Mentalni spadkobiercy Bieruta rządzą dzisiaj Polską

1 marca był dniem Żołnierzy Wyklętych/niezłomnych. Niestety dla mentalnych spadkobierców Bieruta, 1 marca był dniem jak co dzień.

Tak uroczyście obchodzony za czasów rządów PiS dzień został spostponowany, jak by go nie było. Ale czego oczekiwać od różnych Nowackich, Wielgusów, Dziemianowicz-Bąk, Nowickich, itp.

Tusk sam syn Niemki obstawił kulturę, oświatę, klimat, itd. antypolskimi cudakami i cudaczkami i tak Bodnar syn Ukraińca, Sienkiewicz to jakiś potomek  Tatara, Dziemianowicz, córka Żyda, itd.

Na tzw. „Łączce” nie pojawił się nikt z oficjalnych władz. W miejscu, gdzie  Polskich Bohaterów wrzucano po strzale w tył głowy do bezimiennych grobów.

Ale czego oczekiwać od lewactwa, na ich tle  wyróżnia się ministra a może ministerka Nowacka, od oświaty, która z  podstawy programowej z podręcznika historii chce wyrzucić : Rotmistrza Pileckiego, Inkę, Św. Maksymiliana Kolbe, Bolesława Krzywoustego, Bitwę od Grunwaldem, Hołd Pruski, itd.

Ministrowie, wiceministrowie, ministerki i wiceministerki, w ilości ponad 130 sztuk , chcą żyć jak paniska nie po to poszli w ministry, żeby „bujać” się jakąś przechodzoną „furą”.

Ale jak mówił tow. Lenin; kadry są najważniejsze, stąd szefem ARMIR został były dyrektor szpitala w Tworkach. No cóż żeby być kimś u Tuska trzeba mieć  doświadczenie  w kontaktach z  osobami chorymi psychiczne.

Ta banda , którą Tusk obsadził rząd i ważniejsze spółki , szczerze nienawidzą  Polaków, a żołnierzy wyklętych w szczególności, czego dowodem jest nowy zarząd Poczty Polskiej, który uchwałą wstrzymał wydanie znaczka 1 marca z postacią mjr.  Dekutowskiego „Zapory”.

Potęga intelektualna niektórych ministrów i wiceministrów lub jak kto woli wiceministerek  zwala z nóg, a takie postacie których IQ nie przekracza 50 niestety rządzą Polską.  
 
https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/rzad-idzie-na-zakupy-zdziwisz-sie-czym-maja-jezdzic-urzednicy/9gynqef
https://cowzdrowiu.pl/aktualnosci/post/byly-dyrektor-szpitala-psychiatrycznego-szefem-armir
https://wpolityce.pl/polityka/683706-interwencja-czerwinskiej-ws-blokady-znaczka-z-zapora
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

03-03-2024 [10:32] - SilentiumUniversi | Link:

Akurat polscy Tatarzy są też polskimi patriotami. Z tego powodu są przez lewactwo zwalczani. Wyjątek w tym przypadku potwierdza regułę 

Obrazek użytkownika Andy51

03-03-2024 [13:02] - Andy51 | Link:

Zgoda, ale ten jeden burzy całą pozytywną narację.

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

03-03-2024 [16:15] - Eugeniusz Kościesza | Link:

Koalicja Tuska to nie tylko mentalni spadkobiercy tow. Bieruta!  

To biologiczni potomkowie siepaczy NKWD-UB i ich agentów min. od sądów i prokuratury : głównie kacapskiego i szwabskiego pochodzenia -utrwalaczy rabunkowej okupacji Polski po szyldem PRL-III RP ! Renegaci podszywający się za Polaków  z  przybranymi za dekretem Bieruta, polskobrzmiącymi (póki co) nazwiskami.      

Obrazek użytkownika Andy51

03-03-2024 [17:15] - Andy51 | Link:

Masz rację.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

03-03-2024 [16:58] - Siberian Husky Dog | Link:

A ja zaczynam rozumieć dlaczego pewnego folksdojcza Polacy zaczynają nazywać złamanym chujem.

Obrazek użytkownika Andy51

03-03-2024 [17:16] - Andy51 | Link:

On otacza się złamanymi  ujkami.