Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Specjalista od opiłowywania katolików, opiłowuje sport

Andy51, 12.08.2024
No i zakończyły się IO w Paryżu. Jak wypadli polscy sportowcy? Gorzej niż mizernie. Minister sportu  zwany „kreską” , dlaczego ma taką ksywkę , pewnie niektórzy się domyślają po opiłowywaniu katolików, zabrał się za opiłowywanie sportu.
Do Paryża pojechało 215 sportowców i dzisiaj w niedzielę rzutem na taśmę zdobyli 10 medal w tym 1 złoty, 4 srebrne i 5 brązowych.
Tak słabych wyników w  polskim sporcie na igrzyskach nie było od dziesięcioleci. Przypomnę to po wojnie w 1952 i 1956 roku zdobyliśmy po jednym złotym medalu.
Ale były takie olimpiady, gdzie zdobywaliśmy nawet po 7 złotych medali. Ale przyszedł Nitras i wyrównał.
To dzisiaj 11.08 zdobyliśmy 10 medal, a dokonała tego Daria Pikulik, która mówiła, że w lutym musiała z własnych pieniędzy opłacić zgrupowanie, a kombinezony przyszły dzień przed startem.
Jeżeli wziąć pod uwagę ilość sportowców, których w większości wysłano na wycieczkę do Paryża, to statystycznie  ca. ponad 20 sportowców „pracowało” na jeden medal, wydaje mi się, że jest to rekord świata w stosunku ilości sportowców, do zdobytych medali.
Należy zwrócić uwagę na dwie rzeczy, polscy sportowcy zdobyli medale w tzw. sportach niszowych jak wspinaczka sportowa (złoty i brązowy), kajakarstwo górskie, czy kolarstwo torowe.
Moja druga uwaga to taka, że z 10 medali 7 zdobyły panie. Chciałoby się zaśpiewać piosenkę D. Rinn „Gdzie ci mężczyźni” ale dopóty nie będzie zmiany w związkach sportowych i za stery nie chwycą młodsi  (30-40) lat, to w sporcie  będzie bida.
 
i.pl
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 3898
u2

u2

12.08.2024 10:41

***Ale przyszedł Nitras i wyrównał.***
Parafrazując antypolskiego banderowca Frasunika, to jest antypolski śmi*ć. Po prostu antypolski śmi*ć :-) :-) :-)
Andy51

Andy51

12.08.2024 13:34

Dodane przez u2 w odpowiedzi na ***Ale przyszedł Nitras i

Nic dodać nic ująć.
sake3

sake2020

12.08.2024 11:10

Niestety ,ideologia wlała się do sportu szerokim strumieniem co spowoduje że sport przestanie być rywalizacją a stanie się tubą aktualnych trendów.Powinniśmy się cieszyć z tych medali które udało się zdobyć ,ale czy tak jest? Usmiechnieta Polska potrafi zepsuć każdą radość,tę wynikającą ze zwyciestw sportowych też.Radna Dorota Spyrka z Partii Razem nie jest jak pisze dumna z medalu Julii Szeremety.Wprost przeciwnie ordynarnie ją krytykuje za ,,upokarzanie przeciwniczki''.Wypomina sportsmence,że dysponuje ,,niskim kapitałem kulturowym'' i porównuje w swej zaciekłości do równie niskiego ,,kapitału kulturowego'' prezydenta Dudy. Śmieszna paniusia która chyba nigdy w  zyciu żadnej dyscypliny sportu nie uprawiała teraz chce zdobyć mistrzostwo w dyscyplinie zwanej ,,mową nienawiści''.Paniusia Spyrka nie jest odosobniona w swoich nienawistnych komentarzach w sieci,a na młodziutką zawodniczkę która nie ma czasu na politykę wylał się cały ocean pogróżek ,chamskich wyzwisk i ataków.To tak dzisiaj ma wyglądać sport? Liczymy medale,kręcimy nosem na ich małą liczbę,a nie potrafimy docenić trudu,wyrzeczeń ,wysiłków zawodników? Czym zawiniła Julia żeby taka idiotka jak Spyrka ją wyzywała? Może jeszcze zażąda by ta oddała medal?
u2

u2

12.08.2024 11:22

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Niestety ,ideologia wlała się

