Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Pojutrze wybory do PE, moje prognozy dotyczące mandatów

Andy51, 07.06.2024
PiS 20-25 mandatów
PO 15-20 mandatów
Trzecia droga 1-4 mandaty
Konfederacja  1-3  mandatów
Lewica 1-2 mandaty
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 5059
Tezeusz

Tezeusz

07.06.2024 09:39

Dużo jeszcze jest tego komuszego ścierwa w Polsce.
Andy51

Andy51

07.06.2024 13:51

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Dużo jeszcze jest tego

Niestety
Kaczysta

Kaczysta

07.06.2024 10:13

PiS 23 mandaty
PO 17 mandatów
Konfederacja  8  mandatów
Trzecia droga 5 mandatow
Lewica nie przekroczy progu wyborczego
Kazimierz Koziorowski

Kazimierz Koziorowski

07.06.2024 10:30

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na PiS 23 mandaty

pobozne zyczenia ale 5 trzeciej drogi prawdopodobne, reszta bedzie niespodzianka, jak zwykle przykra dla wrozbitow
Andy51

Andy51

07.06.2024 13:52

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na PiS 23 mandaty

Jeżeli lewica nie przekroczy, to miód na moje serce.
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

07.06.2024 10:30

Wybory EU
 
Lew - 3
Konfa - 3
3D - 5
PO - 17
PiS - pozostałe
Błąd +/- 3 mandaty😉
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

07.06.2024 12:57

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Wybory EU

Według wyliczeń Marcina Palade podział mandatów do PE wyglądałby następująco:
PiS - 19
KO - 18
Trzecia Droga - 6
Konfederacja - 5
Lewica - 5
% na mandaty w tych wyborach to tak łatwo się nie przeliczają o czym już nasz Ryszard pisał 😉
Andy51

Andy51

07.06.2024 13:55

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Uczył Marcin Marcina

Chyba jesteś zbytnim optymistom, jeżeli chodzi o partie z rządu, a pesymistom jeżeli chodzi o PiS
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

07.06.2024 16:00

Dodane przez Andy51 w odpowiedzi na Chyba jesteś zbytnim

Andy51
Pozujesz na Prawdziwego Polaka, ale zdradziłeś się.
Jest się optymistą, lub pesymistą, natomiast optymistom lub pesymistom czyli grupie ludzi przyznaje się np. rację.
Andy, to nie literówka, po prostu na szkoleniu agentów nie nauczyli cię tego.
Kaczysta

Kaczysta

08.06.2024 20:09

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Andy51

Nie powinno się głosować. 
Nigdy.
- na drani zamykających polskich żołnierzy, w czasie ataku na nasz kraj.
- na drani ukrywających śmierć jednego z żołnierzy... bo wybory.
- na drani, którzy przez lata wspierali atak na własne państwo i rozpowszechniali fejki Putina i Łukaszenki.
- na drani, którzy latami pluli na polski mundur, których sprzedani i durni celebryci, tą banda aktorzyn, piosenkarzy i pisarzy, wyzywała obrońców polskiej granicy od SSmanów.
Z tym się chyba wszyscy, niezależnie od poglądów, zgodzimy?
Pers

Pers

09.06.2024 01:56

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Andy51

Zdzichu
On był tylko sierżantem w resorcie...
I to dopiero jak szedł na emeryturę. Teraz dorabia.
spike

spike

07.06.2024 11:46

"Nie jest ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy"
nadmienię, że będzie powtórka z rozrywki, jeden się wygadał, że już są wydane zaświadczenia na "turystykę wyborczą", będzie cudów nad urną ciąg dalszy.
tricolour

tricolour

07.06.2024 12:04

Dodane przez spike w odpowiedzi na "Nie jest ważne kto głosuje,

Nie maż sie, bierz zaświadczenie i przyjeżdżaj do Jagodna. Stawiam pizzę.
😁😁😁
Kaczysta

