Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Kadry w Sejmie decydują o wszystkim, np. Szczucki vs Kołodzi

Andy51, 03.11.2023
vKadry w Sejmie decydują o wszystkim, np. Szczucki vs Kołodziejczak

Niezastąpiony tow. Lenin mawiał, że najważniejsze są kadry. Potraktujmy nowych posłów , którzy z ramienia PiS i PO weszli do Sejmu jako kadry

Otóż, że strony PiS do Sejmu dostali się m.in.: Marcin Przydacz, Piotr Sałek, Paweł Szrot byli współpracownicy PAD, dostali się również były min cyfryzacji Janusz Cieszyński, któremu zawdzięczamy elektroniczną formę recept, wice szef MSZ Jabłoński czy wice min. aktywów  państwowych Śliwka.

W PO oprócz kilku rozsądnych nazwisk mamy same tuzy. Największym zasobem jest Kołodziejczak, który w swoim c.v. ma m.in. kiblowanie w podstawówce, pokazanie fucka Amerykanom, czy. Pomsty na rząd, za zakończenie handlu z Rosją.

Ale inni są nie lepsi np., dla lewaków marszałkini, dla mnie była marszałek z lubuskiego Polak, która tak naprawdę powinna nazywać się Niemiec, pani która narracje niemiecką o rtęci w Odrze, która przebiła skalę, upowszechniała i propagowała w Polsce.

Ależ widzimy również mecenasa zwanego koniem, który oskarżony jest o zdefraudowanie kilkudziesięciu mln. zł z jednej ze spółek, a ze strachu przed odpowiedzialnością, tak się zagalopował , że bieg zakończył we Włoszech.

W Sejmie z rekomendacji PO  pojawie się były współpracownik byłych komunistycznych służb o pseudonimie „Ben” czyli Wołoszański.

Człowiek, który wie jak się skacze, wskoczył na listy PO i dostał się do Sejmu, piszę o Apoloniuszu Tajnerze.

Jeżeli na rozmowy z PAD, Tusk wystawia m.in. człowieka o nazwisku Szłapek, który był kapelmistrzem w drygowaniu tłuszczą raz lewej stronie, raz prawej , która wyła ***** ***

Z takim zasobem Tusk skazany jest jedynie na wykonywanie poleceń Niemców.

Skoro sam Łukaszenka, pogratulował wyborcom totalnych , to o czym my mówimy.
 
 
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 2896
u2

u2

03.11.2023 09:37

"Tusk skazany jest jedynie na wykonywanie poleceń Niemców"
Przecież to Niemiec z pochodzenia, więc to zrozumiałe, że robi wszystko fiur Dojczland :-)
Andy51

Andy51

03.11.2023 12:52

Dodane przez u2 w odpowiedzi na "Tusk skazany jest jedynie na

Fakt, matka była Niemką o nazwisku Libke.
u2

u2

03.11.2023 14:56

Dodane przez Andy51 w odpowiedzi na Fakt, matka była Niemką o

No i nienajgorzej szprecha. Przecież na molo z Putlerem dogadał się bez tłumacza :-)
Es

Es

03.11.2023 11:47

Andy zamiast nagrywać się z patałachów, cała para w tej chwili powinna iść w postawienie diagnozy czym rządzący tak elektorat wkurwili, że aż z takimi patałachami i innym elementem przegrali. A następnie jak temu zaradzić. Bo kolejne wybory się zbliżają.
Mowię i powtarzam to od lat: patrzcie siebie i tego co sami robicie, zamiast ciągle bić pianę z tego na co wpływu nie macie.
Andy51

Andy51

03.11.2023 12:54

Dodane przez Es w odpowiedzi na Andy zamiast nagrywać się z

Jesteś w błędzie, wygrali, ale nie mają zdolności koalicyjnej.  Elektorat się nie wkurwił , TVN i inni obcy wyprali im mózgi.
Andy51

Andy51

03.11.2023 12:58

Dodane przez Es w odpowiedzi na Andy zamiast nagrywać się z

Rządzący nie wkurwili elektoratu, tylko TVN-y wyprały niektórym mózgi.
Pani Anna

Pani Anna

03.11.2023 14:34

Dodane przez Andy51 w odpowiedzi na Rządzący nie wkurwili

@autor
Mnie wkurwili i to bardzo. A TVN, ani w ogóle tv nie oglądam od 7 lat.
u2

u2

03.11.2023 14:58

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @autor

Kolejny antypisowiec twierdzi na NB, że nie ogląda ubeckiej szczujni WSI24 :-) :-) :-)
Pani Anna

