Vice min. klimatu, Urszula Zielińska, czyli idiotka u władzy

Wśród wielu tłumoków w rządzie Tuska zarówno płci męskiej jak i żeńskiej, z bardziej wyróżniającej się wśród tej hałastry jest vice klimatu ministra albo jak kto woli ministerka Urszula Zielińska.

Choć ma dużą konkurencję wśród pań taką jak wice min. Kultury i dziedzictwa narodowego , tą samą, która przeszkadzała w mszy katolickiej, i tą, która perfidnie oszukała Papieża przyjeżdżając do Rzymu z człowiekiem udającego , że był molestowany.

Albo poseł Gajewska z ministerstwa pracy, która krytykowała  rząd prawicy za wydatki na 114 min. i wice, podczas gdy u Tuska ich jest ich 148, co robi Gajewska, usuwa swoją wypowiedź.

Ale wróćmy do gwiazdy Zielińskiej, która po objęciu funkcji pojechała do Brukseli i powiedziała, że fit for 55 to za mało, trzeba zwiększyć do fit for 90.  Trzeba pamiętać, że Zielińska mówiła, że nie można zrobić przekopu, bo woda ucieknie z Wisły i będzie susza.

Ta sama mundra inaczej Zielińska, na konferencji  w Niemczech powiedziała, że atom w Polsce będzie w połowie lat  2040 r.

Jeżeli do tej zgrai dodamy „ruską onucę” Kołodziejczaka, który jest w min Rolnictwa z dwóch powodów; by pilnować min. Siekierskiego i żeby sypać piachem w tryby rolników.

Z kolei min. Kotula z ministerstwa nie wiadomo do czego czyli min. równości zajmuje się tańcami w środowisku LGBT i robieniem fotek ze Śmiszkiem.

Jeżeli do tych tytanów intelektu dodamy min. MEN, Nowacką która z edukacją nigdy nic wspólnego nie miała, zajmuje się tylko wykreślaniem lektur i wprowadzenie do szkół lewackiej ideologii, to Boże uchroń Polskę.

Część ministrów, po wykonaniu „czarnej roboty”  tacy jak Kierwiński  i Sienkiewicz, Budka i z drugiego szeregu  lewactwo :Joanna Scheuring-Wielgus, mąż lub żona Śmiszek, który chce dołączyć do męża lub żony Biedronia i Andrzej Szajna.
 
 
https://stefczyk.info/posel-zielonych-boi-sie-ze-przekop-mierzei-wislanej-spowoduje-susze/
 
https://www.salon24.pl/newsroom/1378092,to-juz-pewne-atom-szybko-nie-powstanie

 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-05-2024 [10:51] - Marek Kudła | Link:

Nie uzdrowimy nigdy życia politycznego w Polsce, dopóki nie wprowadzimy egzaminu dla kandydatów do parlamentu !!!
 

Obrazek użytkownika sake3

20-05-2024 [11:25] - sake3 | Link:

Przecież dla poziomu nauczania podstawowego dla klas od pierwszej do trzeciej nie ma egzaminów,a większość parlamentarzystów z Koalicji,tylko takowy reprezentuje.  

Obrazek użytkownika Andy51

20-05-2024 [13:22] - Andy51 | Link:

Może nie egzamin, ale sprawdzenie życiorysu i selekcja.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-05-2024 [14:35] - Marek Kudła | Link:

Dobrze, ale selekcję należy przeprowadzać na jakiejś podstawie ?
 

Obrazek użytkownika Andy51

20-05-2024 [15:02] - Andy51 | Link:

IQ

Obrazek użytkownika juur

20-05-2024 [11:57] - juur | Link:

Powoli, powoli tam nie ma głupoli czy osób przypadkowych. To udawanie głupiego by sprawy szły w pożądanym kierunku. Bo tak to działa od lat, że ta niby głupota rozgrzesza. Jak popatrzymy na wymiar np. finansowy głupich decyzji to dla tych głupoli i ich "krewnych" to szejkowie mogą im zazdrościć.
Głupota nie jest penalizowana w odróżnieniu od "świadomie i celowo".  Głupota prosta czy też "oszukali go" to efektywne narzędzie osiągania społecznie nie akceptowanych celów.

Obrazek użytkownika Andy51

20-05-2024 [13:33] - Andy51 | Link:

Za wszystkim stoją pieniądze często "brudne pieniądze' 

Obrazek użytkownika juur

20-05-2024 [15:17] - juur | Link:

"Za wszystkim stoją pieniądze często "brudne pieniądze' " przede wszystkim duże i bardzo duże. Tak było np. z tytoniem, spirytusem Royal,.....szczepionkami  czy ostatnio z  masowym importem zboża z Ukrainy.  Zawsze to samo. 'Sierotki" z urzędów, ministerstw " jak to się mogło stać", ale jestem głupia/głupi i nie dopatrzyliśmy..... ale kasa to już nie taka głupia a gigantyczna.

Obrazek użytkownika Janekzlasu

20-05-2024 [16:06] - Janekzlasu | Link:

Jak to napisała Pani Brodacka ,Liber Idiotorum!!

Obrazek użytkownika Kaczysta

20-05-2024 [20:55] - Kaczysta | Link:

Siedzi sobie ruski pachołek i niemiecka dziwka Tusk u Kolendy-Zaleskiej w szczujni tvn24 założonej przez escbeckich kabli i bez skrępowania mówi, że Macierewicz z Kaczyńskim są agentami Kremla.
Bezczelny skurwysyn!

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-05-2024 [21:10] - NASZ_HENRY | Link:

  

Tusk śmierdzi zgniłą makrelą i ruską onucą.😎
 

Obrazek użytkownika Andy51

21-05-2024 [12:01] - Andy51 | Link:

Po prostu waniajet.

Obrazek użytkownika Andy51

21-05-2024 [12:00] - Andy51 | Link:

Za lekko kawał ch...

Obrazek użytkownika Jan1797

21-05-2024 [12:18] - Jan1797 | Link:

@Andy,

Widuje ludzi mocno dorosłych :), czasem kalekich, którzy nie zawodzą i nie muszą uciekać się do przygłupawej retoryki szukania źdźbła u innych. Ba są obecni po dziś dzień, gdy wspólnota wzywa -zawsze. Staram się zrozumieć też tę część przygiętą, mocno zmierzwioną sytuacją, w której w jednym dniu coś tam każe im wylewność wobec Ukraińców, a w drugim atak na tych, którzy zachowują zdrowy rozsadek bezpieczeństwa naszego kraju.  „Intelekt preparuje rzeczywistość,” szatkuje" ją na części, by uzyskane w ten sposób elementy ułożyć w zgrabne ciągi przyczynowo -skutkowe. Po drodze zawsze coś gubi, o czymś zapomina (lub woli zapomnieć!). Jeżeli jakieś fragmenty nie pasują, przycina je, a niepotrzebne skrawki po prostu wyrzuca.":)) Ci wspomniani jako ostatni, mają miejsce poczesne w pamięci. Niestety zbyt często, zbyt późno.

Obrazek użytkownika Andy51

21-05-2024 [14:40] - Andy51 | Link:

Smutne to.