Piotr Ikonowicz: Mam cię śmieciu zabić?

 Piotr Ikonowicz publicysta "Przekroju" Uwarzam że" "Faktów i Mitów".   Czołowy przedstawiciec polskiej lewicy. Lewicy kochającej mówić o tolerancji, równości i kulturze dyskusji...

Poniższy film pozwolę sobie pozostawić bez komentarza.
Film znalazłem na https://www.facebook.com/zygmu...
Film jest sprzed 2 lat lecz moim zdaniem aktualny . 

PS. Wkipedia podaje błędną informację o przynależności Ikonowicza do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, o czym poinformowała mnie pani Bochwic w komentarzu.
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

10-06-2013 [12:33] - Teresa Bochwic | Link:

Szanowny Panie,
jako członek Zarządu Głownego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich oświadczam, że Piotr Ikonowicz nie jest członkiem SDP. Sprawdzilam to przed chwilą. Proszę o usunięcie tego passusu z Pana wpisu, szczególnie że ta część wyświetla się na czołówce nb i na portalu niezalezna.pl.
Z poważaniem
Teresa Bochwic

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

10-06-2013 [13:33] - ironiczny anglosas | Link:

Poprawiłem. Informacja ta pochodzi z Wikipedii.  http://pl.wikipedia.org/wiki/P...

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

10-06-2013 [17:47] - Teresa Bochwic | Link:

postaram się, żeby to usunąć z Wikipedii.

Obrazek użytkownika Steve

10-06-2013 [14:02] - Steve | Link:

Typowa postawa towarzysza z PZPR.

Obrazek użytkownika GierKa

10-06-2013 [19:55] - GierKa | Link:

Wydawałoby się, że ławeczka powinna kojarzyć się z relaksem, słońcem, spokojem.
Ta, przywoływana często w tekstach, ławeczka dostarcza nam, czytelnikom, dużo ważnych informacji, przemyśleń i komentarzy za pośrednictwem "siadywacza" na tejże.

A co do filmu...
Czytam, słucham, dowiaduję się, widzę .... i wiem, ale ciarki chodzą po plecach za każdym razem przy zetknięciu się z "mową miłości".
Oczywiście rozesłałam link do znajomych.... ku niechlubnej pamięci.

Obrazek użytkownika dogard

10-06-2013 [21:05] - dogard | Link:

pare lat temu na rynku Starego Miasta, ROZRABIAL POLITYCZNIE, trzymal jakas mowe.PODSZEDL DON STARSZY FACIO I JAK PRZYPRAWIL GO W UCHO TO AZ PRZYSIADL.Zamknal dziub i dal dyla do , kuzynki gesslerki, knajpy-dawny Fukier.Wiec sam juz nie musialem nic robic, staruszka zadowolona.Ciagle mnie lapie za ramie.Mogla puscic, milosnica spokoju...ech..