Ściema

Europejski Zielony Ład . Podtytuł: „Aspirowanie do miana pierwszego kontynentu neutralnego dla klimatu”
Unia Europejska: 446,7 mln ludzi (ok. 5 % populacji ludzkiej), 4 422 773 km kwadratowych powierzchni (ok.1% powierzchni Ziemi) stanie się neutralna dla klimatu, co powstrzyma globalne ocieplenie, które jest albo go nie ma, Ziemia to nie sterylne laboratorium, podlega różnym wpływom i zmianom - ale wyobraźmy sobie, ilu szalonych „obrońców klimatu” musiałoby pożegnać się ze stołkami i poszukać jakiejś pracy, gdyby nie potrafili tworzyć i mistrzowsko wykorzystywać ściemy:

2050 – zerowy poziom emisji gazów cieplarnianych netto.
Kompletna bzdura, bo tego bilansu nie da się sprowadzić do zera, coś do powiedzenia ma tu jeszcze przyroda – chyba że będzie już całkowicie zniszczona, co Europejski Zielony Ład spokojnie może osiągnąć, ale jaki wtedy będzie bilans?

2050 – oddzielenie wzrostu gospodarczego od zużywania zasobów
Zero węgla, zero ropy naftowej, zero gazu, atom na cenzurowanym, pozostają tony przemielonych przez wiatraki ptaków, kilometry sześcienne złomu, no  i farmy fotowoltaiczne - miliony hektarów paneli słonecznych wymienianych co ćwierćwiecze, zupełnie nie degradujących ziemi, zupełnie nie ocieplających klimatu, no bo jak?

2050- nowoczesna, zasobooszczędna  i konkurencyjna gospodarka, w której żadna osoba ani żaden region nie pozostaną w tyle
Konkurencja bez konkurencji, wszyscy w jednym szeregu i nikt nie pozostanie w tyle, i nikt nie wyrwie się do przodu - to tylko w UE jest możliwe. Kłania się ekonomia polityczna socjalizmu. Kłaniają się zespołowo Marks, Engels i Lenin.
Jeszcze parę  kwiatków: „transport i składowanie CO2; technologia tworząca jednolity rynek emisji CO2; komisja oszacuje, jaką ilość CO2 należy usunąć bezpośrednio z atmosfery; przemysłowe usuwanie CO2”.
 I na koniec meritum: „Usuwanie i trwałe składowanie CO2 – mogłoby być rozliczane w ramach unijnego handlu uprawnieniami do emisji” . Tyle bzdur po to, żeby ograbić parę państw – ale z jakim skutkiem?

