„Tygrysek” szef MON okazał się wyliniałym kotem

Niczym jakieś plagi egipskie Bóg pokarał nas Tuskiem, Bodnarem, Kosiniakiem-Kamyszem i innymi faryzeuszami.

To co się obecnie dzieje w Polsce woła o pomstę do nieba, żołnierze , SG, za obronę Ojczyzny i ich granic ścigani są przez zespoły prokuratorskie, za działanie wobec nachodźców.

Żołnierze niczym bandyci są zakuwani w kajdanki, nad prokuratorskimi bandytami  zwierzchnictwo ma Ukrainiec Bodnar, którego gończe psy prześladują  obrońców Ojczyzny.

Ponad dwa miesiące temu za oddanie strzałów ostrzegawczych, na skutek donosu lewackiego aktywisty , dwóch żołnierzy zostało skutych w kajdany i na oczach żołnierzy wyprowadzeni z koszar. Zrobiła to żandarmeria .

Przypuszczam, że śmierć młodego żołnierza pchniętego nożem nastąpiła, ponieważ ten młody żołnierz o imieniu Mateusz  obawiał się oddać strzałów ostrzegawczych, z obawy, że może go spotkać to co spotkało jego dwóch kolegów, za zawahanie niestety  przepłacił młodym życiem.

Krew na rękach ma zarówno Bodnar jak i Kosiniak-Kamysz nie wspominając o Tusku. Jak mówił niezapomniany tow. Wiesław :ni to pies ni to wydra, coś takiego na kształt świdra, do kogo pasują te słowa, tak macie rację , ni to lekarz, ni rolnik ni to szef MON, tak w ogóle to jest pi**a Kosiniak- Kamysz, kapciowy Tuska.

Gdyby wskazać kto za co odpowiada to Tusk za całość, Bodnar za pozaprawne działanie prokuratury i wymiaru sprawiedliwości, Kosiniak-Kamysz za MON, ale również nie należy zapomnieć o synu trepa LWP szefie MSW Kierwińskim, który wydał rozkaz pałowania rolników i nakazał swoim podkomendnym wtargnięcie do Pałacu Prezydenckiego po posłów Kamińskiego i Wąsika , na zakończenie „perełka” o znanym nazwisku, człowieku , który lubi wypić nijakim Sienkiewiczu, który siłowo przejął media i niszczy polską kulturę, ale nałogowcem łatwo kierować.

O innych pomniejszych nie wspomnę, acha do „Panteonu” Hunów należałoby jeszcze dodać Budkę.
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

10-06-2024 [09:36] - u2 | Link:

***należałoby jeszcze dodać Budkę***

Ponoć najwięcej na niego zagłosowało. Aż ponad 300 tysięcy. Takie adwokackie nic, które rozwaliło MAP, dawniejsze ministerstwo skarbu państwa, a chodzi w glorii zwycięzcy wyborów :-)

Obrazek użytkownika RinoCeronte

10-06-2024 [11:15] - RinoCeronte | Link:

"The show must go on" jak powiedziała Różyczka...

Obrazek użytkownika Andy51

10-06-2024 [12:54] - Andy51 | Link:

Niekoniecznie.

Obrazek użytkownika Andy51

10-06-2024 [12:53] - Andy51 | Link:

Jak ma się zamuloną głowę, oglądając jedne media, to wynik wiadomy.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

10-06-2024 [13:20] - RinoCeronte | Link:

Teraz powinna się nauczyć "How to Thun a tuning fork"

Obrazek użytkownika Andy51

10-06-2024 [13:45] - Andy51 | Link:

Komik  TVN wziął Thun licząc na profity, ma figę z makiem.

Obrazek użytkownika sake3

10-06-2024 [17:45] - sake3 | Link:

Wypadało by zainwestować w szampana z radości,z do PE nie dostało się tak prymitywne,antypolskie babsko jak ta Thun.

Obrazek użytkownika Andy51

10-06-2024 [18:22] - Andy51 | Link:

Masz rację.