Pani Anna

03.11.2023 15:37

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Kolejny antypisowiec twierdzi

u2
Zauważ,  że nie tylko TVN ale i TVP. Napisałam wyraźnie,  że żadnej telewizji nie oglądam. Umiesz czytać po polsku, rusinie?
u2

u2

03.11.2023 17:36

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na u2

Kolejny raz, kolejny antypisowiec zarzeka się na NB, że nie ogląda antypolskiej ubeckiej szczujni :-) :-) :-)
spike

spike

03.11.2023 18:24

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Kolejny raz, kolejny

@u2
mogła prawdę napisać, ale powiedziała, że nie słucha :))
Mam przyjaciela, mieszkał w akademiku z kolesiem z roku, mieli w pokoju tv, ale głos wyłączali, zapytałem czemu tak, kolega powiedział, że wolą sami komentować, wg  mimiki rozmówcy, jest o wiele weselej. :)
u2

u2

03.11.2023 18:28

Dodane przez spike w odpowiedzi na @u2

@spike
Pamiętam jak taki trichuj twierdził, że my pisowcy oglądamy WSI24 po kryjomu. Ostatnio zaczął twierdzić, że sam nie ogląda tej ubeckiej szczujni, podobnie jak zdzichuj, choć poglądy ma identyczne w 100% z nimi :-) :-) :-)
sake3

sake2020

03.11.2023 15:21

Dodane przez Es w odpowiedzi na Andy zamiast nagrywać się z

@Es.....No to czym tak wkurzyli wyborców? Po co sie zastanawiać,odpowiedź jest prosta.Niczym Po prostu propaganda tuskoidalnych była tak nachalna tak chamska prymitywna i ordynarna że kulturalna i merytoryczna kampania PiS-u nie mogła sprostać ,,niskim gustom'' tuskowego elektoratu wychowanego na protestach ordynusa z tubą,plującej jadem(dosłownie) starej jędzy z SB,na kretyńskich serialach i kabaretach.Kampanię Tuska finansowała UE,wspomagały stacje komercyjne i portale internetowe.NB też może się pochwalić aktywnością waląc w rząd ile się da łacznie z zapowiedziami wieszania Kaczyńskiego czy Morawieckiego Ciekawam,czy tym,aktywistom Tusk chociaż podziękował za służbę na NB..Kolejne wybory i tak już nic nie zmienią.Polacy wzięli swój los w swoje rece i powierzyli go UE z paniusią Leyen i eurognidami.Czas już chyba zacząć przedwyborczą kampanię na NB i znowu znaleźć kogoś do powieszenia.A co czeka nas na NB nazywanych przez naszoblogową eltę pisowcami,pisiorami,chamami,analfabetami i oslicami?
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

03.11.2023 11:51

Oj Autorze! A było sprawdzić co to "tuz", bo by się nie napisało "W PO oprócz kilku rozsądnych nazwisk mamy same tuzy."...
Proponuję poprawić tekst, zanim inni się do tego doczepią - to po pierwsze.
Po drugie: o kim w PO piszesz Waść, że rozsądni, bo kto tuzy to z litości już nie pytam.
spike

spike

03.11.2023 12:25

Dodane przez Alina@Warszawa w odpowiedzi na Oj Autorze! A było sprawdzić

PO opuścił "ostatni sprawiedliwy", był nim Saryusz-Wolski, obecnie oceniając po wystąpieniach medialnych, nie widzę tam ani jednego "rozsądnego", sama żulia, a już szczególnie ci z otoczenia samego herszta Tuska.
Andy51

Andy51

03.11.2023 13:00

Dodane przez spike w odpowiedzi na PO opuścił "ostatni

Rozsądny, to rzecz ocenna.
spike

spike

03.11.2023 12:37

Likwidacja CBA to przymiarka do przekrętów, podobnie jak od dawna zapowiadana likwidacja IPN, mają w tym interes wszyscy z opozycji, mający tam swoje teczki, chcą zamknąć możliwość grzebania w nich, by zamknąć prawdzie głos.
PiS w tym Prezydent znowu popełnili błąd, że nie ujawnili aneksu Macierewicza, oraz wszystkich zbiorów IPN, wtedy nie mieliby motywacji, a Polacy wiedzieli kto szkodzi Polsce.
Andy51

