Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Nagrody KMN wręczone, laureatem bloger filmu Józef Wieczorek

Teresa Bochwic, 27.06.2013
Nagrodę głowną Kongresu Mediów Niezależnych otrzymał Józef Wieczorek, bloger z Krakowa, wyróznienia: Mariusz Dzierżawski, Księgarnia pp. Ewy i Waldemara Podgórskich z Łodzi i Stanisław Michalkiewicz.
Laury pośmiertne otrzymali: śp. Barbara Chojnacka z Solidarni2010, fotografik Erazm Ciołek i bloger Tomasz Mierzwiński "Seawolf".
http://warszawa.naszemia…
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 2249
Domyślny avatar

dogard

27.06.2013 13:10

jako POdarek dla rydzyka...
Janko Walski

Zbigniew Gajek vel Janko Walski

27.06.2013 17:33

Świetna wiadomość. Jak Wołodyjowski tnie plugastwo gdzie tylko się da. Tyle że kombajnami. Gratulacje!
Teresa Bochwic
Nazwa bloga:
Blog Teresy Bochwic
Zawód:
Sokole Oko
Miasto:
Warszawa

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 599
Liczba wyświetleń: 2,346,387
Liczba komentarzy: 2,865

Ostatnie wpisy blogera

  • Wspomnienie o Piotrze Wierzbickim (1935-2025)
  • (Auto)biografia – Zdzisław Najder
  • Książki ciekawe, ważne, bulwersujące – zawsze świetne

Moje ostatnie komentarze

  • Na tym portalu średnia wieku jest dość wysoka. Piszą tu ludzie o ugruntowanych poglądach. Nic dziwnego, że zwykle uwypuklają własny punkt widzenia. Czy może kogoś przekonać nowa informacja, np. że…
  • Kiedy indziej pisał "sprawozdania" (dwa lata po 1956 roku, do którego to roku wyrywano patriotom paznokcie i jeszcze to dobrze pamiętano...), kiedy indziej był dyrektorem RWE - 1983-1987. Wyszła…
  • Pisze wspomnienia, cieszę się, że będzie choć  jeden czytelnik 😀

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chcieli Europy, wybrali polski los
  • Poradnik męża zaufania wybory samorządowe 2014
  • Gdzie było nieproporcjonalnie dużo nieważnych,wysokie ryzyko

Ostatnio komentowane

  • Marek Michalski, Dobry kawałek historii wśród powszechnej "polityki historycznej".Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale z Wierzbickim i jedną z jego gazet kojarzę artykuł o rodowej ciągłości ideowej ówczesnego składu…
  • Silentium Universi, Tak. Gnida to biały, niekomunistyczny pachołek czerwonych
  • u2, Wierzbicki, ale inny, to kolega z mojej szkolnej ławki. Zawstydziłem go pytaniem o spólkowanie ludzi w celu uzyskania potomstwa (byłem i jestem awanturnikiem i nie chcę umrzeć z nudów) i został…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności