Komu Tusk robi łaskę?

Niemiecki podnóżek niestety premier Polski dał głos, niby mysz, która ryknęła, ponieważ niemieccy i francuscy politycy są za mądrzy, to wysłali na front chłopca na posyłki, czyli Tuska.

Amerykanie nie lubią jak ktoś wcina się w ich sprawy wewnętrzne, pierwsze retorsje już były,  amerykański Sekretarz Stanu  , nie znalazł czasu, żeby się spotkać  z Sikorskim.

Wygląda na to, że Tusk robi łaskę Niemcom i Francuzom , występując jako nauczyciel Amerykanów. Ale co się dziwić, skoro mają lewaka jako ambasadora, myślę o Brzezińskim którego podszeptów  słucha  i  Tusk myśli , że coś znaczy i coś może.

Wracamy do czasów, w których za oklepanie po plecach i obietnice, że coś znaczy w Europie zrobi wszystko, żeby być dopuszczony do stołu, ale na dostawkę.

Tusk wykorzystywany jest przez Niemców i Francuzów jako pożyteczny idiota, pewnikiem czeka na to kiedy będzie mógł zrobić łaskę Putinowi. Na razie nie ma na to przyzwolenia, w latach 2007 – 2014 już ją robił, tak , że na kiwnięcie powtórnie zrobi to samo.

Nie można zapomnieć, że Tusk robi łaskę polskiemu lewactwu, oddając lewaczce Nowackiej  ministerstwo oświaty, oraz europejskiemu lewactwu zgadzając się na relokacje emigrantów do Polski, a koalicja 8* tak zapewniała, że to Polsce nie grozi, gdyż przyjęliśmy miliony prawdziwych uchodźców z Ukrainy.

https://dorzeczy.pl/opinie/547731/tusk-uderza-w-republikanow-ws-ukrainy-lawina-krytyki-w-usa.html
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

16-02-2024 [10:42] - sake3 | Link:

Tusk nie robi łaski ,on wypełnia zleconą misję.

Obrazek użytkownika Andy51

16-02-2024 [13:16] - Andy51 | Link:

Ja jednak zostanę przy swoim.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

17-02-2024 [16:59] - Siberian Husky Dog | Link:

Nadal trwają badania przyczyny zatrucia Odry. Pozostały już tylko dwie opcje
- Tusk uprał spodnie
- Jachira umyła włosy

Obrazek użytkownika Andy51

17-02-2024 [19:37] - Andy51 | Link:

Wdaje mi się, że to dobre tropy.