***Czym zawiniła Julia żeby taka idiotka jak Spyrka ją wyzywała?***
Ponoć startowała bez powodzenia w wyborach samorządowych na radną z list kuń-fy. A to wielkie przestępstwo według lewizny :-) :-) :-)
PS. Ja po prostu nie oglądałem IO w Paryżu. Kompletnie mnie to nie interesowało. Przed IO szpece mówili o 30 szansach medalowych, które powinny się przekuć na 15-16 medali. Śledziłem medalową klasyfikację i szybko zrozumiałem, że Polska nie ma najmniejszych szans na te 15-16 medali. Honor ratowały kobiety. Polki są fantastyczne!!! Pamiętam jak Anita Włodarczyk trenowała w koszmarnych warunkach i swoje medale zdobywała na przekór działaczom i politykom. Teraz działacze i politycy pojechali na darmowe wycieczki du Paryża. Między innym PAD. Nie powinien PAD lansować reżimu Tuska i Nitrasa, antypolskich śmi*ci :-) :-) :-)
sake3

sake2020

12.08.2024 11:25

Dodane przez u2 w odpowiedzi na ***Czym zawiniła Julia żeby

@u2......To możliwe bo w swoich wypocinach w sieci atakuje ostro Konfederację.Zdobywa więc i drugi medal -w kategorii mściwość.
u2

u2

12.08.2024 11:32

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @u2......To możliwe bo w

***medal -w kategorii mściwość***
Ta cała kualicja 13 grudnia to taka antypolska szczujnia, po prostu antypolskie śmi*ci :-) :-) :-)
Andy51

Andy51

12.08.2024 13:37

Dodane przez u2 w odpowiedzi na ***Czym zawiniła Julia żeby

Julke zna pół świata,  jakąś Spyrkę tylko lewaki  z Razem.
Darek65

Darek

13.08.2024 08:57

Dodane przez u2 w odpowiedzi na ***Czym zawiniła Julia żeby

"powodzenia w wyborach samorządowych na radną z list kuń-fy" - no coś takiego. O ile sobie przypominam, dla Ciebie też jakiekolwiek związki z konfederacją, to przestępstwo. Mnie o to cały czas oskarżasz :)
Andy51

Andy51

12.08.2024 13:35

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Niestety ,ideologia wlała się

Czego się spodziewasz po lewakach?
Kazimierz Koziorowski

Kazimierz Koziorowski

12.08.2024 11:27

w tej cywilizacji inaczej sposob na poprawe wynikow wlasnie zostal zaakceptowny. trzeba bedzie popracowac na poletku propagandowym zeby chlopy zadeklarowaly sie jako baby. po igrzyskach przeciez moga powrocic do stanu normalnego. doping chemiczny tym rozni sie od dopingu xx/xy ze ten drugi jest politycznie poprawny.
u2

u2

12.08.2024 11:37

Dodane przez Kazimierz Kozi… w odpowiedzi na w tej cywilizacji inaczej

***zeby chlopy zadeklarowaly sie jako baby***
To nie jest tak, Najprawdopodobniej osoby które są obecnie mężczyznami i walczą z kobietami, były w młodości wychowywane jako kobiety/dziewczynki, bo mają kobiece cechy płciowe - drugorzędne typu wagina oraz męskie typu penis. Pierwszorzędne cechy płciowe, jak mnie uczyli na lekcjach biologii, to chromosomy XX i XY oraz jajniki i jądra. Obojniaki mają i jajniki i jądra.
Andy51

Andy51

12.08.2024 13:38

Dodane przez Kazimierz Kozi… w odpowiedzi na w tej cywilizacji inaczej

Wszyscy  emeryci powyżej 60 lat powinni poczuć się kobietami i myk na emeryturę.
Es

Es

12.08.2024 11:46

Polski sport jest w takim stanie  dokładnie jak polska gospodarka i jak organizacja polskieego państwa. Wykastrowane mentalnie społeczeństwo nie stworzy wielkich rzeczy. Jakieś chwilowe czy drobne sukcesy maja sxanse tylko ze względu na szczególny dar albo determinację jednostek. 
Ile związków sportowych w polsce dziala poprawnie, uczciwie i zodnie ze statutem? 
 Związki i kluby sa bardziej miejscem budowania karier wszelkiej masci"dzialaczy", prania pieniędzy i unikania podatków niż rozwoju sportu i sportowców.
Od lat dziwie się polskim kibicom. A właściwie nie. Jestem zdegustowany postawą polskich kibiców. To oni swoją głupotą autoryzują to wszystko co dzieje się wokół polskiego sportu. Kilkumiesięczną pustka na wszelkich trybunach i stadionach mogłaby rozpocząć dyskusję wokół kompletnej reorganizacji i zasad funkcjonowania polskiego sportu i opieki nad sportowcami. A rozwalenie istniejących związków sportowych- pokomunistycznego kuriozum powinno być wstępem do tej rewolucji.
u2

u2

12.08.2024 12:00

Dodane przez Es w odpowiedzi na Polski sport jest w takim

***wstępem do tej rewolucji***
Lewizna od czasów rewolucji francuskiej marzy o ogólnoświatowej rewolucji i ścinaniu głów. W Bolanda lewizna marzy o ścinaniu głów Polakom, oczywiście cudzymi ręcyma.
Andy51

Andy51

12.08.2024 13:40

Dodane przez Es w odpowiedzi na Polski sport jest w takim

Volksdojcz Tusk przez parę miesięcy rozłożył polską gospodarkę, Nitras postanowił nie być gorszy w sporcie.
sake3

sake2020

12.08.2024 12:25

Poprawę sytuacji w sporcie należy zacząć od przeglądu gdzie i na co przeznacza się fundusze i jakie jest kryterium ich przyznawania.Które dyscypliny są niedofinansowane i dlaczego.Dlaczego jedni nie mogą się doprosić o rowery,a drudzy mają zapewnione środki na wysyłanie całych rodzin na mistrzostwa na których żony,matki i ciocie szpanują,udzielają wywiadów i fotografują na plażach .
Andy51

Andy51

12.08.2024 13:41

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Poprawę sytuacji w sporcie

Dobrze prawisz.
spike

spike

12.08.2024 13:21

tak przy okazji, nigdzie nie znalazłem, by ktokolwiek z komentujących obecną Olimpiadę, oceniając wyniki polskich sportowców, nie rzucił porównania z poprzednią Olimpiadą, wtedy rządził PiS.
Zna lub pamięta ktoś jak to wygląda?
spike

spike

12.08.2024 13:29

Dodane przez spike w odpowiedzi na tak przy okazji, nigdzie nie

Olimpiada w Tokio, Polacy zdobyli 14 medali – 4 złote, 5 srebrnych i 5 brązowych.
Es

Es

12.08.2024 15:20

Dodane przez spike w odpowiedzi na Olimpiada w Tokio, Polacy

@spike
Porównywanie wynikow kolejnych igrzysk poprzez pryzmat wpływu aktualnych opcji rządzących krajem nie ma najmniejszego sensu. Gdyby tak było jak piszesz, to należałoby wnioskować, że Tusk ma wspaniały wpływ na siatkówkę. A chyba tak nie jest. Drobne różnice między nimi to efekt jedynie skumulowania w którymś roczniku wybitnych jednostek, co zdarza się raz na parę lat. Osobista motywacja, dobra dyspozycja, wola walki i determinacja osiągnięcia najlepszego z możliwych wyników, mimo braku pomocy że strony związków sportowych, a nawet wbrew rzucanym przez nie przeszkód, to czynniki decydujące.  Problem słabych  obecnych wyników jest - powtarzam to ponownie-strukturalno organizacyjny polskiego sportu. Wadliwy system szkolenia i finansowania. A te problemy istnieją niezmiennie od czasu komuny.
tricolour

