Szybkiego powrotu do zdrowia panie Wałęsa!

.
Pan Lech Wałęsa byly Prezydent, legenda Solidarnosci przebywa w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii w Gdansku. Do kliniki trafil w srode. W chwili obecnej przeprowadzane sa wszystkie mozliwe badania diagnostyczne, na ich wynniki trzeba poczekac kilka dni. Na chwiele obecna lekarze z kliniki Gastroenterologii i Hepatologii nie postawili diagnozy, czekaja na wynniki badan . Zaznaczaja jednoczesnie że "nie ma żadnego ryzyka zdrowotnego i realizowane jest leczenie objawowe, b. prezydent otrzymuje leki przeciwgorączkowe i przeciwbólowe."

Przypomnijmy, Pan Lech Wałęsa trafil do Gdanskiej Kliniki Gastroenterologii i Hepatologii w srode z powodu sraczki czyli rozwolnienia.

??? Jak ja mam takie dolegliwosci to udaje sie do toalety a nie do kliniki czy szpitala by blokowac miejsca dla ludzi potrzebujacych pomocy. Coz...

...przypomnial mi sie dowcip:

-Bolek, czym sie rozni szafa od kibla?

-Nie wiem.

- Nie wiesz Bolek, to ja ciebie do mojego domu nie zaprosze nigdy.
 

.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ghostrider

11-06-2011 [02:11] - ghostrider (niezweryfikowany) | Link:

mnie się też przypomniał stary dowcip.
Przychodzi bolek do lekarza i mówi:
"od tygodnia mam straszną migrenę"
"Panie, straszną migrenę to może mieć naukowiec, artysta, filozof... a pana to zwyczajnie łeb napiedala".
Bolek po wizycie w Tunezji marnieje, niech mu Pani Stanisława z "klanu" ziółek" naparzy. I owinie ręcznikiem.

Obrazek użytkownika izabela

11-06-2011 [04:16] - izabela | Link:

Szanowny Panie, nie ceniłam Wałęsy gdy inni budowali mu kapliczki. Nie znosiłam go potem choćby  za brutalne niszczenie Ani Walentynowicz. Oburzają mnie procesy z Wyszkowskim. Uważam jednak, że nie należy naśmiewać się z jego dolegliwości.Nawet banalne objawy mogą świadczyć o poważnej chorobie, a choroba to ludzki los i każdego z nas może dotknąć. Chyba nie należy Pan do tych, którzy wołają "jeszcze jeden" na wiadomość o czyjejś śmierci.

Obrazek użytkownika komes

11-06-2011 [07:40] - komes (niezweryfikowany) | Link:

Droga izo-ty jestes taka madrogłupia co widzisz czubek nosa -a obsmarowanych butow w błocie-juz nie!
Wiesz ty cieniu marny-ilu ludziom ten zdrajca przyniosł cierpien?????Jak rozpoznawał ludzi z fotografi stoczniowcow-ojcow rodzin-ktorych UB bynajmniej na lody nie zapraszało.On był wprowadził kwadsniewskiego i ubowcow-spowrotem na salony-a dlaczego chcieli struc-walentynowicz?????/A dlaczego przeprowadził zamach na rzad olszewskiego?Masz mała wiedze albo zwyczajnie jestes ggggg....a.Miejsce kanali jest na bakutylu>
Ps.co za tepak wybrał ci tak potforne imie---izo--balla-ZNACZY POCHODZACA OD DJABŁA!!!!!!!!!
Zycze ci zdrowia psychicznego i mniej tragicznych zaszłosci!

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

11-06-2011 [08:58] - ironiczny anglosas | Link:

Bede zaszczycony juz nigdy nie ogladac panskich komentarzy na mym blogu. Mam nadzieje ze zrozumial pan to skomplikowane zdanie. Zegnam.

Obrazek użytkownika felek

12-06-2011 [11:45] - felek (niezweryfikowany) | Link:

trochę tylko nazbyt jest ekspresyjny, ale to nie powód by go kasować. przemyśl to, anglosasie. pozdrawiam!