Kaczysta

07.06.2024 12:44

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Nie maż sie, bierz

Teraz nowe menu
Nie pizza a ruskie pierogi
spike

spike

07.06.2024 15:41

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Nie maż sie, bierz

@tri skromny jesteś,
twój Tyfus także zwracał koszty podróży :->
a i tak jest za późno, już się nie da przebukować zaświadczenia, spryciul jesteś.
tricolour

tricolour

07.06.2024 19:25

Dodane przez spike w odpowiedzi na @tri skromny jesteś,

@spike
Mam jeszcze gorszy pomysł... Idą wakacje, zróbmy spotkanie...
spike

spike

07.06.2024 20:32

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @spike

@tri
złych pomysłów się nie realizuje.
Mam już inne plany, myślałem o odkurzeniu mojej dawnej pasji strzeleckiej, jeżeli pamiętasz to pisałem o tym, że mam dwa tytuły mistrzowskie, kiedyś nie przyjąłem propozycji, trochę mi szkoda, brakuje mi zapachu prochu. :)
Mam w twojej okolicy dalszą rodzinę, parę lat temu kupili duże ranczo z lasem, jak tam będę, to kto wie.
tricolour

tricolour

07.06.2024 21:07

Dodane przez spike w odpowiedzi na @tri

... To napisz gdy będziesz w okolicy, wsadzę w butonierkę Frankfurter Algemeine Zeitung, różę wezmę w usta, to mnie poznasz po kasztanach na placu.
Z tym, że trzeba być świadomym, że po takim spotkaniu nie będzie jakoś klimatu do wyzwisk.
Czy to się opłaci?
😁😁😁
spike

spike

07.06.2024 21:33

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na ... To napisz gdy będziesz w

@tri
ooo, kochanieńki, to brzmi jak zaproszenie na randkę, nie ze mną te sztuczki Brunner, mnie na kasztany nie weźmiesz, a swoją drogą Zuzanna je lubi jesienią, więc nie ta pora.
tricolour

tricolour

07.06.2024 22:51

Dodane przez spike w odpowiedzi na @tri

Na wódkę, nie na randkę.
😛😛😛
spike

spike

08.06.2024 11:58

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Na wódkę, nie na randkę. 😛😛😛

@tri
na wódkę powiadasz, mogłoby być, choć wyszedłem już z "wprawy", między kierowcami się obracam, a i sam sporo jeżdżę, chyba że będzie taka bezalkoholowa :)
W domu to gustuję w Tokajach, mam ziomala Węgra, nawiózł mi tego sporo.
Ale kto wie, kto wie, różne nieszczęścia chodzą po świecie :)
spike

spike

09.06.2024 16:31

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Na wódkę, nie na randkę. 😛😛😛

Rządowe „dziwne decyzje” – Co się dzieje z budową fabryki "Izery"?
salon24.pl
Tomaszek

Tomaszek

07.06.2024 23:06

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na ... To napisz gdy będziesz w

Kolorowy
Buta w butonierkę se wsadź chamie prosty jak go pod mostem znajdziesz penerze .  Niemiec płakał jak zgubił . Dla ciebie to szóstka w totka . Kolejnego Nobla chamie prosty dostaniesz . .Bo to że masz łapy zakasztanione to wszyscy wiedzą . Stąd ten biały uśmiech na tych ryjach co je wkleiłeś . Smoczki po dymaniu pawiana w zoo też ci pewnie się zakasztaniły , tylko trytytki trzymają to je wciąż nosisz na sobie .
tricolour

tricolour

08.06.2024 08:08

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Kolorowy

But za każdym razem wsadzam ci w dupę, po tym jak ci go wyjmuje z ryja. I odwrotnie. Dodatkowo służę uprzejmym uśmiechem.
😄😄😄
Tomaszek

Tomaszek

08.06.2024 10:31

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na But za każdym razem wsadzam

Zapytaj chamie krawcowej co to butnierka . Bo profesor ze Schwindelschule to pewnie nie wiedział i w dresach temu chodził . To może on w ten but zgubił pod mostem i teraz w jednym chodzi udając hipstera .
tricolour

tricolour

08.06.2024 11:34

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Zapytaj chamie krawcowej co

To takie zabawne, gdy tak bardzo byś chciał, a tak bardzo nie możesz...
Uspokój się, odetchnij, ręce wyprostuj, literek nie gub, wyrazów nie przestawiaj - ogarnij się. Potem się zastanów, co byś chciał osiągnąć, zaplanuj i wykonaj. Potem ewaluacja - to warunek konieczny.
Inaczej całe życie będziesz gównem takim, jakim jesteś teraz, Tomaszku ty mój.
😄😄😄
Tomaszek

Tomaszek

08.06.2024 17:00

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na To takie zabawne, gdy tak

