Demolowanie prawa przez 8* ma służyć do sfałszowania wyborów

Demolowanie prawa przez 8* ma służyć do sfałszowania wyborów parlamentarnych

Moim zdaniem demolowanie prawa za pomocą uchwał i rozporządzeń ma służyć jednemu. Gaulaiter Tusk dobrał, współpracowników, na takiej zasadzie jak pan z wąsikiem dobrał  sobie Goebbelsa, Ribbentropa,  Himmlera, itd.

Ludzi , którzy ślepo wykonają każde życzenie wodza Tuska. Tak jak pan z wąsikiem miał swoich przybocznych, tak Tusk ma swoich. Do głównych dewastatorów Polski zaliczyłbym: Bodnara, Sienkiewicza, Kierwińskiego, Siemoniaka, Kosiniaka-Kamysza i całe stado ministerek lewaczek.

Czemu to ma służyć? Moim zdaniem chęć zaspokojenia „koryta” dla wszystkich koalicjantów, spowodowała niespotykaną ilość ministrów  i wiceministrów, których sami nie mogą zliczyć, wg. ostatnich szacunków jest ich ponad 120.

Wśród tego stada są takie wybitne postacie jak Kołodziejczak, Hennig –Kloska od wiatraków, Nowacka od szkoły, Kotula od równości, Leszczyna od zdrowia, itd.

Pojawia się pytanie, dlaczego tak się dzieje? Moim zdaniem tak jak hulaka i bawidamek S.A Poniatowski, oddał w pach I RP carycy Katarzynie, skąd inąd Niemce/Prusaczce, tak pół Niemiec Tusk ( matka Niemka), chce oddać zlewaczałej UE, a tak de facto Niemcom  III RP, przecież nie na darmo przysłali go do Polski z misją.

Niemcy ostrzą sobie zęby na 380 t złota, które de facto wpadły by w łapska Niemców. Złota, którego nie oddała  II RP , wywożąc złoto do Francji  a później do Anglii.

 W przypadku tego pół Szwaba, Niemcy chcą, żeby złoto Polacy podali im na tacy. Ta banda robi wszystko, żeby osłabić Polskę,  chce postawić Prezesa NBP pod zarzutami z czapy , gdyż podpis Prezesa NBP jest konieczna, żeby w Polsce zainstalować ojro.

Drugim po ojro, a może i pierwszym jest chęć by tak prawnie zdemolować Polskę, Bodnarem, prokuratorami i usłużnymi sędziami, że gdyby za 3 lata koalicja 8* przegrała, można było sztuczkami  nie dopuścić patriotycznych sił do władzy.
 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

05-04-2024 [09:56] - NASZ_HENRY | Link:

Głos oddany na mały komitet wyborczy jest głosem straconym 
- także metoda d'Hondta przeliczania głosów na mandaty dalej funkcjonuje😂
 

Obrazek użytkownika Andy51

05-04-2024 [13:58] - Andy51 | Link:

To zmień system liczenia głosów Henry

Obrazek użytkownika tricolour

05-04-2024 [10:08] - tricolour | Link:

380 ton złota po dzisiejszym kursie to sto miliardów złotych. Co roku prawdziwi polscy patrioci zanoszą całe swoje narodowe złoto do portugalskiej Biedronki. W zamian za to dostają pół litra wódy za 9,99 PLN.

😁

Obrazek użytkownika spike

05-04-2024 [13:23] - spike | Link:

@tri
twoja obsesja odnośnie Biedronki itp. nazywana jest fixum dyrdum, widać nie wiesz, że większość dużych firm już nie jest rodzime, a z obcym kapitałem, szczególnie chińskim.
Rozbij swoją porcelanową świnkę, wyciągnij z niej kasę i zbuduj sieć polskich marketów, wtedy będziesz gość.

Obrazek użytkownika tricolour

05-04-2024 [13:47] - tricolour | Link:

@spike

To nie jest obsesja tylko konstatacja, smutna zresztą. Smutna z tego powodu, że chinczycy nie łapią prawdziwych polaków, by ich siłą zmusić do zakupów w obcych sklepach tylko prawdziwi sami się sprzedają.

I nic z tego nie mają, bo znalezienie tańszego miejsca produkcji , tańszego od Polski, kończy się jak w Płocku - z dnia na dzień produkcja ma być przeniesiona do Indii, a 800 osób na bruk prawie bez żadnych praw ponieważ jest to likwidacja zakładu.

Obrazek użytkownika spike

05-04-2024 [14:24] - spike | Link:

@tri
z zamykaniem produkcji nie tylko chińskiej, zwróć się do swojej UE i wodza naczelnego Tuska, który demoluje system prawny, ceny energii będą astronomiczne i nie tylko, nikt w takim burdelu prawnym nie będzie inwestował.

Obrazek użytkownika tricolour

05-04-2024 [15:11] - tricolour | Link:

@spike

Winę Tuska już przerabialiśmy, jak widać nieskutecznie. Rosnące koszty pracy, to nie tylko wina Tuska.

Obrazek użytkownika Andy51

05-04-2024 [13:56] - Andy51 | Link:

Robi to Dino, ale jeszcze za mało takich sieci.

Obrazek użytkownika Kaczysta

05-04-2024 [16:09] - Kaczysta | Link:

W dużych miastach puste łby gotowe są zagłosować na kuwetę. 
Byleby swojsko śmierdziała
Tutejsze jebaćpisy jak tricolour czy śmieciu lubią te klimaty