Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

MALI LUDZIE,WIELCY IDIOCI.

Ryszard Czarnecki , 26.06.2026

Reakcje części "elit" (cudzysłow nie jest przypadkowy) politycznych i medialnych w Polsce (wolę pisać tak właśnie,a nie używać przymiotnika "polskich",bo na taki przymiotnik to trzeba sobie zasłużyć) na przemoc niemieckiej policji wobec Polaków chcących uczcić zamordowanych przez tychże Niemców naszych rodaków pokazuje ,jak duża jest nad Wisłą i Odrą skala podłości. Ten haniebny chór basujący Niemcom to jedna z bardziej obrzydliwych rzeczy ,jakie widziałem w czasach kiedy obrzydliwosci nie brakuje. Ci politycy na stanowiskach, utrzymywani przez polskich podatników ,którzy wręcz wyrażali radość z powodu bicia Polaków przez niemieckie służby przechodzą właśnie do narodowej Księgi Hanby. Sporej ,niestety, skądinąd. Ci dziennikarze i "eksperci" , którzy zamiast wyrażać elementarna solidarność z bitymi ludźmi tłumaczyli Niemców i krytykowali własnych rodaków (!) unaoczniaja małość tych ludzi i tych srodowisk. Ale pokazują jeszcze coś więcej : spory potencjal zdrady narodowej,z którego nasi wrogowie -sąsiedzi ,z różnych przecież stron chętnie zawsze korzystali, korzystają i znając ich korzystać będą. Smutne to.,ale.prawdziwe -jednak.przede wszystkim wymagające reakcji ze strony obozu patriotycznego. Taką reakcja może i powinnien być ostracyzm wobec tych,którzy w starciu obcych i swoich - służą obcym. 

Nie ma obowiązku podzielać poglądów oraz stylu działania politycznego pana Roberta Bakiewicza. Można się z nim nie zgadzać. Można sądzić,że należy skupić się na innych firmach ekspresji niż te ,których on używa. Można o tym oczywiście mówić publicznie. Jednak w sytuacji ,gdy Niemcy tłuką Polaków ,jak robili to wielokrotnie w naszych dziejach - należy "zachować się jak trzeba" , okazać solidarność z ludźmi należącymi.do tej samej wspólnoty narodowej,a nie wspierać prześladowcow. Tylko tyle -i aż tyle. Jesli kogoś na to nie stać-sam siebie wyklucza ze wspólnoty narodowej. Powiedzmy to wreszcie wprost. Oczywiście to nie musi zmartwić owych "pożytecznych (dla Niemców) idiotow".

*Artykuł ukazał się na portalu "Wpolityce.pl"

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 27
u2

u2

26.06.2026 11:04

"Niemcy tłuką Polaków'

Z tego co widziałem na krótkich filmikach na X to niemiecka Polizei nie utworzyła kordonu wokół głazu i była wolna amerykanka, czyli tłuczenie pojedynczych Polaków stawiających bierny opór.

Wnioski na przyszłość. Trzeba do Berlina jechać większym tłumem. Polaków było za mało. Więc niemiecka polizei ich pobiła. Z setkami ludzi i z wieloma krzyżami, by tak sobie nie poradziła. Zapewne krzyż by po jednym dniu zniknął. Ale Polacy by odnieśli zwycięstwo moralne :)

Ryszard Czarnecki
Nazwa bloga:
Blog autorski

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 6, 995
Liczba wyświetleń: 8,139,250
Liczba komentarzy: 11,169

Ostatnie wpisy blogera

  • BRZYDSZA TWARZ MUNDIALU
  • MIAŁEM RACJĘ CZYLI TERAZ WSZYSCY MĄDRZY
  • Zapiski z Łotwy

Moje ostatnie komentarze

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • EKSHUMACJA ŚP. WASSERMANA I MILCZENIE PIĄTEJ KOLUMNY
  • Najnowszy kawał o Tusku i Gierku
  • Nowy kawał o Tusku i raju

Ostatnio komentowane

  • u2, "Niemcy tłuką Polaków'Z tego co widziałem na krótkich filmikach na X to niemiecka Polizei nie utworzyła kordonu wokół głazu i była wolna amerykanka, czyli tłuczenie pojedynczych Polaków stawiających…
  • Mrówka, Bez urazy... Ktoś ogląda to żenujące widowisko?
  • u2, "uczestniczy w nim aż 48 państw co stanowi… 25 procent wszystkich państw należących do ONZ" Czyli wielki sukces organizacyjny. Ale dlaczego nie ma na tym Mundialito Polski? Spoczęli na laurach…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności