Czy ktoś wie, czemu goście portalu nie mogą wejść na wpisy?

Szanowni

Dostałem informację, że osoby niezalogowane na naszym portalu nie mają dostępu do archiwalnych wpisów blogerów.

Czy ktoś może wie o co chodzi i dlaczego tak się dzieje? Nie chodzi o komentowanie, ale o samo wejście.

Pozdrawiam
Obserwator 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ryan

19-04-2024 [17:51] - Ryan | Link:

Od wczesnych godzin porannych mialem problemy z logowaniem a nawet brak dostepu do portalu
Error

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

19-04-2024 [18:38] - Alina@Warszawa | Link:

Może o to chodzi, żeby nikt spoza zalogowanych nie miał dostępu do naszych archiwalnych wpisów? I tak dobrze, że jeszcze portal działa.
Jakby to było za pierwszej komuny, to cenzura z Mysiej już dawno skasowałby NB ze wszystkimi wpisami i obrazkami.  Co to za wolność słowa teraz mamy? 
Co trafię na jakiś film niewygodny dla obecnych władców, to widzę komunikat: "FILM ZOSTAŁ USUNIĘTY" - tak jest przy wszystkich "Resetach" zrobionych przez TVP Info. Cieszmy się i archiwizujmy swoje wpisy zanim znikną na dobre. To kawał dobrej roboty i współczesnej historii.

Obrazek użytkownika u2

19-04-2024 [19:44] - u2 | Link:

A chciałbyś, aby tatarzyn ciebie ściskał za gardełko? :-)

Obrazek użytkownika admin

19-04-2024 [21:14] - admin | Link:

Nie jest to prawda. W kwestiach technicznych piszemy maila do Admina, a nie notki, które idą z automatu na Facebooka i Twittera..