Andy51

03.11.2023 13:01

Dodane przez spike w odpowiedzi na Likwidacja CBA to przymiarka

PAD popełnił kilka błędów, w tym zawetował ustawę medialną.
u2

u2

03.11.2023 15:01

Dodane przez Andy51 w odpowiedzi na PAD popełnił kilka błędów, w

PAD zawetował również ustawę sądowniczą. Jak wpadnie w łapki rozgrzanego sędziego to na pewno sobie o tym przypomni. To że w ubeckich szczujniach ciągle po nim jadą to już pewnikiem się przyzwyczaił :-)
Jabe

Jabe

03.11.2023 13:58

Ciekaw jestem, czy wzorem swoich z­wolen­ników Jaro­sław Ka­czyński też jest już nie­zdolny do kon­sumpcji rzeczy­wistości. Nie­trafione pomysły kam­pa­nijne wy­dają się to su­gerować.
spike

spike

03.11.2023 18:18

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Ciekaw jestem, czy wzorem

@jabe
nietrafionym pomysłem była inwestycja w ciebie, żyjesz tylko po to, by jeść, pewnie też niejednego wk.....urzyłeś :)))
u2

u2

03.11.2023 18:25

Dodane przez spike w odpowiedzi na @jabe

@spike
Mośki z konfy o niemieckich nazwiskach tak mają, oni  chcą nami zarządzać zgodnie z postulatem Brauna, że Bolanda to niemiecko-rosyjskie poletko pod zarządem żydowskim :-)
spike

spike

03.11.2023 19:09

Dodane przez u2 w odpowiedzi na @spike

Co do nazwisk, tego bym się specjalnie nie czepiał, wielu wielkich Polaków ma obcobrzmiące nazwiska, to konsekwencja historii Polski, myśli i czyny są ważne, myśli najczęściej kształtują się w domu, choć bywają nabyte, np. w szkole czy środowisku, dlatego zdarza się, że ojciec, matka porządni, a syn zbój.
Faktem jest, że mamy pewną diasporę, która ukrywa swoje nazwiska, przybierając polskobrzmiące, by swoje czyny przypisać Polakom.
Faktem też jest, że antypolak z niepolskim nazwiskiem, wyjaśnia, w jakim domu został uformowany.
W Polsce mamy wielu niedobitków niemieckich, o polskich nazwiskach, mam kolegę o takim nazwisku, a jego ród to stara niemiecka rodzina, która dawnymi czasy posiadała sporą część miasteczka, w którym obecnie mieszka, ale już w jednej kamienicy, część zginęła podczas wojny, część po wojnie wyjechała do Niemiec, resztę dokonała komuna.
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

04.11.2023 11:41

Dodane przez u2 w odpowiedzi na @spike

[18:25] - u2 
Widzę, że prezentujesz tu "najnowsze informacje z TVN-24", bo z tym co mówi Braun nie ma to nic wspólnego oprócz kilku słów wyrwanych z kontekstu.
Andy51
Nazwa bloga:
Trójmiejskie spojrzenie
Zawód:
mgr zarządzania
Miasto:
Sopot

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 571
Liczba wyświetleń: 8,080,743
Liczba komentarzy: 17,827

Ostatnie wpisy blogera

  • Tusk dostał fiksum-dyrdum
  • Oszuści z PO okradają dzieci chore onkologicznie
  • Prezent dla Niemców od Nowackiej w 80 rocznicę wyzwolenia ob

Moje ostatnie komentarze

  • Smutna prawda.
  • Czyżby?
  • Masz rację

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • ​Czy agent Stasi „Oscar” na Pomorza to Donald Tusk?
  • Sfałszowne wybory, dlaczego Polacy nie wychodzą na ulice ?
  • ​UB czyli Urban o Bartoszewskim

Ostatnio komentowane

  • Andy51, Smutna prawda.
  • Andy51, Czyżby?
  • Andy51, Masz rację

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2025, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności