Informacja o zablokowaniu konta na Facebooku - przeprosiny

Wczoraj zamieściłem króciutką informację o zablokowaniu mojego konta na Facebooku. Na szczęście informacja ta okazała się nieprawdziwa za co przepraszam zarówno sam Facebook jak i moich czytelników i komentatorów.

Po prostu źle zinterpretowałem fakt, że dotychczasowy sposób publikowania moich treści na Facebooku stał się niemożliwy a ja emocjonalnie i opatrznie zinterpretowałem to jako zablokowanie mi konta na tym medium. 

Jako swoje usprawiedliwienie wskażę na fakt, że i ja mogłem zostać źle poinformowany skoro mogłem "kawa na ławę" zobaczyć taką oto informację:

No cóż... Mam nauczkę, że trzeba nieraz wszystko sprawdzić i to ze wszystkich stron zanim się wprowadzi w obieg internetowy jakiś tekst bądź informację a nie kierować się impulsywnymi emocjami lub też określonymi algorytmami. Natomiast dotyczy to także informacji zwrotnej, którą użytkownik jakiegoś forum otrzymuje od jego administratorów.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

19-06-2024 [08:20] - Ijontichy | Link:

Czy wzorem @Zbyszek_S spółka z oo jesteś na kilku portalach i dostajesz forsę z notki...kwota w zależności od ilości słów?
Co mnie obchodzi Twój spor z "pejsbukiem"? Ale już tę płacze widziałem na trzech portalach...
IKEA opublikowala wytyczne do używania "języka miłości" w necie...przeczytaj i się naucz :-)))