Ta ściema jest niebezpieczna i już zabójcza dla przyrody. „Zerowy poziom gazów cieplarnianych netto” jest nieosiągalny w ogóle, i  kompletnie nierealny w środowisku naturalnym z bardzo prostego powodu – środowisko naturalne nie jest sterylne. Jeśli w środowisku nie zachodzą pewne procesy niesterylne, to kolejne gatunki roślin i zwierząt wymierają z głodu. To już ma miejsce. Wymierają dziko żyjące ptaki. Jeśli w środowisku rolniczym, całkowicie pozbawionym przemysłu  znikają w ciągu kilku lat kolejno: skowronki, słowiki, wilgi, szpaki, to nie jest to spowodowane dwutlenkiem węgla ani metanem, lecz zwalczaniem hodowli i monokulturą roślinną, czyli brakiem owadów, czyli brakiem pożywienia. Jeśli normy unijne nakazują, pod groźbą drakońskich kar, likwidację gniazd jaskółczych w budynkach gospodarczych w każdym momencie okresu lęgowego, bo jaskółek nie może być tam, gdzie są zwierzęta, to ja to nazywam bestialstwem.
Zwierząt jest coraz mniej – ostatnio np. zniknęły koty. Te zwykle, domowe i te półdzikie. Dobrostan lisów się kłania i toksyczna szczepionka przeciw wściekliźnie u lisów, kilka razy w roku rozrzucania w sąsiedztwie gospodarstw, w pokarmie…
Brak hodowli oznacza brak naturalnego środowiska na polach. Nawozy sztuczne mogą być uzupełnieniem, a dziś, z braku nawozów naturalnych, stały się podstawą. Brak hodowli wymusza zupełnie inną strukturę upraw, pozbawioną roślin motylkowych, głównie miododajnych, więc głodują i wymierają także pszczoły.
To nie jest wybór rolników, to jest konieczność, ponieważ możliwość prowadzenia hodowli – głównie tej małej, na własny użytek, im odebrano. Jak? Np. kratki zamiast zwykłej ściółki w oborach, kosztujące krocie - i unijne normy kratek zmieniające się tak często, jak się to decydentom opłaca. Kontrole, kontrole, kary. Cierpi na tym przede wszystkim środowisko naturalne, kolejne gatunki nie są w stanie przetrwać w warunkach sterylnie toksycznych i wymierają z chorób, których nikt nie ewidencjonuje, bo tak naprawdę nikt w UE nie jest zainteresowany ochroną przyrody. Tu chodzi o wielki deal, reset z Rosją, tym razem na poziomie podstawowym – „zniszczcie ich ziemie, odbierzcie im ziemię, odbierzcie im chleb, wygracie każdą wojnę.” Szkodliwość rolnictwa polskiego dla środowiska naturalnego to zwykła ściema, mająca usprawiedliwić zwykły bandytyzm, dziś niestety bandytyzm na poziomie tego, co kiedyś wydawało nam się oaza porządku i poszanowania prawa, i dlatego za wejściem do tego czegoś głosowaliśmy (mea culpa!)
Piszę to jako osoba wychowana na wsi, pomimo życia w wielkim mieście nigdy nie tracąca kontaktu ze wsią, wiedząca dokładnie, z czego startowaliśmy i do czego dobrnęliśmy, i w czym brniemy teraz. W unijnych odchodach. W wydalinach najgorszej patologii politycznej, mentalnej i obyczajowej. Czysta woda jest potrzebna; nie ta, o której bredzą w reżimówkach nieporadni hipokryci, lecz taka jak w stajni Augiasza, bo czas na to najwyższy.
Wydano wyrok śmierci na zwierzęta – bo metan. Czy lobby „obrońców klimatu”  się w tym szaleństwie zatrzyma? Samo na pewno nie. Jeśli ich nie powstrzymamy, BĘDZIEMY NASTĘPNI.
Już teraz to się dzieje. Na razie ubiera się to w „dobrą śmierć”, w „prawo do własnego ciała”, w „tolerancję” dla 56 płci (oczywiście każda bezdzietna), w systemowym hołubieniu, forowaniu promowaniu związków jednopłciowych.
Ciąg dalszy czeka niedaleko, wystarczy jedna dyrektywa unijna, wystarczy jeden operatywny aparatczyk, wystarczy, że urośnie utwierdzi się w swoim dziejowym posłannictwie armia szaleńców przywiązanych do synekur, wpływów i terroru - żeby ruszyła machina ludobójstwa w majestacie prawa, w imię ochrony klimatu przed metanem.
P.S.
 Są tacy, którzy twierdzą że to z miłości do Ziemi… To taka sama miłość, jak u jaśnie pani komisarz,  która pojechała na Ukrainę obchodzić nie tylko drugą  rocznicę inwazji rosyjskiej, ale i – szerokim łukiem – wszystkie latyfundia „prawdziwych Europejczyków” produkujące zboża, owoce, warzywa itp. nie tylko na ziemi ukraińskiej, ale i na ziemi rosyjskiej. Być może przede wszystkim na ziemi rosyjskiej:
Warzywa z Rosji na polskich stołach. Kolosalny import z kraju Putina (msn.com)
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

03-03-2024 [05:27] - SilentiumUniversi | Link:

Bardzo kompletny opis sytuacji, w której się znajdujemy. Ja też muszę przeprosić - i podziękować Autorce.

Obrazek użytkownika Jabe

03-03-2024 [07:08] - Jabe | Link:

Oboje nas w to wpakowaliście, głosując na PiS też.

Obrazek użytkownika Czesław2

03-03-2024 [08:06] - Czesław2 | Link:

Przybudówka Tuska, konfa nie paliła chanuki?
https://www.dakowski.pl/czy-is...
Tak jak Musk, w momencie przeszliście na judaizm. Koryto światowe ma swoje prawa.

