Wybory do PE pokazały, że część Polaków głosuje na zdrajców

Wybory do PE pokazały, że część Polaków głosuje na zdrajców Polski

Wybory do PE dobitnie pokazały, że część wyborców głosuje na zdrajców Polski. Przecież taki Biedroń, który jest super szczęśliwy bo ma męża/żonę Śmiszka przy sobie zawsze głosował przeciw Polsce.

Jego preferencje seksualne mnie nie interesują, ale na miły Bóg, on głosował za każdą rezolucją, która była przeciwko Polsce, a takich rezolucji było chyba kilkadziesiąt.

Śmiszka i Biedronia nie interesuje Polska, ich interesuje mąż albo żona, zależnie od okoliczności, raz mężem jest Biedroń raz Śmiszek zależnie od okoliczności, dodatkowo mają „kasę” i mogą szaleć.

Jestem wstrząśnięty postawą moich rodaków , jak można głosować na zdrajców Polski? a za takich można uważać europosłów   PO, Lewicy, PSL i TD.

Ci , którzy głosowali przeciwko Polsce, zamiast zostać poddani ostracyzmowi, półgłówki oglądający WSI 24, neo TVP, czytając GW, afiszując się 8* głosują na nich przysparzając im i ich rodzinom  dostatnie życie i pensje w ojro

To czerwoni premierzy lokaje Rosji dostali się do PE mijającej  kadencji, mowa o Cimoszewiczu, Belce Milerze, te synekury mogą zawdzięczać Schetynie, który bardziej nienawidził PiS niż czerwonych lokajów Putina, dlatego dał im biorące miejscach na listach KO .

O takich obrzydliwych postaciach jak Spurek i Ochojska, jedna od Bodnara druga udająca nie wiadomo kogo,  oskarżała polską SG i leśników, że kopią doły i pochowanych jest tam 300 emigrantów.
Obrzydliwą formacją głosującą przeciwko Polsce jest PO ( partia oszustów lub partia  POgłosu), a takie postacie jak Halicki, Arłukowicz, Ochojska, Kopacz, itd. są to osoby ,kiedy usłyszę ich nazwiska, to dostaje odruchu wymiotnego, 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

12-06-2024 [10:34] - tricolour | Link:

@andy

Mógłbyś zadać pytanie, jak kto głosował, a znając preferencje - wtedy dociekać powodów takich wyborów politycznych.

Ale ciebie to nie interesuje. Wcale. Jedynie epatujesz się czyimś homoseksualizmem i własnymi wymiotami.

Obrazek użytkownika Pers

12-06-2024 [12:08] - Pers | Link:

//Jestem wstrząśnięty postawą moich rodaków , jak można głosować na zdrajców Polski? //

Ja też.
Jak można głosować na PO PiS i ich przystawki?

Obrazek użytkownika Ptr

12-06-2024 [13:06] - Ptr | Link:

Zachodni kapitał skutecznie skolonizował 30% Polski. Media w obcych rękach, fundacje wprost dotujące działalność polityczną, granty, wpływ przez selekcję zatrudnienia w biznesie, bezpośrednia promocja lub pomoc pośrednia odpowiednim kandydatom w kampaniach wyborczych, niszczenie wszelkimi środkami Polaków. Korupcja polityczna przez Unię- wmawianie ,że to dla swojego dobra Polska ma zatrzymać swój rozwój i stać się przedmiotem do wykorzystania. Poprzednie rządy cichutko siedziały , bo się wrzasku bały i zdradę tolerowały. 

A ludzie wyobrażali sobie,że będzie jak za PiSu tylko dosypią więcej pieniędzy z KPO, dadzą więcej zniżek, dadzą kasę ubekom, wszystko będzie się kręcić. 
A tu Zonk. Game Over. 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

12-06-2024 [13:14] - RinoCeronte | Link:

Oj ciężko będzie wyjść z takiego klinczu... Ludzie u nas w większości są trywialni i dają się maniulować(vide Francja).

Obrazek użytkownika Andy51

12-06-2024 [15:30] - Andy51 | Link:

Oj tak.

Obrazek użytkownika Darek65

12-06-2024 [15:15] - Darek65 | Link:

Komu nie ma rady, temu nie ma pomocy. To, jak z alkoholikiem. Dopóki się nie przyzna przed sobą, że jest alkoholikiem, to nici z jego leczenia. To samo z Polakami, dopóki nie dojdzie do nas, że jesteśmy frajerami, to nimi będziemy.

Obrazek użytkownika Andy51

12-06-2024 [15:29] - Andy51 | Link:

Porównanie z alkoholikiem bardzo trafne

Obrazek użytkownika Andy51

12-06-2024 [15:32] - Andy51 | Link:

Folksdojcze nie będą dosypywać tylko odbierać.

