Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Jest SUPER

u2, 14.10.2025

Muniek śmiertelnie obraził Annę Popek z TV Śniadaniowej. Wcale nie jest SUPER. To jest jakiś ubecki kutafon

Popatrz na wspaniałe autostrady
Na drogi na których nie znajdziesz wybojów
Rosną nowe bloki i nie ma wypadków
W czystych szpitalach ludzie umierają rzadko
Mamy extra rząd i super prezydenta
Ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy
Ufam im i wiem że wybrałem swoją przyszłość
Za rękę poprowadzą mnie do Europy

Jest super
Jest super
Więc o co Ci chodzi

Jest super
Jest super
Więc o co Ci chodzi

Mamy tolerancję wobec innych upodobań
Kościół zaciekle broni najbiedniejszych
Bogaci są fajni i w miarę uczciwi
Policja surowo karze złych przestępców

Jest super
Jest super
Więc o co Ci chodzi

Jest super
Jest super
Więc o co Ci chodzi

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 368
Jan1797

Jan1797

16.10.2025 13:47

Kiedyś, dawno temu znałem go z mini koncertu pod ratuszem, dzisiaj omijam go szerokim ukiem ;)

sake3

sake2020

16.10.2025 18:04

@u2.....Nie oglądam telewizji śniadaniowej,więc nie wiem dlaczego ten muzyk obraził tak wyważoną, taktowną i sympatyczną dziennikarkę jak pani Popek? 

u2
Zawód:
inżynier po studiach na Wydziale Telekomunikacji PW w Warszawie
Miasto:
Dowspuda Suwalszczyzna

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 80
Liczba wyświetleń: 108,716
Liczba komentarzy: 443

Ostatnie wpisy blogera

  • To płonie Paryż
  • Aresztowanie Leszka Kraskowskiego
  • Zabójstwo Henry Nowaka

Moje ostatnie komentarze

  • "Co do Ukrainy i Niemców, cóż, nic tak nie łączy łajdaków jak wspólna zbrodnia."To prawda. Warto zauważyć, że OUN został zalożony we Wiedniu na początku 1929 roku. Członkowie OUN zostali przeszkoleni…
  • "Po trzech komentarzach jesteśmy przy Hitlerze."Kiedyś argument ad Hitlerum był kończący dyskusję. Teraz tylko ją zaczyna. A zmiana tematu jest jak najbardziej dozwolonym chwytem erystycznym. Każdy…
  • "Ja się nie wywyższam"Wywyższasz się, ale to twój problem. Pycha zawsze kroczy przed upadkiem :)

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Władze PKP Cargo wyrzucają związkowców na bruk
  • Debata Prezydencka 14.04.2025 w TV Republika
  • Partia Szachów między red. Stanowskim a Karolem Nawrockim

Ostatnio komentowane

  • u2, Aby na pewno chcecie wojny?
  • Alina@Warszawa, "Areszt wydobywczy dla dziennikarza śledczego. KOŃ w tle." - szczegóły warte poznania. Co ciekawe Giertych nie traci "zaufania" premiera i jest jego zaufanym "prawnikiem". Takiego politycznego…
  • sake2020, Czy teraz dziennikarze będą nadal angażować się w dziennikarstwo śledcze? Mogą być prześladowani,szykanowani nawet zabici za pisanie prawdy. Pozostanie bezpieczna pisanina w tematach modowych, plotek…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności