|
|
tez tak sądze ale wszystkie one się uzupełniają...pozdrówka |
|
|
trudno powiedzieć dlaczego? i dlaczego wsiedli wszyscy , Prezydent , generałowie i wysocy urzędnicy Polski......trzeba poczekać na prawdziwe śledztwo |
|
|
tak ale wazniejszy jest efekt i skutek..... to była kara zaś włdztwo nad krajem prywiślanskim to cel główny.....Polska to brama na zachód i południe europy i to jest cel....pozdrówka |
|
|
Islandia..... i zerwanie umów zawartych przez komunistów...pozdrówka |
|
|
i to jest DROGOWSKAZ....pozdrówka |
|
|
To nie była marusia tylko Maruś taka wczesnoroadziecka Grodzka....pozdrówka |
|
|
można potraktować wszystkie te punkty jako jeden wspólny punkt.... gdyz się uzupełniaja i wynikają z siebie.....pozdrówka |
|
|
to ciąg dalszy..... Katyń II |