Obrazek użytkownika u2

12-06-2024 [15:46] - u2 | Link:

***pochowanych jest tam 300 emigrantów***

Ja słyszałem liczbę 400 :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

12-06-2024 [17:18] - Władysław Ludendorf | Link:

@Andy
na PO/3D/Lewicę (może poza Razem) głosują dwie grupy ludzi: egzaltowane przygłupy oraz skór wiele. Egzaltowany przygłup to przygłup, więc nie sposób wytłumaczyć racjonalnie jego postępowania, a skór wiele to wiadomo. Na przykład rzepa podała, że luka vatowska wzrosła z 6mld w 2021 do 46mld w 2023. 2024 to będzie jakiś kosmos. A z drugiej strony do sejmu ma wrócić Mieszkowski, specjalista od libido przedszkolaków, skór wiel pierwszej wody ocierający się o pedofilię.
Kiedyś byłem ciekaw co powoduje że taki @tri głosuje na PO, ale teraz to strach zajrzeć do jego głowy , żeby czasem obraz jej zawartości nie pozostawił traumy na całe życie.

Obrazek użytkownika tricolour

12-06-2024 [17:46] - tricolour | Link:

@ludek

Głosowałem na Annę Zalewską.

Ten fakt rzeczywiście przekracza twoje możliwości intelektualne - pełna zgoda. Nigdy cię nie będzie stać na pytanie, dlaczego.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

12-06-2024 [18:41] - Marek Kudła | Link:

Bo tricolour głosował na Tuska jak zresztą większość ulubieńców PO, którzy przez Tuska musieli wyjechać za chlebem do GB.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

12-06-2024 [18:39] - Marek Kudła | Link:

Polacy znów wybrali – o zgrozo !  Jedynymratunkiem dla Polski jest nowa, centrowa partia polityczna, przyjazna PIS-owi !!!
Partia, która będzie zdolna na przeprowadzenie gruntownych reform wymiaru sprawiedliwoćci, zakończenia wreszcie komunizmu w Polsce poprzez delegalizację przepoczwarczonych z PZPR partii lewackich, likwidacji kłamliwych i manipulujących mediów, do wydalenia antypolskich Żydów lub innych obcych,
partią, która się odważnie przeciwstawi głupotom UE lub rozpocznie proces polexitu.
 

Obrazek użytkownika Jabe

13-06-2024 [08:17] - Jabe | Link:

To proszę tę partię za­łożyć.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

12-06-2024 [18:50] - Marek Kudła | Link:

Co się dzieje z Polakami ?  Dlaczego nie zależy im na Polsce ?!  Dlaczego dają się zaskakiwać obietnicami głupców z PO lub 3D, lub być obojętnymi  czy biernymi ? 
W wielu publikacjach czytam, jacy powinni być Polacy, bardziej świadomi, aktywni, krytyczni  wobec działań polityków, i nigdzie nie znajduję recepty na to, co w obecnym położeniu trzeba zrobić  by wyjść z tego lewackiego marazmu ?!
Mój typ:  Jeśli w najbliższych tygodniach nie znajdzie się odważny, który założy centrową partię polityczną, przyjazną PIS-owi, to my nigdy nie osiągniemy większości w polskim sejmie !!!  Bo wrogowie Polski się zjednoczyli, a wróg nie oddaje pola władzy bez walki !!!
 

Obrazek użytkownika paparazzi

12-06-2024 [19:18] - paparazzi | Link:

Celnie w punkt.

Obrazek użytkownika tricolour

12-06-2024 [19:33] - tricolour | Link:

Mareczku, jesteście tępymi leniami, niczego nie założycie, żadnej partii. Co najwyżej chińskie gacie na goły tyłek.

Amen.

😛😛😛

Obrazek użytkownika Es

13-06-2024 [00:22] - Es | Link:

Na co wam zdublowany PIS? Żeby było tak samo, tylko bardziej? Od lat macie, jako mała społeczność tutaj możliwość wywierania wpływu na istniejący twór, a jedyne na co było was stać to gorliwe utwierdzanie Nadprezesa w jego nieomylności i darcie gęby o ruskich onucach na tych którzy zgłaszali wątpliwości. 
Partia przyjazna Pis-owi przecież istnieje. Kaczyński gotów ich był na suchej żerdzi powiesić, bo odważyli się mieć odrobinę inne zdanie.
Uwaga wielbiciele prezesa i jedynej siły przewodniej narodu: PIS nie istnieje. Pis nie jest w stanie zaproponować niczego, co jeszcze raz poderwałoby tłumy skłonne z przekonaniem zagłosować na tę opcję.I to, że w efekcie rządy przez najbliższe osiem lat sprawować będzie organizacja przestępcza, nie ma tutaj żadnego znaczenia dla większości Polaków. Nawet jeśli będą musieli odświeżyć umiejętność zbierania szparagów.. Do takiej beznadziei, do tak katastrofalnego marnotrastwa entuzjazmu, który się objawił w 2015 roku doprowadziło osiem lat udawanego rządzenia  jedynych nieomylnych i wspierających ich tysięcy klaskaczy idiotów .
Jeśli się zdarzy jeszcze objęcie władzy przez PIS-a nie wcześniej niż za prawie osiem lat- to bynajmniej nie w wyniku objawienia się nowych niezwykłych jego przymiotów, ale dlatego, że tą władzą pis być może z konieczności zostanie obdarowany.