Krawcowej zapytaj obwiesiu o butonierkę co to jest ,pisałem buraku  . Tego nie ma w dresie , nawet tym co nosisz co Niemiec płakał jak wyrzucał . Jak se go osrałeś tak masz . A Frankfurtera to se trzymaj na niedzielę , będzie jak znalazł na sraczkę po pizzy na krzywy ryj  na Jagodnie .
tricolour

tricolour

08.06.2024 19:44

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Krawcowej zapytaj obwiesiu o

Przepraszam za dociekliwość, ale nie mam pewności: ty już skaczesz po mnie, czy dopiero wychodzisz osrany z gnojówki?
Nie odróżniam tych czynności w twoim wykonaniu i stąd pytanie. Możesz odpowiedzieć gębą pełną gówna, pozwalam. Smacznego.
😆😆😆
Tomaszek

Tomaszek

08.06.2024 20:15

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Przepraszam za dociekliwość,

Wskazuję drogą i prorokuję na jutro . I nie przepraszaj bo śmierdzi .
tricolour

tricolour

08.06.2024 20:42

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Wskazuję drogą i prorokuję na

Śmierdzi od ciebie, bo co chwila się zesrywasz. Za to nie przepraszam tylko za dociekliwość. Dociekliwość to nie jest domena śmierdzieli takich jak ty więc podejrzewam, że może być dla ciebie bardziej uciążliwa niż twój smród.
Powiedz mi jeszcze, bez prorokowania i dzisiaj, ty całujesz żonę gębą pełną gówna czy jednak myjesz ryj po rozmowie ze mną?
😛😛😛
Tomaszek

Tomaszek

08.06.2024 21:27

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Śmierdzi od ciebie, bo co

To wiesz już palancie co to butonierka czy narysować ?
tricolour

tricolour

08.06.2024 21:50

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na To wiesz już palancie co to

Nowego słowa cię nauczyłem, to powtarzasz, by nie zapomnieć.
Zapamiętaj: butonierka. Ciało durniejsze powtarza za mądrzejszym i lepiej wykształconym. 
Teraz możesz podziękować.
😛😛😛
PS. Myjesz ryj po rozmowie za mną, czy wsadzasz jej gówno w usta?
Tomaszek

Tomaszek

08.06.2024 22:22

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Nowego słowa cię nauczyłem,

Tobie służy do noszenia gazet . Nobel . Felga dwudziestka za obręcz a nawet czterdziestka z Pitagorasem i klimą adiabatyczna siadają . Burak .
tricolour

tricolour

08.06.2024 22:43

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Tobie służy do noszenia gazet

Butonierka posłużyła mi przede wszystkim do dzielenia rozmówców na normalnych i posranych, takich jak ty.
Byt posrany (nie mylić z człowiekiem) czepia się tego, czego nie rozumie czyli tego, co wymieniłeś powyżej. Także butonierki.
Zacznijmy, chronologicznie, od twierdzenia Pitagorasa. Nie potrafiłeś wysrać z siebie tego twierdzenia więc ci pomogłem drutem. Widać było to dla ciebie ważne wysranie skoro regularnie wracasz do tej defekacji. Czy prosisz mnie, bym ci pomógł ponownie? Znów drutem?
😛😛😛
Tomaszek

Tomaszek

08.06.2024 23:33

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Butonierka posłużyła mi

Ty za to wysrałeś razem z drutem . O zrozumieniu nie marz bo przyrządów ci brakuje .
Adam66

Adam66

07.06.2024 18:59

Dodane przez spike w odpowiedzi na "Nie jest ważne kto głosuje,

@spike
To powiedzenie można jeszcze trochę uaktualnić: "Nie jest ważne kto głosuje, nie jest ważne kto liczy głosy, oni wszyscy i tak grają do tej samej bramki".
Ze wszystkich europosłów bieżącej kadencji tylko czwórka głosowała przeciwko paszportom kowidowym, przypomnę - przeciw głosowali: Patryk Jaki, Krzysztof Jurgiel, Beata Kempa, Jolanta Kruk.  Tylko oni zasługują na ponowny wybór, reszta na drzewa banany prostować!
sake3

sake2020

07.06.2024 12:57

Ja tam niczego nie prognozuję.Przecież wiadomo że tuskoreżim dowiezie kogo trzeba nawet w nocy ,da parę złotych w łapę tym chętnym na darmową dowózkę,piwo albo i pół literka hojną raczką paniusi Leyen z kasy unijnej.Zapewne pan pizzernik stanie jak zawsze na wysokości zadania i darmowa pizza o średnicy 50 cm na łeb znajdzie się w zasięgu wyborców. Przecież takie potęgi intelektu jak Joński ,Szczerba,Sienkiewicz czy Kierwiński doprowadzą UE do szczytu więc nie ma co oszczędzać Więcej wyborów proszę skoro tyle darmowego dobra można za ,,słuszny'' głos się należy.
Andy51