Obrazek użytkownika paparazzi

03-03-2024 [18:26] - paparazzi | Link:

Czesiek a Leppera "nadzwyczaj trafne diagnozy o nadchodzącym kolonialnym usytuowaniu III RP w Unii Europejskiej hulają" to stawiają go na pierwszego myśliciela? No bo jak można kobietę prostytutke zgwałcic? Nie.

Obrazek użytkownika danuta

04-03-2024 [10:42] - danuta | Link:

@SilentiumUniversi
Autorka również dziękuje.

Obrazek użytkownika Ijontichy

03-03-2024 [08:32] - Ijontichy | Link:

Pani Danuto!
Polski juz nie ma...pisałem o tym całe dwa lata 2022 i 2023...teraz mi to przyznał @jzg w pierszym akapicie swojej notki.
To o czym Pani pisze tu,to juz SIĘ STAŁO!
I nic tego  nie zmieni,ani nie zatrzyma? 

PS.Gdzie pisałem,że Polski juz nie ma? Tych notek też juz nie ma...admina brała wścieklizna i nawet juz nie zliczę ile razy mnie banował...no bo jak? Strefa Wolnego Słowa!! 

Obrazek użytkownika danuta

04-03-2024 [10:49] - danuta | Link:

Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy. To może potrwać niedługo, ale tak jest.

Obrazek użytkownika Czesław2

03-03-2024 [09:07] - Czesław2 | Link:

Pani Danuto, praktycznie nikt w momencie wejścia do uni nie wiedział, że zostaliśmy sprzedani żydowskiej, banksterskiej oligarchii. Do dzisiaj nikt w Polsce, poza niszowymi wpisami tego głośno nie powie, bo zostanie skasowany.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

03-03-2024 [12:30] - Alina@Warszawa | Link:

@Czesław2  
Mów za siebie - że nie miałeś o tym pojęcia. Bardzo dużo ludzi było przeciwnych wejściu Polski do unii, wówczas chyba jeszcze EWG.
Niestety propaganda pro unijna była dokładnie tego samego typu co propaganda covidowa i szczepionkowa - agresywna, bezczelna, strasząca wszystkimi nieszczęściami, niedopuszczająca do głosu nikogo o zdaniu odmiennym, albo dopuszczająca głos przeciwny, lub wątpiący jak np. prof. ekonomii W. Modzelewskiego - na 30 min. przed ciszą referendalną, czyli ok. 23.30. To wówczas W. Modzelewski stwierdził, że w chwili obecnej (2003) nie ma sensu wstępować do UE (to było może "nie opłaca się", albo "nie ma uzasadnienia"). Niestety jego słów nikt potem nie powtórzył przed głosowaniem, ani po, więc widzieli o tym tylko ci, którzy oglądali debatę w TVP na żywo, czyli tylko ci, którzy nie musieli iść rano do pracy. 
Nie wiem dlaczego prof. Modzelewski odważył się na takie "zdanie odrębne"? Żeby móc patrzeć w lustro bez obrzydzenia?
Tak więc nasza obecność w UE jest wynikiem oszustwa, a nie nieświadomości. 
Przy okazji jak byłoby bez naszego członkostwa w UE widać na przykładzie Szwajcarii. Nie należą, mają własną walutę, a w każdym sklepie można płacić w Euro... Nie płacą składek, nie muszą realizować poronionych pomysłów typu "zielony ład" i nie słyszałam, żeby jakiś Szwajcar martwił się ile CO2 wydziela. Tam wszystko co jest dla ludzi i sami ludzie w referendach decydują o najważniejszych sprawach. W dodatku mają szczęście i nie mają tam żadnych rudych wnuków folksdojczów, których Ursula von der Leyen wybiera im do rządu... Mają najliczniejszą armię gotową w ciągu kilku dni do walki, a jest ich wszystkich ok. 7 mln, z 4 nacji i 4 języki. Każdy zdolny do służby wojskowej ma broń w domu.

