Lewaczki chcą aborcji, sterylizacji, eutanazji

Pani Krasula idzie po całości.  Aborcja, sterylizacja, a gdzie eutanazja? Wstawić coś tak głupiego do rządu jak pani Krasula , do tego zdolny jest jedynie Tusk.

Tym wariatkom wydaje się , że mówią w imieniu kobiet. Ja się pytam czy w imieniu tych ca. 15% wariatek, czy w imieniu ogółu kobiet?

Lewica nie ma nic do zaoferowania to magluje oklepane tematy przejęte od lewackich wariatek z zachodu, a poparcie dla lewicy w Polsce , oscyluje w granicach 5-6%, jest szansa, że jak tak dalej pójdzie, to w następnych wyborach parlamentarnych nie wejdą do Sejmu, pragnę żeby tak się stało.

Proniemiecka PO przejmuje wyborców lewicy, na dodatek są małe szanse, żeby  promoskiewskie komuchy znalazły się na listach PO do PE.

Wulgarne lewicowe aktywistki typu Lempart, raczej odstraszają niż przyciągają potencjalnych wyborców.

Jeżeli do tego dodamy homoseksualistę Biedronia, który w głosowaniach w PE zawsze głosuje z lewakami  przeciwko Polsce, to nie ma się co dziwić, że lewacy mają w Polsce coraz gorsze wyniki wyborcze.

Czy jest jakaś szansa na odwrócenie trendów liberalno-lewicowych? Jest, ale to zależy od nas Polaków i reszty Europejczyków, żeby głosować na konserwatystów a nie na tych oszołomów.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Janekzlasu

19-04-2024 [10:17] - Janekzlasu | Link:

To że rząd jest tak niekompetentny to jest celowe,aby rozwalić państwo od środka.Przez 4 miesiące tyle destrukcji że żadna katastrofa by tego nie spowodowała!!

Obrazek użytkownika Andy51

19-04-2024 [13:42] - Andy51 | Link:

Zgadzam się, że to jest celowe, gaulaiter Tusk wykonuje polecenia swoich mocodawców.

Obrazek użytkownika sake3

19-04-2024 [11:07] - sake3 | Link:

,,Małe szanse by promoskiewskie komuchy znalazły się na listach do PE'' Czyżby? Promoskiewskie komuchy grają razem z proniemieckimi komuchami.Taki jest scenariusz utworzenia niemieckorosyjskiej Eurazji.Ten projekt jest jedynie nieco odsuniety w czasie,ale wcale nie zaniechany a przyjaźń niemiecko -rosyjska może obecnie nieco szorstka i wspólne plany czekają na realizację..

Obrazek użytkownika Andy51

19-04-2024 [13:43] - Andy51 | Link:

Obyś się mylił.