Wachowski, Janicki, Siemoniak, kierowcy rządzą

Polska to dziwny kraj. Zamiast polityków rządzą kierowcy, którzy kiedyś tych polityków wozili. Zaczął Wałęsa, który przytulił Mnietka  Wachowskiego, człowieka nie wiadomo skąd, złośliwi mówią, że Mnietek był prowadzącym Lecha. 

Jeżeli chodzi o Janickiego, byłego kierowcę Tuska, to został on umieszczony w BOR, W kwietniu 2010 roku, podczas gdy BOR nie zabezpieczyło wystarczająco lotniska pod Smoleńskiem, niedopatrzyło kontroli pirotechnicznej i sprawdzenia kontrolerów, według własnych zeznań w prokuraturze ówczesny szef BOR gen. Marian Janicki robił właśnie zakupy.

Ten człowiek miał chronić najważniejsze osoby w państwie, a jak chronił , pokazał zamach smoleński .

No i na koniec lampkowy Siemoniak, który oprócz koordynatora służb specjalnych mając w zasobach takiego człowieka jak płk. Dusza, który podpisywał  umowę z FSB (za zgodą Tuska) został szefem MSW.

Co łączy wszystkich w/w otóż wszyscy byli kierowcami, stąd wniosek, że w wielu przypadkach nie wykształcenie, zdolności mogą być trampoliną do politycznej kariery.

https://www.tysol.pl/a53619-byly-funkcjonariusz-organow-prl-jako-szef-bor-10-kwietnia-2010-robil-zakupy-dla-wiodacych-mediow-twarz-walki-z-dezubekizacja
https://wpolityce.pl/polityka/334671-kapciowy-szara-eminencja-czy-cien-lecha-walesy-we-wsieci-historia-znajomosci-bylego-prezydenta-i-mieczyslawa-wachowskiego
https://www.rp.pl/sluzby/art5691521-marian-janicki-od-kierowcy-do-generala
https://niezalezna.pl/polska/60422-kierowca-tuska-ma-obronic-nas-przed-putinem-jak-siemoniak-jozefa-mackiewicza-zdejmowal/60422
https://www.tysol.pl/a53619-byly-funkcjonariusz-organow-prl-jako-szef-bor-10-kwietnia-2010-robil-zakupy-dla-wiodacych-mediow-twarz-walki-z-dezubekizacja
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

15-05-2024 [10:42] - Jabe | Link:

Może byli genialnymi samo­ukami,  jak imć Misiewicz.

Obrazek użytkownika sake3

15-05-2024 [11:04] - sake3 | Link:

Proszę wskazać choć jednego członka rządu który nadaje się na swoje stanowisko.Obawiam się że to daremny trud.Siemioniak nie jest wyjątkiem.jego dziwne kontakty i dobór niewłaściwych ludzi (po akceptacji przez premiera) wskazuje że nasze państwo będzie coraz bardziej osłabione.Czy to nie zastanawiające,że nie bierze się pod lupę pani Pihowicz -Gasiuk mającej dobre relacje z sędzią Szmydtem,którego nawet wprowadzała do Sejmu?Natomiast w znajomość z nim koalicja stara się ubrać Kaczyńskiego?.

Obrazek użytkownika Andy51

15-05-2024 [16:23] - Andy51 | Link:

Wiele tajemniczych spraw.

Obrazek użytkownika angela

15-05-2024 [14:20] - angela | Link:

Słupy nie myślą, to ktoś inny za nich myśli, oni tylko wykonują polecenia.
A ze to w większości kretyni, i schrzanią robote, to tylko na nasze szczęście .

Obrazek użytkownika Andy51

15-05-2024 [16:25] - Andy51 | Link:

Właśnie dlatego są niebezpieczni, bo nie myślą.