Nawet naziści uszanowali warszawską Syrenkę

Nawet naziści uszanowali  warszawską Syrenkę, lewactwo już nie.

Lewactwo gorsze od nazistów. Otóż warszawska Syrenka została spostponowana przez dwie lewackie sucze. Pomnik Syrenki odsłonięty w kwietniu 1939 r. przetrzymał wojnę, komunistów, ale nie wytrzymał ataku zwariowanych lewaczek, które oblały go farbą.

Czekam teraz na ruch konserwatora, który obliczy koszty usunięcia farby z pomnika i wyśle fakturę tym lewaczkom, jeżeli są małoletnie, to ich rodzicom.

Innym występem tych debilek była próba przerwania koncertu w filharmonii w Warszawie, gdzie 80 letni dyrygent wyszarpał plakat tym idiotką.

Te idiotki powoływały si  na organizacje „Ostatnie pokolenie”, warto dodać , że w Niemczech ta organizacja została uznana za organizacje przestępczą.

Wg. tych idiotek planeta płonie , ale nie tylko wg. nich, ale również wg. Trzaskowskiego,  ale ludzki pan Trzaskowski tego w dowód uznania tych idiotyzmów, wynajął tym terrorystkom lokal 160 m2 w W-wie po preferencyjnych cenach.

Trzaskowski ma dobre serce dla wszelkiej maści lewactwa, stowarzyszenie reprezentowane przez  Langer zamieszanej w śmierć ks. Blachnickiego dostało 2 mln zł, po czym pani Langer wyjechała  do Nowej Zelandii.

Tak de facto sprawa aborcji interesuje tylko lewackie kobiety, które w myśl zasady: myślę czuje decyduje , daje d… wyskrobuje.

Swoją drogą to rozedrganie lewicowych  kobiet przypomina grę w pomidora, gdzie nawet na najgłupsze pytanie trzeba było odpowiedzieć pomidor.  Tak w tym przypadku, jeżeli lewice, spytać o podwyżkę VAT na żywność odpowiedzą aborcja, jeżeli spytać o podwyżkę cen prądu w II półroczu, odpowiedzą aborcja, itd., itd.

Ale prawdziwy stosunek do kobiet pokazały lewaczki gdy zwalniano z neo TVP red. Małgorzatę Tomaszewską w 8 miesiącu ciąży , żadna z lewaczek się nawet nie zająknęła, pewnie dlatego, że się nie wyskrobała gdy zaszła w ciąże.
https://energetyka24.com/klimat/wiadomosci/niemcy-aktywisci-klimatyczni-uznani-za-organizacje-przestepcza
https://e-teatr.pl/warszawa-zaklocenie-koncertu-w-filharmonii-narodowej-przez-aktywistki-grupy-ostatnie-pokolenie-46415
https://wpolityce.pl/polityka/683444-naprawde-to-powiedzial-trzaskowski-planeta-sie-pali
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika r102

13-03-2024 [15:39] - r102 | Link:

Mógłby pan magister zarządzania Andy popoprawiać błędy ortograficzne - bo się słabo robi jak się czyta...

Obrazek użytkownika Andy51

13-03-2024 [16:25] - Andy51 | Link:

Panie korektorze, lubię robić błędy ortograficzne, a jeszcze bardziej lubię jak ktoś mi wytyka te błędy.

Obrazek użytkownika r102

14-03-2024 [05:30] - r102 | Link:

No jestem w stanie zrozumieć że ktoś lubi robić błędy ortograficzne - jego sprawa - ale niech taki osobnik nie pcha się na afisz tylko gdzieś tam skrycie w swoim domku zapisuje ryzy papieru tekstem z bykami...

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

14-03-2024 [16:21] - Alina@Warszawa | Link:

Oj Autor nie wie gdzie popełnił błąd - już mówię tu:
"Innym występem tych debilek była próba przerwania koncertu w filharmonii w Warszawie, gdzie 80 letni dyrygent wyszarpał plakat tym idiotką." 
Poprawny wyglad zdania jest taki:
Innym występem tych debilek była próba przerwania koncertu w filharmonii w Warszawie, gdzie 80 letni dyrygent wyszarpał plakat tym idiotkom.
?
Proszę bardzo....

Obrazek użytkownika Andy51

14-03-2024 [16:36] - Andy51 | Link:

Dziękuję, za wskazanie, błędy zdarzają się najlepszym, faktem jest, że tego błędu nie zauważyłem, swoje błędy najtrudniej wyłapać.

Obrazek użytkownika zbychbor

13-03-2024 [18:19] - zbychbor | Link:

W Olgino mają problem z pisownią
;)