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

12-06-2011 [23:59] - ironiczny anglosas | Link:

... jedynie poprosilem by z takimi komentarzami nie odwiedzal mojego bloga.
I nie chodzi o "ekspresyjnosc" i Walese lecz o jego chamski tekst do Izabeli.
Wiem , mogl sie "ekspresyjnie" uniesc na jej "niewiedze" ale nie toleruje u siebie takich tekstow:  "co za tepak wybrał ci tak potforne imie..."
Mam nadzieje ze jest to zrozumiale i nie budzi watpliwosci do podjetej decyzji. Nie zycze sobie na moim blogu "komentarzy" komesa.
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika izabela

13-06-2011 [02:43] - izabela | Link:

Imienia sobie nie wybierałam, raczej oczywiste jest, że wybrali je moi rodzice, którzy nie żyją, więc pytanie staje się retoryczne albo celowo obraźliwe. Dlatego bardzo dziękuję za obronę. Anonimowość sprzyja takim ( epitet zbędny) komentarzom i obniża poziom dyskusji.

Obrazek użytkownika zz

18-06-2011 [09:58] - zz (niezweryfikowany) | Link:

Izabelo, masz rację. Ja poszłabym jeszcze dalej. Ten wpis na blogu bardzo źle świadczy o autorze. Człowiek, to człowiek. Nawet jeśli jest nim Wałęsa, Jaruzelski czy Kiszczak. Imię masz w porządku. Zresztą nie jest ono najważniejsze. Można mieć ładne imię Lechu, a postępować brzydko. Panu Wałęsie życzę szybkiego powrotu do zdrowia i zwrócenia do archiwów dokumentów na swój temat oraz naprawienia tego co jeszcze może naprawić.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

11-06-2011 [08:55] - ironiczny anglosas | Link:

Nie nabijam sie z dolegliwosci pana Walesy. Wkurzam sie o to ze w czasie gdy ludzi do szpitali nie przyjmuja z zagrozeniem zycia, serwuja panu Walesie tygodniowy pobyt i "full wypas" diagnostyczny na zwykle rozwolnienie spowodowane :
http://www.fakt.pl/Walesa-dla-...
.
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika KMP

11-06-2011 [02:18] - KMP (niezweryfikowany) | Link:

jak już pan Lech Wałęsa przebywa w szpitalu niech poprosi jakiegoś medyka o wszczepienie mu rozrusznika mózgu na bateryjkę złoży się chętnie cały naród

Obrazek użytkownika Mariann

11-06-2011 [02:18] - Mariann (niezweryfikowany) | Link:

na portalu, który czytam i na swój sposób szanuję, zamieszczany jest taki tekst-śmieć? Autor pisał go chyba w toalecie bo nawet polskich znaków nie chciało mu się wstawiać.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

11-06-2011 [08:46] - ironiczny anglosas | Link:

Nie portal zamiescil ten tekst lecz bloger ironiczny anglosas na swym blogu. Bloger ironiczny anglosas nie posiada obecnie Polskich znakow na komputerze ktorego uzywa. Bez pozdrowien.

Obrazek użytkownika Wojtek

11-06-2011 [14:39] - Wojtek (niezweryfikowany) | Link:

przecież można doinstalować polski układ klawiatury i w razie czego się do niego przełączać
jak potrafisz pisać bezwzrokowo, problemem nie będzie inny rozkład klawiszy

Obrazek użytkownika Cyrk

11-06-2011 [17:12] - Cyrk (niezweryfikowany) | Link:

pośród wewnętrznego wyposażenia własnego komputera...
Każdy pakiet Microsoft Office posiada format Word, w którym można odnaleźć wszystkie polskie znaki literowe niezbędne do pisania w języku polskim...Wystarczy kliknąć insert w nagłówku tool box, a następnie symbol i otworzyć fonts formats bądź equations, jeżeli konieczne są komputerowe obliczenia matematyczne...
Pozdrowienia dla wszystkich początkujących komputerowców z patriotycznym zacięciem i pisarskimi talentami.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

11-06-2011 [17:40] - ironiczny anglosas | Link:

...wiem :)
Wiem tez ze "z wlasnego komputera". Niestety Wy nie wiecie ze niestety nie posiadam na chwile obecna wlasnego komputera :)
Jestem na goscinnych wystepach. Staram sie jednak wklejac Polskie znaki co mozna zobaczyc w moich wpisach, niestety jest to troszke uciazliwe i czasochlonne ... wiec robie to tylko w moich tekstach (w ograniczony sposob). Niestety w odpowiedziach do Was...
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika Viilo

11-06-2011 [05:42] - Viilo (niezweryfikowany) | Link:

Mityczny wąz Uroboros (jest nawet w polskiej Wikipedii towarzyszu pRezydencie!) pozeral wlasny ogon zamykając sie do wewnątrz w poszukiwaniu zrodel czasu.
Nasz Bolek wrecz przeciwnie, otwiera sie na zewnątrz w poszukiwaniu konca swego podlego czasu.