tricolour

12.08.2024 15:47

Dodane przez Es w odpowiedzi na @spike

@Es
Jak wiadomo, nasz mistrz motorowodny, Waldemar Marszałek, najwięcej tytułów zebrał za komuny.
Z czego wniosek, że komuna była bardzo dobra i nie trzeba było jej obalać.
😛😛😛
mjk1

mjk1

12.08.2024 19:38

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @Es

I tym wpisem potwierdziłeś jaki tępy jesteś trójkolorowy.
Już za komuny było wiadomo, że Waldemar Marszałek odnosił takie sukcesy tylko dzięki temu, że wszystko finansował z własnej kieszeni!!!
Wszystko, cały sprzęt z silnikami włącznie i wyjazdy za własne pieniądze! 
Zapewne Wojciech Fibak wg Ciebie też odnosił sukcesy dzięki komunie.
tricolour

tricolour

12.08.2024 20:37

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na I tym wpisem potwierdziłeś

@mjk
Oczywiście, nie widzisz, że paru tu pizdusiów uważa, że Tusk w kilka miesięcy uziemił polski sport? Skoro Tusk uziemił, to co Kaczyński wskrzesił, to Gierek był ok.
Proste jak ogon kota.
😛😛😛
mjk1

mjk1

13.08.2024 14:06

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @mjk

@ tricolour
Tusk nie uziemił, tylko Kaczyński nie naprawił sportu, podobnie jak nie naprawił wymiaru sprawiedliwości. Coś Ci wobec tego przypomnę.
Za poprzednich rządów PiS, Kaczyński chciał zrobić porządek w PZPN. Uśmiechnięte serduszka wraz całą opozycją rozpętały wtedy burzę na całą Europę. Totalnie skorumpowana UEFA i FIFA zagroziły, że wykluczą nas ze wszystkich rozgrywek piłkarskich i Kaczyński odpuścił. 
Efekt? Sami się wykluczamy, ze wszystkich rozgrywek. Nasze patałachy w piłce kopanej przegrywają z kim tylko się da. Reprezentacja cudem i przez przypadek kwalifikuje się do najważniejszych turniejów a zespoły klubowe przegrywają nawet z kelnerami ze Skandynawii, gdzie w piłkę grają trzy miesiące w roku.
tricolour

tricolour

13.08.2024 15:43

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na @ tricolour

@mjk
Jest dokładnie tak, jak piszesz - stan sportu jest pochodną stanu państwa. Sami się wykluczamy.
Zwracam tylko nieśmiało uwagę, że pisząc do mnie, jaki to jestem tępy, nie zachęcasz mnie do współpracy, raczej dajesz znak, że gdy się przewrócisz, to mam rechotać. A ty se leż.
mjk1

mjk1

13.08.2024 16:05

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @mjk

@ tricolour
Za "tępotę" przepraszam, ale zrozumiałem teks o Marszałku nazbyt dosłownie.
tricolour

tricolour

13.08.2024 17:32

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na Za tępotę przepraszam, ale

@mjk
Nie ma sprawy - ja się nie obrażam przecież. Chciałbym, by na forum była - także i z mojej strony, bo pamiętam, co pisałem - większa życzliwość wzajemna. Tomaszek napisał ostatnio, że Lidl to sklep chemiczny, a mnie olśniło, że on dwoma słowami zastąpił całe moje lata szydzenia z Lidla.
Więc warto machnąć ręką na jakieś durne żale...
Andy51

Andy51

12.08.2024 19:01

Dodane przez Es w odpowiedzi na @spike

Nie można patrzyć wybiórczo, trzeba patrzeć całościowo.
spike

spike

12.08.2024 20:00

Dodane przez Es w odpowiedzi na @spike

nie było moim celem wtrącanie polityki, podałem PiS dla lepszej orientacji, nie chciało mi się zbierać większego zestawienia, by zobaczyć jaka jest kondycja polskiego sportu, a widać chyli się ju upadkowi.
Kiedyś interesowało mnie strzelectwo sportowe, jak już tu pisałem, byłem zawodnikiem, ale w mediach o tym sporcie praktycznie już cisza, a kiedyś mieliśmy osiągnięcia.
mjk1

