
Radosław Krawczyk

W 2006 Igor Janke wraz z żoną Bogną zakładaja portal...który nazywają "salon24".
Wtedy przez rok,może nazwa jest adekwatna...piszą tam dziennikarze,publicyści,poeci,a nawet pisarze...prośba o wstęp czekała tam
nieraz kilka mesięcy.
Tylko portal bez reklam...wisiał na włosku.Wtedy Igor przypomniał sobie o kumplu z Onetu,który był wtedy jednym z szefów tego medium.
Za Krawczykiem szły pieniądze i inna polityka...został prezesem s24 obok Igora...szło,ale kulało...bo Krawczyk okazal sie,że do salonu nie pasuje.
Kiedy ludzie zaczęli znikać z s24,ukazał sie post Radka: "JAK SIE KOMUŚ COS NIE PODOBA,TO WON!"
Jak won,to won....z prawie pół miliona użytkowników s24,zostało może dwieście tysięcy...?
Masowe exodus...wyszedł Łysiak,Ziemkiewicz,że tylko ich wspomnę...została tylko lewacka banda.
Igor miał chody,jako JEDYNY został dopuszczony do Obamy,na ekskluzywny wywiad,który wydał jako książkę.
Potem okazało się,że Igor jest zamieszany w jakąś aferę...i uciekł z s24...zrobił żonę prezesem,ale Krawczyk dalej był szarą eminencją.
Salon 24 stawał się lewackim bardakiem...żal tam było zaglądać...odszedł Krawczyk,i Pani Bogna postanowiła sprzedać ten interes,po cięzkich
poszukiwaniach,znalazł sie kupiec...naczelny Superexpresu...i zainstalowany w "polskich" mediach.
Sławomir Jastrzębowski z kolegą ...17.o5 2021 rusza nowy portal...czy pod tym samym tytułem? Nie wiem.
PS".Niezalezne Forum Publicystów"...tak sie dawno temu temu nazywał salon24...nigdy nie był niezależny,a na dodatek sparszywiał!
PPS.Do użytkowników NB prośba....uważajcie kogo przyjmujecie i gościcie na łamach...dziś jest jeszcze gorzej niz w 2007.

To jest nowy właściciel s24....podobny do Krawczyka?
Uprasza się blogera Trotelreinera o odrobinę staranności. Ja rozumiem, że jak się ma dwa fakultety, nie trzeba udowadniać, że się nie jest fleją, ale po co wywierać na postronnych takie niesłuszne wrażenie.
Po raz pierwszy...się zgadza ze mną komentator...cud jakiś? :-))
//Ten komentator będzie zgadzał się z każdą tezą, która będzie miała potencjał siania niezgody w naszym narodzie.//
Dokładnie tak. Po to został zrobiony desant na NB przez takich osobników. Legendują się np. śp. Rotmistrzem Pileckim, Inką.
Trzeba przyznać jednak, że hasbara robi już chyba bokami skoro przysyła takie sieroty umysłowe.
Ja jestem wieloletnim użytkownikiem portalu salon24.pl. Więc rada Autora:"PPS.Do użytkowników NB prośba....uważajcie kogo przyjmujecie i gościcie na łamach...dziś jest jeszcze gorzej niz w 2007" jest być może skierowana także i w moim kontekście.
Tezy o "lewackości" salonu nie rozumiem. Nie wiem, jak Autor definiuje lewackość.
Salon24 to przede wszystkim przedsięwzięcie biznesowe, które starało się do tej pory, żyć z odsłon generowanych przez blogerów i z pracy blogerów. Dając w zamian pewną funkcjonalność i zbiór udogodnień. Światopoglądowo salon24 jest centrowy i naturalnym dla biznesowego przedsięwzięcia przechyleniem w stronę postępową, ale głównie tam, gdzie są pieniądze, czyli walka ze smogiem itp.
Kluczową zmianą portalu jest zmiana polegająca na malejącej pozycji i roli piszących blogerów. Tak naprawdę, nie tylko tam, jesteśmy tylko wsadem. Na osiem najpoczytniejszych informacji salonu (tych na samej górze) ostatnio bywa ZERO (to częściej) lub jedna pozycja pisana przez blogera. Widać oczywistą ewolucję w kierunku portalu informacyjnego jakich jest już kilka, i jakie mają większą liczbę odsłon. Teksty będą i już są, firmowe, profesjonalne, blogerzy to bardziej nisza, ale wciąż działająca, bo tworzą się relacje, związki, bo jakoś tam ludzie się poznają, na sobie. Być może ostatecznie blogerzy zostaną z salonu wypchnięci. Zobaczymy.
Byłbym daleki od napastliwego tonu w stosunku do Igora i Bogny Janke. Także w stosunku do innych osób. To nie znaczy, że wszystko jest okej, ale sam ton zacietrzewienia i gremialnego potępiania, nie wydaje mi się cechą konserwatywną, zupełnie przeciwnie, ewidentnie to postawa wszystkich rewolucjonistów.
Tutaj są moje dwa dość obszerny teksty, sumujące to, czym salon24 jest. Napisałem je w pewnej reakcji na huraoptymizm i falę podziękowań dla dotychczasowych właścicieli, bo nie było żadnego innego głosu. Jak ktoś chce może poczytać.
https://www.salon24.pl/u/zbyszeks/1132025,pozeganie-pani-bogny-janke
https://www.salon24.pl/u/zbyszeks/1132219,czym-byl-i-jest-salon24-i-na-czym-polega-roznica
Złe są: - podziały, wojna, kłamstwo, konflikty.
Ale to zgrubnie. Bo w szczegółach tkwi...
Obiecywałem sobie,że juz nigdy nie odpiszę na komentarze na NB,ale zrobie wyjątek.
Ja byłem na s24 od pierwszych chwil...czekałem na zaszczyt 3 tygodnie,ale zostałem blogerem i znajomym Pani Luśtyk...była adminem na s24 i moją znajomą z UJ.
Po tym wejściu Krawczyka...zrobiłem notkę...zdjęcie toy-toya z napisem SALON 24....i koniec. :-))
Wiesz,ja sie nie bawię w tłumaczenia "kawa na ławę"...uważam,że ludzie mają mózgi....niech sami myślą...
Szkoda mi s24...tamte lata zostały stracone...ale było fajnie...do dziś mam kilkaset prywatnych adresów mailowych ludzi z tamtego salonu...ale większość....NIE ZNALEZIONO ADRESATA.
Powodzenia
Ja w niczym nie byłem napastliwy w stosunku do Pani Bogny i Pana Igora...napisałem tylko kilka słów subiektywnie o Igorze i prawdę o P. Bognie.
https://www.salon24.pl/u…