Benzyna po 5,19, akademiki po 1 zł, kwota wolna 60 tys. zł

Benzyna po 5,19 zł, akademiki po 1 zł, kwota wolna 60 tys. zł, śmierć frajerom

Frajerów ci u nas dostatek, bo tylko frajerzy mogli się dać nabrać na obietnice zawodowego oszusta, nijakiego Tuska.

Oprócz wymienionych w tytule  obietnic, było jeszcze 100 konkretów Tuska, 100 a nawet więcej to jest ministrów i wiceministrów w rządzie tego kłamcy.

A każdy musi dostać gabinet, samochód służbowy, itd., jakie to są koszty? Już się mówi , że w budżecie będzie brakowało 100 mld zł, żeby budżet się domknął. Ale skoro Tusk dobrał sobie takich „fachowców” to nie ma się czemu dziwić.

W rządzie dominują zwariowane lewaczki, typu Kotula, Wielgus, która potrafiła okłamać Papieża, Nowacka, która nigdy nie miała nic wspólnego z edukacją, Leszczyna, która  ni z gruszki ni z pietruszki została minister pardon ministrą zdrowia i wiele, wiele, innych cudaków i cudaczek powoduje to, że pomimo 4 miesięcy rządów ustaw ni ma ale, jest wojna ideologiczna  i  tematy zastępcze.

Jeżeli do zwariowanych ideologicznie ministerek, dodamy różnych Szłapków, Myrchów, Nitrasów, Kołodiejczaków, itd. to czarno widzę przyszłość nie tyle tego rządu, ale Polski.

Jeżeli nie ma pomysłów legislacyjnych, to trzeba ludziom dać igrzyska, aborcja jest elementem tych igrzysk, gdzie przypuszczam 10-15% kobiet popiera aborcje, ale zwariowane aborcjonistki , którymi Tusk obsadził rząd nic innego nie mają do zaproponowania.

Przepraszam jestem w błędzie , jest gaz , pała i uchwała, jeżeli chodzi o rolników, a pytany o benzynę po 5,19 zł, powiedział, że on nie ma na to wpływu, w przeciwieństwie do tego gdy był w opozycji i gardłował w tej sprawie.

Będąc na krótkim pasku u swoich chlebodawców Niemców, wszystkie inwestycje, które mogą dać Polsce silny bodziec do rozwoju, są albo spowolniane, lub mnożą się nieprzewidziane trudności, chodzi o CPK, atom, itd.

Przykładem baranów stało się Jagodno, gdzie oszołomy stały do 03:00 by zagłosować przeciwko PiS i nie oddać głosu w referendum.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika juur

16-04-2024 [11:06] - juur | Link:

O jej.
I to wszystko Tusk?
Może nie wszystko?
Masowo uciekają z Polski obce firmy począwszy od IT po szycie gaci.  
Zlikwidowano przemysł narodowy praktycznie do zera by sprowadzić tu te wszystkie korporacje, zakłady czy nawet sieci handlowe z swoimi blaszakami zapewniając im brak miejscowej konkurencji i białych, tanich, murzynów, którzy za miskę ryżu...
Porzucają swoje blaszaki, nawet te, świeżo po remoncie i spadają tam gdzie taniej bo technologia, wyrób i rynek zbytu jest ich.  
Tak można streścić, pokrótce, całą działalność okrągłostołowców, gdyby pominąć ich osobiste korzyści.
Gdzie jest UU z swoim "frajerzy" ale daliście się wydymać takim Tuskom, Morawieckim, Mazowieckim, Bolkom....itd...
Widać, że do wielu jeszcze nie dotarło to co już się stało i jakie będą konsekwencje zwłaszcza dla tych co mieli za miskę ryżu....oczywiście, że nie dotyczy to  wybrańców, którzy wzięli swoje srebrniki i zawsze chętnie jeszcze coś wezmą... Mogą być spokojni o przyszłość.
"Oto jak nas, biednych ludzi, Rzeczywistość ze snu budzi."

Obrazek użytkownika Andy51

16-04-2024 [13:12] - Andy51 | Link:

Zapomniałeś o Milerach, Belkach, Kwaśniewskich, pewnie przez przypadek.

Obrazek użytkownika juur

16-04-2024 [13:48] - juur | Link:

Dobrze, że jest jeszcze pamięć o kierownictwie i świadomość kto tu cały czas rządzi. 
Kiedyś naiwnie się dziwiłem jak przedstawiciele "ludu pracującego miast i wsi" stali się nagle Europejczykami w awangardzie kapitalizmu.....
Jak czas pokazał to nie była wielka zmiana a tylko z czerwonego na zielone,  przegrupowanie, by dalej łupić "lud pracujący miast i wsi" już w tęczowych barwach.

Obrazek użytkownika tricolour

16-04-2024 [15:56] - tricolour | Link:

Miller zakończył premierowanie dwadzieścia lat temu. Był czas na zmiany...

Obrazek użytkownika juur

16-04-2024 [17:05] - juur | Link:

"Zapomniałeś o Milerach, Belkach, Kwaśniewskich, pewnie przez przypadek' nie zapomniałem. Uważam ich za wrogów z którymi nigdy się na nic nie umawiałem i nie mogę mieć pretensji, że się z czegoś nie wywiązują. Oni są wrogami w odróżnieniu od wymienionych, którzy deklaratywnie mieli być inni a jak widać nie są. Może nawet gorsi bo fałszywi i zakłamani. Portal prawicowy to miejsce gdzie powinno się korygować postępowanie swoich wybrańców i to bez wersalu, prosto z mostu by np. takiemu Morawieckiemu nawet do głowy nie przyszło bredzenie "oszukali mnie".  Oddanie głosu to zobowiązanie,  nakłada na wyborcę obowiązek kontrolny czy zawarta umowa jest przestrzegana przez wybrańców. Jeżeli się tego nie robi to pretensje tylko do siebie.

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-04-2024 [11:40] - Tezeusz | Link:

Jak to rudy kłamał, kłamie i kłamać będzie.. a co na to Niemcy ?

Obrazek użytkownika Andy51

16-04-2024 [12:03] - Andy51 | Link:

Niemcy mu każą kłamać.

Obrazek użytkownika r102

17-04-2024 [05:31] - r102 | Link:

Niemcom rudy za dużo nie nakłamie - bo zaraz dostanie po d..pie...
Zresztą on raczej występuje w relacji do Niemiec jako klasowy prymus-skarżypyta - to i jak ma kłamać :-)