Salon zdychający na galopującą sraczke. Symbolika na miare 3RP?

Obrazek użytkownika kokon

11-06-2011 [08:53] - kokon (niezweryfikowany) | Link:

Stąd te dolegliwości. Zaszkodziło donoszenie i sikanie gdzie nie popadnie.

Obrazek użytkownika katamaraz

11-06-2011 [11:44] - katamaraz (niezweryfikowany) | Link:

Ja osobiście temu jegomościowi niczego dobrego nie życzę. Faktycznie! Masz rację!

Obrazek użytkownika kokon

11-06-2011 [18:00] - kokon (niezweryfikowany) | Link:

Tylko tyle. Życzę szczerze, choć nie wierzę aby to mu się udało do końca dni jego.

Obrazek użytkownika Jojo

11-06-2011 [09:13] - Jojo (niezweryfikowany) | Link:

Kto to jest Wałęsa to każdy przyzwoity człowiek wie. Ale takie głupoty jakie tu wypisują niektórzy /w tym niejaki komes/ przekracza wszelkie granice. Przecież taki komes pisząc swoje głupoty stawia się w jednym szeregu z tymi draniami którzy stoją tam gdzie stało zomo. Wałęsa, lis, żakowski, wołek, niesiołowski, kucyk i inni. Wszyscy mają prawo do życia. Musi Pan to zrozumiec Panie komes.
NIECH PAN PRZEPROSI IZABELĘ PANIE KOMES. JAK TEGO PAN NIE ZROBI TO BĘDZIE ZNACZYŁO, ŻE JEST PAN TUTAJ WRZUTĄ PO, KTÓRA MA SKOMPOMITOWAĆ PRZYZWOITY PORTAL.

Obrazek użytkownika ksena

11-06-2011 [09:40] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

jadący do krajów Orientu często zapadają na zdrowiu i są to właśnie najczęściej dolegliwości gastryczne spowodowane odmiennym jedzeniem i atakami nie występujących w naszym klimacie wirusów,bakterii i ameby.Moi znajomi wycieczkę po Egipcie i Tunezji długo odchorowali.

Obrazek użytkownika Jermar

11-06-2011 [15:01] - Jermar (niezweryfikowany) | Link:

Kto i po co wysłał tam człowieka tak ograniczonego umysłowo. Proszę przejrzeć jego blog. Wygląda jak gazetka w szkole dla dzieci upośledzonych. Teraz jak donoszą wtajemniczeni Bolek robi zdjęcia w szpitalu i umieszcze je na swym blogu.

Obrazek użytkownika wichrzyciel

11-06-2011 [19:20] - wichrzyciel (niezweryfikowany) | Link:

Kwasniewski (alek) miał chorobę filipińska - i przeszła mu (bezkarnie) Wałęsa (bolek) ma chorobę tunezyjską-- widac to takie prezydenckie choroby.

Obrazek użytkownika Gosia

12-06-2011 [16:24] - Gosia (niezweryfikowany) | Link:

Bolek Valesa!!

Obrazek użytkownika amarkowska

31-07-2011 [03:16] - amarkowska (niezweryfikowany) | Link:

powinien z ta sraczka zglosic sie do kopacz ona jest mitrzynia uzdrawiania nie wiem czy leczenia ona spojrzy i juz wszystko jest prawidlowo nawet te niedobre bakterje zlikwidowane do 1 metra w glab ziemi zeby byla pewnosc ze wszystko jest ok i klient napewno nie wroci

Obrazek użytkownika Witold Kaczmarek

17-09-2014 [13:58] - Witold Kaczmarek | Link:

Polski klimat mu nie służy, może powinien wrócić do USA.