Kuchciński oddajcie te 40 tys.! Np. na niewidomych w Laskach

Marszałkowie sejmu i senatu zgodnie przyznali sobie nagrody - nawet bardzo zgodnie. Może są koalicje na takich płaszczyznach o których nie wiemy?
Jeśli marszałek Kuchciński uważa że kasa jest ponad podziałami, to ja uważam, że marszałek Kuchciński również podziały stwarza tylko na poczet wykonywanego zawodu- polityka partii opozycyjnej. Jeśli marszałek Kuchciński przyjmie 40 tys. nagrody i wyda je na potrzeby osobiste, tzn. że podziela zdanie premiera Tuska o wzroście gospodarczym i rozwoju Polski. W takim wypadku, opozycja nie jest potrzebna. Jeśli marszałek Kuchciński skonsumuje 40 tys. to jest sygnał dla mnie i wielu Polaków, że śmieje się z nas i kpi w żywe oczy!
Dlaczego Kuchciński a nie Kopacz? Kopacz mam w d.... resztę marszałków również! Nie głosowałem na nich!
Kuchciński należy do PiS-u na który głosowałem . Partycypuje w nagrodach, nawet popiera nagrody, które są oderwane od rzeczywistości, którą PiS określa jako realnie obowiązującą.
Jeśli jest kryzys, to Kuchciński tnijcie zarobki - swoje również!
Jeśli jest kryzys- to Kuchciński powinniście stanąć okoniem i wypiąć się na tę kasę!
Jeśli się nie wypniecie, tzn. że kryzysu nie ma, a wasza opozycyjność jest warta podtarcia du..
Odwieczny wyborca PiS

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lara

24-01-2013 [12:23] - Lara | Link:

Oj tam! Może marszałek Kuchciński chciał wykazać się wysoką kulturą osobistą - jak dają, to się nie odmawia :)) Ale tym wpisem zadałeś marszałkowi ćwieka - co zrobić z tymi 4 dychami?  I na dodatek będą pokazywać go paluchami  :D

pozdrawiam cieplutko, bo mróz trzyma i na zachodzie bez zmian ;))

Obrazek użytkownika Loli

24-01-2013 [14:58] - Loli | Link:

Jesli Kuchcinski wezmie te nagrode, to bedzie straszny obciach. Podobno Wenderlich i Wanda juz sie zrzekli.
Kopaczka, Grabarczyk i Kuchcinski siedza cicho. Jak to dobrze sie rozumieja, jaka zgodnosc pogladow, gdy chodzi o kase.

Mam odruch wymiotny.

Obrazek użytkownika kasia

24-01-2013 [15:15] - kasia | Link:

swoja marszalek za to ze wziela ta NAGRODE...
DLACZEGO PIS MILCZY?????

Obrazek użytkownika dogard

24-01-2013 [16:31] - dogard | Link:

aby oddac te forse na fiLm o ZAMACHU SMOLENSKIM--P O P I E R A M.

Obrazek użytkownika jangw

25-01-2013 [10:02] - jangw | Link:

Każdy socjalista głosi równość i sprawiedliwość, prawie żaden w to nie wierzy. KAŻDY siebie wyłącza z grupy wyrównywanej. Uważa, że jest wyjątkowy i JEMU należy się więcej. Pełni zaszczytne funkcje, "walczy" za miliony i w imieniu milionów. Choćby za to należy mu się spijać śmietankę własnymi ustami, które wszak są ustami ludu.
Śmieszne i żałosne. Jakie zakłamane. Kuchciński a miałem okazję spotkać kilka razy osobiście to......
Szkoda słów. On te pieniądze WZIĄŁ! Rozumiecie?? W grudniu!!!! Teraz łaskawie odda jak pozostali, bo zrobił się szum.
Nie ma znaczenia na jaki szczytny cel odda, bo pod przymusem!
Nie ma takich grabi, które nie grabiły by do siebie. SOCJALIZM należy traktować jak zboczenie, chorobę, zarazę. To zalegalizowana grabież obywateli z ich dobra, ZAWSZE pod szczytnymi ideami. Ale grabieżą nie przestaje być.
Tak jak w tym przypadku.
Każdy socjalista to złodziej, złodziej i pijak.. ;-) jak chciałoby się powtórzyć za klasykiem.
Brzydzę się socjalistami z zasady.
Każdemu to co mu się należy. Nie można mówić o sprawiedliwości i być zwolennikime złodziejstwa. To akurat jest problem zero jedynkowy. Złodziej nie może być patriotą, okrada rodaków, swoich braci. I nie ma znaczenia, jakiej używa argumentacji. Zawsze siebie nagrodzi wg własnego uważania. Tak ma to bydlę. Folwark zwięrzęcy. Wszystkie zwierzęta są równe ale świnie są równiejsze.
Z ukłonami
jangw