Obrazek użytkownika sake3

03-03-2024 [12:58] - sake3 | Link:

Alina@Warszawa......Może więc czas najwyższy żeby odważyć się i pokazać skutki zielonego bezładu a nie tylko psioczyć .Krok po kroku pokazywać konsekwencje likwidacji rolnictwa a więc tworzenie armii bezrobotnych, ograniczenie produkcji,przymusowe przestawianie się na inne modele życia, zmniejszanie populacji przy jednoczesnym niekontrolowanym przyjmowaniu imigrantów a to wszystko w dętej atmosferze demokracji ,miłości,uśmiechu i tolerancji.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

03-03-2024 [13:15] - Alina@Warszawa | Link:

Tak! Pokaż!

Obrazek użytkownika sake3

03-03-2024 [13:40] - sake3 | Link:

To nie jest temat dla pojedynczej osoby.Każdy z nas ma wyobrażenie skutków Zielonego Ładu i może do dyskusji coś wnieść.Ja nie rozumiem dlaczego usilnie zwalcza się rodzinę.Pamiętam jak sporo lat temu Geremek w swoim autobusie objeżdżającym wsie i miasteczka pouczał mieszkańców,że w Polsce planuje się zmniejszenie populacji do 15 milionów. Czy już wtedy były założenia teraz forsowane przez Zielony Ład? Razem z panią Henryką Bochniarz w tych autobusowych objazdach głosili zlikwidowanie wsi chyba nie zdając sobie sprawy że ziemia jest bastionem i miejscem pracy Teraz słyszymy że wiele terenów w Polsce ma być zalanych.To gdzie mają pracować mieszkańcy którym odbierze się ziemię uprawianą od wieków? Skoro trzeba tak zmniejszać populację to czemu planuje się przyjmowanie coroczne imigrantów?Radosne wypowiedzi Kosiniaka Kamysza i Hołowni na temat Zielonego Ładu nie pozostawiają wątpliwości,że europejskie mrzonki o ratowaniu Matki Ziemi nie zostaną zaniechane.

Obrazek użytkownika danuta

04-03-2024 [12:17] - danuta | Link:

@ sake
To jest temat dla każdej pojedynczej osoby. Każdy z rolników protestujących dzisiaj ma tę świadomość, posłuchaj co oni mówią i JAK mówią. Wyprzedzili o całe lata świetlne wszystkich partyjnych ideologów.

Obrazek użytkownika sake3

04-03-2024 [17:49] - sake3 | Link:

@Danuta....Dokładnie śledzę co mówią rolnicy.Podziwiam ich deteminację Myślę,że dla odniesienia sukcesu potrzebne są protesty w całej Europie  Prawdopodobnie w Niemczech spacyfikowano protest i policja zarekwirowała traktory.

Obrazek użytkownika Es

04-03-2024 [12:05] - Es | Link:

@sake
Przeciez wam to wszystko obludnico paru ludzi chociażby na tym forum  pokazywało. Wszystkie te podpisy, których miało nie być a później były jakieś 5-tki jakieś wymyślone przez siebie kamienie milowe .To wszystko było. I jak gęby pilowaliscie na tych którzy ośmielili się o tym głośno mówić. Teraz dopiero widzisz swoją i podobnyh tobie ręce w nocniku?

Obrazek użytkownika sake3

04-03-2024 [16:22] - sake3 | Link:

@Es.......Nie widzę swojej ręki w żadnym nocniku i nie jestem obłudnicą.W czym niby? Przypomniałam Geremka i jego wypowiedzi wyprzedzające obecne decyzje i postępowanie UE.Postawiłam pytanie jak mamy sobie poradzić ,nie tylko Polska jako ale Europa w kwestii przyjmowania imigrantów jeśli po zniszczeniu rolnictwa rolnicy pozostaną bez pracy? Co  tym obłudnego? Przywykliście jak widać na NB do ciągłego ubliżania mi mniej lub bardziej wulgarnie. To czego oczekujecie od tych pogardliwie przez was nazywnych ,,,,wy''? Przeczytał pan chociaż co napisałam?Jak zacznę wychwalać obecny rząd to już nie będę obłudnicą?