Andy51

07.06.2024 13:56

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Ja tam niczego nie prognozuję

Osoby , które wymieniłeś, doprowadzą  PE do szczytowania.
admin

Admin Naszeblogi.pl

07.06.2024 15:23

Ostatnie sondaże pokazują przewagę PO. Zobaczymy, czy śmierć Żołnierza coś zmieni ale wątpię.
spike

spike

07.06.2024 15:44

Dodane przez admin w odpowiedzi na Ostatnie sondaże pokazują

@admin
nic nie zmieni, wybory pokazały jak się skręca referendum, a także wybory, zobaczymy ilu było turystów wyborczych, jeżeli ujawnią, oraz głosów nieważnych, długopisów mają dostatek.
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

07.06.2024 16:03

Dodane przez admin w odpowiedzi na Ostatnie sondaże pokazują

Dlaczego miało by zmienić? Polacy w swej masie są za byciem w UE. PiS najchętniej by Polskę z UE wyprowadziło, w związku z tym ci którym dobro Polski leży na sercu nie będą głosować za partią antyunijną.
Andy51

Andy51

07.06.2024 16:14

Dodane przez admin w odpowiedzi na Ostatnie sondaże pokazują

admin, Ty wierzysz sondażom ?
Kaczysta

Kaczysta

08.06.2024 20:25

Dodane przez admin w odpowiedzi na Ostatnie sondaże pokazują

Tak tylko przypomnę, kto jutro będzie liczył głosy.
Członek PKW od 2024
pbs.twimg.com
Ptr

Ptr

07.06.2024 16:46

Europosłowie Konfederacji i Suwerennej Polski oraz D. Tarczyński będą zwróceni tak by mówić prawdę w oczy w stronę  Europarlamentu, a reszta ...do kamery będzie tlumaczyć co złego unia chce nam zrobić. 
Ja wolę słuchac graczy , a nie opowiadaczy nieudaczników.
Andy51

Andy51

07.06.2024 17:05

Dodane przez Ptr w odpowiedzi na Europosłowie Konfederacji i

Czyżby?
Kaczysta

Kaczysta

08.06.2024 20:31

Dodane przez Ptr w odpowiedzi na Europosłowie Konfederacji i

Czy waszym zdaniem Konfederacja jest jakąkolwiek alternatywą dla obecnie działającego układu, czy jest tylko bezpiecznikiem systemu, służącym do zmącenia wody?
Zauważyliście, że im większe poparcie dla Konfederacji tym bardziej miękną jej postulaty?
Czy Konfederacja staje się elementem politycznego betonu?
Kaczysta

Kaczysta

08.06.2024 20:03

Na czym polega Europejskość zwolenników Platformy?
Na tym, że uwodzą ich kłamstwa Tuska?
Na tym, że nienawidzą ludzi o innych poglądach?
Na tym, że się wstydzą mówić po polsku za granicą?
Na tym, że żarli by robaki, byle być europejskim?
Czy na czym?
Kaczysta

Kaczysta

08.06.2024 20:21

Przypominam
Bez logowania
niepoprawni.pl
Andy51
Nazwa bloga:
Trójmiejskie spojrzenie
Zawód:
mgr zarządzania
Miasto:
Sopot

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 571
Liczba wyświetleń: 8,138,214
Liczba komentarzy: 17,827

Ostatnie wpisy blogera

  • Tusk dostał fiksum-dyrdum
  • Oszuści z PO okradają dzieci chore onkologicznie
  • Prezent dla Niemców od Nowackiej w 80 rocznicę wyzwolenia ob

Moje ostatnie komentarze

  • Smutna prawda.
  • Czyżby?
  • Masz rację

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • ​Czy agent Stasi „Oscar” na Pomorza to Donald Tusk?
  • Sfałszowne wybory, dlaczego Polacy nie wychodzą na ulice ?
  • ​UB czyli Urban o Bartoszewskim

Ostatnio komentowane

  • Andy51, Smutna prawda.
  • Andy51, Czyżby?
  • Andy51, Masz rację

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności