
Zapowiedź rozszabrowania i likwidacji resztek przemysłu wywołała gniew Polaków. Do walki strajkowej z rządem zamachowców stanął znowu Górny Śląsk. W styczniu w miastach śląskich nastąpiły skrywane przez cenzurę i szczekaczki reżimu wielotysięczne demonstracje. Ten zryw jak i poprzednie zakończył się 17 stycznia b.r. podpisaniem tzw. „porozumienia”. Zdradą podstawionych „przywódców” - Bolków - i ich zgodą na likwidację kopalń w interesie Rosji, Niemiec i rodzimych oligarchów z nadania tych państw.
Operacje fałszywej flagi i wirtualna rzeczywistość to podstawowe instrumenty sprawowania władzy w podbitej Polsce.
Zdrada i policyjna agentura z oczywistych względów nie rozwiążą jednak żadnego problemu Polski. Toteż wygaszenie strajków 17 stycznia stało się jedynie uwerturą do dalszych wystąpień Polaków. Już 3 lutego rząd kondominium otworzył ogień do bezbronnych demonstrantów w Jastrzębiu. Są ranni; trwają łapanki i aresztowania.
Represje nie złamały jednak polskiego oporu.
Oto relacja z wiecu w Jastrzębiu 5 lutego b.r. Pierwszy krótszy film zawiera wystąpienie Adama Słomki, lidera KPN Niezłomni. Dzień przedtem, 4 lutego, z ławy oskarżonych o znieważanie pomnika NKWD w Katowicach A. Słomka ogłosił swą kandydaturę w tegorocznych wyborach prezydenckich.
Zobacz też:
http://naszeblogi.pl/52541-polski-berkut-otwiera-ogien-do-ludzi-w-jastrzebiu
https://www.youtube.com/watch?v=jXf1GXmPB2U
https://www.youtube.com/watch?v=PsSFExr5WdM
https://www.youtube.com/watch?v=oiqAuTBAtVs
https://www.youtube.com/watch?v=6h5t5TYkZlg
Kontakt: tel. 511 060 559
[email protected]
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn
http://mariuszcysewski.blogspot.com
http://www.facebook.com/cysewski1