Obrazek użytkownika Czesław2

03-03-2024 [14:46] - Czesław2 | Link:

@AW Mówię za siebie. Według pani słów warszawka wiedziała o sprzedaniu Polski zydom. Moje otoczenie nie wiedziało. Czyli cala warszawka zdradziła. CAŁA.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

03-03-2024 [16:00] - Alina@Warszawa | Link:

Wszyscy głosujący przeciwko wejściu do UE wiedzieli, a jeśli nawet nie wiedzieli, to sobie wydedukowali z dostępnej wiedzy. Nie wiem co to ma wspólnego z "warszawką", Do unii zaganiały wszystkie opcje, z kościołem włącznie niestety.

Obrazek użytkownika Czesław2

03-03-2024 [16:50] - Czesław2 | Link:

Nie, żaden mój znajomy nie wiedział  że Jaruzelski był u Rothschilda. To nie była dostępna wiedza.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

05-03-2024 [08:09] - rolnik z mazur | Link:

@ Alina
to ten sam Modzelewski, który tak zagmatwal prawo podatkowe, że nikt nie jest w stanie się połapać o co kaman? Szwajcaria nie leży między Niemcami i Rosją więc przykład ad absurdum. Pzdr 
 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

03-03-2024 [09:22] - NASZ_HENRY | Link:

 

 Bełtanie ludziom w głowie  jest tak skuteczne, że racjonalne argumenty tylko do niewielu głów się przebijają. NWO podstępnie i po mistrzowsku wykorzystuje każdą hucpę: klimatyczną, kowidową, LGBT+.....
Żebyś żyła w ciekawych czasach🌼
 

 

Obrazek użytkownika paparazzi

03-03-2024 [18:33] - paparazzi | Link:

Ach ten iloraz. Naszym położeniem i wielkością potrzebujemy definitywnie tego. Pozostaje "twarda ręka" .

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

03-03-2024 [10:36] - SilentiumUniversi | Link:

Proponuję po prostu kupować towary bezpośrednio u rolnika w okolicy lub w małej firmie, którą stosuje nieeuropejskie technologie. Będzie drożej, ale za naprawdę zdrowiej. A szerokie przyjęcie tej taktyki może pozwoli uratować się przed powszechnym samozabójstwem 

Obrazek użytkownika spike

03-03-2024 [18:04] - spike | Link:

W kwestii "ocipienia klimatu", najbardziej przerażające jest, że świat nauki jest tak zdeprawowany i skorumpowany, że napędza to globalne oszustwo klimatyczne, jakoby z winy człowieka zmienia się klimat, pomija się celowo prawdziwe przyczyny tego zjawiska, jak choćby kosmiczne, najbardziej okresowe zmiany na Słońcu, a najbardziej pomija się, wręcz ukrywa zmiany jakie następują na Ziemi i zjawiska naturalne, które od wieków wpływały na globalny klimat, największą odpowiedzialność ponoszą wulkany.
Właśnie oglądałem dok. w kanale Nat.Geo ranking największych katastrof wulkanicznych, które to potwierdzają, podane są też bezpośrednie skutki erupcji wulkanów, których gazy i popioły zmieniały globalnie temp. przez wiele lat, konsekwencje tego odczuwamy także obecnie, wulkany wyrzucają biliony ton popiołu i gazów, jak choćby jeden z najgroźniejszych i najbardziej cieplarniany SO2, do tego silnie kwaśny, który jest jednym z głównych po CO2, składnikiem gorącej Wenus.
Ten film dokumentalny jest dowodem na cieplarniane oszustwo, dlaczego normalni politycy tego nie wyciągają jak argument w obronie normalności.
Kiedyś rozmawiałem na którymś z portali, o tym oszustwie z pewnym naukowcem, nie pogadałem sobie, takie brednie opowiadał jak opętany, np. twierdził, że" lasy tropikalne to są nasze płuca", że przerwałem dyskusję.

Co wstąpienia do UE, nie ma co się wzajemnie obwiniać, w tamtych latach i wiele lat po, sytuacja była całkiem inna, można rzec w miarę normalna, wystarczyło przejęcie władzy przez lewactwo i się zaczęło.
Patrząc na Polskę, przez 8 lat rządów PiS, Polska stawała na nogi, kto twierdzi inaczej, to łachudra, nawet wielu lewaków i dziennikarzy potrafiło to przyznać, wystarczył przekręt wyborczy turystyką wyborczą, a jak to teraz wygląda? można się załamać i trzeba sobie zdać sprawę, że nie będzie POlszewickiej litości, oni zakładników nie biorą, jak długo będą "rządzić", tym większe będą zniszczenia, z rozbiorem Polski włącznie.