mjk1

12.08.2024 20:11

Dodane przez Es w odpowiedzi na @spike

@Es
Obawiam się, że z działaczami problem jest wszędzie. 
Kilka lat temu byłem w marcu na nartach w niemieckich Alpach.
Odbywały się tam akurat zawody niemieckiej kadry w narciarstwie alpejskim.
Slalom gigant, serwisanci, trenerzy i asystenci z kamerami na stoku. Po zawodach zawodnicy siadali na śniegu i wyciągali kanapki. Cztery zawodniczki poszły do restauracji na stoku i zamówiły coś do jedzenia. W restauracji zaś od początku zawodów przy suto zastawionym stole działacze. Każdy z pięćdziesięciokilogramową  nadwagą. Na stole zaś golonka piwsko i sznapsy. Zawody mieli kompletnie w d...e (w nosie). Nie wiem jakie wyniki mają Niemcy w narciarstwie alpejskim, ale przypuszczam, że kiepskie.
Jeżeli zaś chodzi o polskich kibiców, to nic mnie nie dziwi. Oni nie chodzą oglądać grę zawodników. Porównałbym to raczej do rytuału jakiejś sekty.
Kiedyś skusiłem się na mecz ligowy, bo lokalna drużyna rozgrywała go akurat na Stadionie Śląskim. Pierwsze co mnie zniechęciło a dokładnie wk...ło (wkurzyło), to obmacywanie przy wejściu. Jak znalazłem swoje krzesełko i zwróciłem się do siedzącego na nim kibica, że zajmuje moje miejsce, to dowiedziałem się, że przyszedłem na stadion a nie do teatru. Na szczęście kilka krzesełek dalej było wolne miejsce i nikt mnie już nie niepokoił do końca meczu. Siedziałem jednak na nim tylko w przerwie, bo po rozpoczęci meczu wszyscy wstali. Nie patrzyli jednak wcale na to co dzieje się na boisku. Gra ich kompletnie nie interesowała. Wykonywali jakieś wygibasy na hasła podawane przez wodzireja z megafonem w rytm trzech gości walących w bębny. Cisza zapadła tylko przy karnym, potem dalej "lakukaracza". Przy wyjściu na szczęście już nie obmacywali, ale utkwiło mi w pamięci, jak jeden z wychodzących kibiców powiedział do drugiego, że trzeba będzie obejrzeć ten mecz "na spokojnie" w telewizji. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że nikt nie chodzi na mecze oglądać widowisko sportowe tylko kibicować, cokolwiek to znaczy.
u2

u2

12.08.2024 13:31

Dodane przez spike w odpowiedzi na tak przy okazji, nigdzie nie

***Zna lub pamięta ktoś jak to wygląda?***
3 lata temu, bo pandemia i przesunięto o 1 rok. 14 medali. Opiłowywacz Nitras mówił w radiu "Z", że jak zdobędzie w Paryżu 14 medali to uzna za wynik przyzwoity. Czyli wynik uzyskał nieprzyzwoity :-) :-) :-)
Andy51
Nazwa bloga:
Trójmiejskie spojrzenie
Zawód:
mgr zarządzania
Miasto:
Sopot

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 571
Liczba wyświetleń: 8,138,207
Liczba komentarzy: 17,827

Ostatnie wpisy blogera

  • Tusk dostał fiksum-dyrdum
  • Oszuści z PO okradają dzieci chore onkologicznie
  • Prezent dla Niemców od Nowackiej w 80 rocznicę wyzwolenia ob

Moje ostatnie komentarze

  • Smutna prawda.
  • Czyżby?
  • Masz rację

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • ​Czy agent Stasi „Oscar” na Pomorza to Donald Tusk?
  • Sfałszowne wybory, dlaczego Polacy nie wychodzą na ulice ?
  • ​UB czyli Urban o Bartoszewskim

Ostatnio komentowane

  • Andy51, Smutna prawda.
  • Andy51, Czyżby?
  • Andy51, Masz rację

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności