? Dziwne mamy czasy, portal polski, a wieści ze stron "***.ru" w punkt !!
Pers
@sake A po co mi latać w kosmos jak tu jest tyle dziwadeł na Ziemi? :)))) Zresztą ja źle znoszę loty zatyka mi uszy...
sake2020
@Pers....To proszę wylecieć w kosmos.Tam będą większe możliwości nawet bliskich spotkań III-go stopnia z niecodziennymi istotami choć nie wiem czy akurat dziwadłami.Po co interesować się kimś tak powszechnym i znanym jako człowiek.
Pers
@sake //Jak widzę ciągnie pana do tej jak nazywa ,,sekty.''// Zawsze interesowały mnie różnej maści dziwadła :))
sake2020
@Pers.......,,Jakby co zgłaszam się na ochotnika''......Jak widzę ciągnie pana do tej jak nazywa ,,sekty.''
Admin Naszeblogi.pl
@NH Salon24 jest portalem dziennikarsko-blogowym. To trzeba by z nim porównywać Nasze Blogi i Niezależną razem wzięte 
NASZ_HENRY
  Każda pliszka swój ogonek chwali i nie ma co jej za to winić. Ale tutaj przydałby się właściwy benchmark. Na przykład porównanie z salonem24, Szkołą Nawigatorów, podcastem Układ Otwarty itp, itd 😉  
Jan1797
Wiele zależy od naszej aktywności. Dyskusję o finansowaniu zacznę od skuteczności finansowej reklam.  -reklamodawcy muszą mieć świadomości bezpieczeństwa reklam?  -AI zadbał o trafność reklam, więc należy przesyłać opinie?  -zbiórka jest w sumie Ok w przypadku komentujących. To na początek równie zasadnicze jak cel marszu Adminie :) 
Jan1797
Fakt :)) Choć przyznaję jest problem z naszym tonga :) Dzieci widząc opór materii stronią od dziedziczenia profesji :l Co wkurzające, akceptują bez oporu sprzedaż problemu. youtube.com  
Edeldreda z Ely
@Jan1797  Muszę te bębny kumplowi podesłać :) On siedzi w takich klimatach, ostatnio opanował to: m.youtube.com Od 2:40
Kaczysta
mnie tez dopadla ale jeszcze zyje
Pers
@admin szanowny Może ty wiesz dlaczego na niezalezna.pl widnieje ciągle ta sama informacja "Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych. Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy." Boicie się komentarzy? No bo ile można "przebudowywać moduł"? A może moderatorów brakuje? Jakby co to zgłaszam się na ochotnika :)))
Admin Naszeblogi.pl
@Kaczysta Jutro zerknę. Albo i później bo chyba mnie grypa dopadła. NB nie mają oddzielnego konta, trzeba by słać na fundacje Strefy Wolnego Słowa. Jest kilka, Ewentualnie fundację klubów GP lub coś zaprenumerować. prenumerata.swsmedia.pl
Admin Naszeblogi.pl
💪
Kaczysta
Express Republiki rewelacja Rafał Patyra bije na głowę Orłosia, tego komuszego ciołka z reżimowego Teleexpresu Dynamika programu, świetny montaż i luz Rafała! Oglądamy
Jan1797
Skoro jest :) youtube.com To po … mamy zacząć samoograniczać się tematycznie jak tu czytam? :)) Bez bieżączki? :O Cóż z bólem: youtube.com od 9'36"
Edeldreda z Ely
Przez skromność nie zaprzeczę :)  No to jeszcze jeden :) Może też trafię...  m.youtube.com
Tezeusz
@Kaczysta "Czy portal dachowca Toy-Toy ma już te dwa miliony odsłon czy już znacznie więcej?" - pytaj ABW ono wiedzą na bieżąco.
Kaczysta
Wiele portali ma własne konto gdzie można ich działalność wesprzeć ​Czy NB ma takie konto I jeszcze jedno Ma pan wgląd w analizy wejść na portale Czy portal dachowca Toy-Toy ma już te dwa miliony odsłon czy już znacznie więcej?
Dark Regis
Żeby Nasze Blogi miały więcej sensu, to powinien być wprowadzony zakaz bieżączki politycznej, bowiem większość z tych tysięcy składowanych na serwerze "komentarzy bieżących" kompletnie straciło już dziś wszelkie znaczenie. W to miejsce warto zainwestować w treści opierające się pływom czasu, czyli na przykład podsumowania pewnych dyskusji, które tu się toczyły, by tą drogą docenić wyjątkowy wkład także tych, którzy jedynie udzielają się w komentowaniu cudzych wpisów. Bardzo by było też miło zobaczyć wreszcie wybór indywidualnych stylów, w których każdy bloger mógłby przebierać i zbudować swą własną niepowtarzalną tożsamość cyfrową. youtube.com PS: To zapewne wymagałoby rozprucia skryptu głównego Drupala, ale ja jakoś nie dostrzegam tego skilla w ekipie obsługującej stronę techniczną. Poza tym co to jest? [script async='async' src='googletagservices.com'] Czyli skrypt gpt.js z jakąś tajemniczą treścią. Nie wiem czy zostały wyrażone jakiekolwiek zgody i przez kogo, jeśli chodzi o szkolenie sztucznej inteligencji Googla na tekstach z blogów (czytaj szpiegowanie i profilowanie pod kątem poglądów politycznych). ... OK już znalazłem: developers.google.com Chodzi o "General Best Practices", "Google Publisher Tag", ale w przypadku tej firmy i jej zatargów z Unią o stosowane " nielegalne praktyki" warto dmuchać na zimne.
sake2020
Skąd Pani wiedziała,że Tina Turner to moja ulubiona piosenkarka? Kobieca intuicja ?
Edeldreda z Ely
Dla Pani też mam muzyczkę :) Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami 🌷 youtube.com
sake2020
To cieszy.Ale czy ja jako tylko komentator i ,,skrzyżowanie k,,,wy z osłem'' jak mawia o mnie pan Darek65 mogę mieć choć nikłą satysfakcję i nadzieję ,że wniosłam chociaz maleńki wkład w tę siłę?
Tezeusz
@ Ruszkiewicz Twoim chamstwem obrażającym wulgarnie blogerów NB jest to co zostało już ujawnione i napisane ( mogę znowu zacytować) : naszeblogi.pl Administruj dalej ścierwoneonkiem - uwielbiam komentować agitki tam pisane liżace dupsko osrane putlera wkleając linki na stronce - misja do zakończenia trwa sukcesywnie....Twój wkład intelektualny w NB to zwykłe śmierdzace.. gówno - prosto i konkretnie. Dlatego tak plujesz jadem i inwektywami- brak wiedzy, kultury, intelektu to masz po kim ?. Porównanie : Mój skromny wkład 2 letni w NB Liczba wpisów: 1,258 Liczba wyświetleń: 2,096,363 Liczba komentarzy: 14,343 Twój wkład Ruszkiewicz w NB od 6 lat 11 miesięcy   to : Liczba wpisów: 7 Liczba wyświetleń: 50,294 Liczba komentarzy: 283 Widzisz różnicę ? czy tylko własny smród gówna...
Edeldreda z Ely
@Tri Grabaż to jest taki poeta...