Jeden szczegół, sk..s Tusk, do "obrony" granicy z Ukrainą wysłał policje z bronią palną.

Obrazek użytkownika danuta

04-03-2024 [11:20] - danuta | Link:

Jakiś rok temu rozmawiałam z profesorem jednej z dużych polskich uczelni, który cały ten klimatyczny cyrk nazwał po imieniu - idiotyzmem. Przyczyny, dla których powstał i został wypromowany ten idiotyzm, są oczywiste. Kasa i wpływy dla "twórców", przekierowanie polityki na tory dostępne każdemu nie-orłowi, i w konsekwencji ogromne rzesze wyznawców, którym nawet do głowy nie przyjdzie pomyśleć. Strajk rolników to jest odrzucenie tego wszystkiego bez zważania na dęte autorytety, uzurpatorów, ideologie i terror. To jest szansa. Chyba jeszcze do końca nie rozumiemy jak poważna i że być może ostatnia.

Obrazek użytkownika spike

04-03-2024 [13:30] - spike | Link:

@danuta
tylko problem w tym, że wielu naukowców prywatnie wyśmiewa tą histerię, ale prawie nie ma nikogo, kto powie to publicznie wprost, że jesteśmy oszukiwani i okradani.

Nie znam dalszego ciągu tego wydarzenia, ale przeczytać warto:
"M.Shellenberger-kryzys klimatyczny jest oszustwem"........
https://www.salon24.pl/u/ewa-m...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

04-03-2024 [22:12] - rolnik z mazur | Link:

@autor
gdzie byli ci profesorowie, gdy wciskano kowidiwa ścieme? Pisałem o tym wielokrotnie i jak widzę niektórzy na NB już zapomnieli.

Obrazek użytkownika sake3

04-03-2024 [22:52] - sake3 | Link:

@Rolnik z mazur.......Wiosna idzie,wybory idą,czas najwyższy na wielki powrót dyskusji o covidzie.którego podobno nie było. 

Obrazek użytkownika danuta

04-03-2024 [22:56] - danuta | Link:

@rolnik z mazur
Jeśli nie nie widział Pan, jak bliska osoba umiera na covid, jeśli nie doświadczył Pan całkowitej obojętności i lekceważenia ludzi zobowiązanych do udzielania fachowej pomocy - być może dlatego, że oni  (tzn dyspozytorka pogotowia ratunkowego, która na wieść o saturacji 70/128 do umierającego człowieka wrzasnęła, że kupił sobie zły sprzęt, bo przy takich wynikach już powinien nie żyć, a na pewno nie powinien mówić; ratownik, który nie ratował, nie udzielił żadnej pomocy, tylko przekonywał że nie ma sensu jechać do szpitala) uważali tak jak Pan, wiec zachowywali się tak jak Pan -  to proszę z łaski swojej nie pisać tego na moim blogu. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

05-03-2024 [08:16] - rolnik z mazur | Link:

@ Danuta 
wpisuje się Pani doskonale w te wszystkie absurdy klimatyczne. To blog ogólnie dostępny więc może sobie pani kwilić w poduszkę. Ja nie toleruję głupoty i tyle. 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

05-03-2024 [13:25] - Alina@Warszawa | Link:

Gdyby chory dostał na czas np. amantadynę jak polecał dr. Bodnar z Przemyśla, nikt nie musiałby oglądać umierających pacjentów. Niestety ministerstwo zdrowia (raczej śmierci!) wydało ZAKAZ STOSOWANIA AMANTADYNY!!!! Lekarze którzy chcieli leczyć chorych lekami przeciwirusowymi byli oskarżani o niestosowanie "procedur" i ciągani po sądach lekarskich - ostatni głośny proces dr. Katarzyny Ratkowskiej z Warszawy zaczął się i natychmiast zakończył po wniosku obrońcy o wyłączenie całego składu sędziowskiego, bo wszyscy sędziowie są powiązani finansowo z koncernami farmaceutycznymi. Od tej pory temat sądów lekarskich znikł z sieci. Ciekawe co się dzieje w izbach i sądach lekarskich?