Primary tabs
Moje komentarze
| Data | Komentarz |
|---|---|
| dzieki i 3MAJ SIĘ CIEPŁO | |
| pozdrówka |
| Data | Komentarz |
|---|---|
| j.w | |
| tylko w gumowych rękawiczkach tą wtyczkę ,żeby Cie prąd nie POkopał ....pozdrówka |
| Data | Komentarz |
|---|---|
| NIC NIE BĘDZIE....zgodnie z teza Kononowicza....pozdrówka |
| Data | Komentarz |
|---|---|
| pozdrówka i tak 3MAJ..... | |
| to smiech przez łzy.....najlepszego |
| Data | Komentarz |
|---|---|
| dzięki za przypomnienie....pozdrówka | |
| masz racje....pozdrówka | |
| pozdrówka | |
| widzę literkę T ......pozdrówka | |
| słuszna uwaga....pozdrówka |
| Data | Komentarz |
|---|---|
| nie jedzmy zRAZów......pozdrówka | |
| jw. | |
| dzięki , no i mówisz i masz....pozdrówka |
| Data | Komentarz |
|---|---|
| nareszcie..... pozdrówka |
| Data | Komentarz |
|---|---|
| tekst w 10.... czapki z głów i pozdrówka |
| Data | Komentarz |
|---|---|
| i tak 3MAJ . Mój Śląsk walczył , mój Śląsk zawalczy.Bośmy Ślązacy Polacy jak w 19 ,20 i 21 .Dzięki za ten tekst ...... pozdrówka |
| Data | Komentarz |
|---|---|
| jak możesz, postaw znicz dziadkowi ode mnie, zacny to człowiek.....pozdrówka |
| Data | Komentarz |
|---|---|
| 100% racji.....mam nadzieje że się pozżerają nawzajem ku naszemu pozytkowi....pozdrówka |