Sfrustrowani emeryci vs moherowe berety

Lewacka ministra a może ministerka , która u tatusia w Polsko-japońskiej szkole, „zdobywała doświadczenie zawodowe” której tatuś jest rektorem zrobiła tytuł inżyniera, a może inżynierki, kobieta, która nigdy nie pracowała, no bo przy tatusiu, Tusk zrobił ją ministrą edukacji.

Założycielka partii Inicjatywa Polska, w której szeregach, są tacy tytani intelektu jak Joński, dla którego  Powstanie Warszawskie wybuchło w 1988 r. czy pani Piekarska, która do dzisiaj szuka dzieci z Michałowa.

Pan Joński, który w łódzkiej spółce, do której należy Aquapark zarabiał ponad 19 tys. brutto, czyli był tzw. basenowym  po objęciu władzy przez proniemiecką koalicję , został szefem komisji do tzw. wyborów kopertowych

Wybory , które  jak powiedziała Kidawa –Błońska sama „wywaliła”, a teraz w PO próbują wmówić, że to wina PiS.

Ale pani ministra pozazdrościła swojemu guru Tuskowi. Tusk w 2007 r. mówił o moherowych beretach biorących udział w głosowaniu de facto deprecjonując osoby starsze i emerytów.

Ministra Nowacka w wymianie zdań z premier Szydło powiedziała ni mniej ni więcej tylko tak : Polska będzie należeć do młodych ludzi, a nie "emerytów sfrustrowanych przegranymi wyborami".

Otóż pani ministro, Polska nie będzie należała do sfrustrowanych emerytów, ani do młodych ludzi, Polska będzie należała do Polaków.

Tym samym ministra Nowacka dołączyła do takich „gwiazd” jak wiceministra Zielińska, która bała się przekopu w wyniku którego woda może „uciec” z Wisły i będzie susza czy gwiazdy Wielgus, która okłamała
Papieża w sprawie molestowania.
 
https://wiadomosci.wp.pl/dariusz-jonski-nie-znal-daty-powstania-warszawskiego-6036672096408193ahttps://wiadomosci.wp.pl/dariusz-jonski-nie-znal-daty-powstania-warszawskiego-6036672096408193ahttps
https://dzienniklodzki.pl/dariusz-jonski-nowy-wiceprezes-aquaparku-fala-ma-ustalona-wysokosc-kontraktu-biedy-klepal-nie-bedzie/ar/13895037
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

12-02-2024 [10:30] - u2 | Link:

u tatusia w Polsko-japońskiej szkole

Tatuś pochodzi z Gdańska. Stąd zapewne zażyłość z Tuskiem Nowackiej w ławach sejmowych. Do tego stopnia, że Tusk wyrywa telefon od Nowackiej. Taka kolejna koteria trójmiejska, która zawłaszcza całą Polskę:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Nowacki_(matematyk)

PS. Na miejscu N. jednak nie kumplowałbym  się z T., którego podejrzewam o współudział w wykończeniu matki N.

Obrazek użytkownika Andy51

12-02-2024 [14:07] - Andy51 | Link:

To wszystko jest zagadkowe.

Obrazek użytkownika sake3

12-02-2024 [11:05] - sake3 | Link:

Proszę wskazać choć jednego kompetentnego w rządzie Tuska.Tu mizerną jakość zastąpiono ilością. Przybywające fotele ministerialne pokazują,że jesteśmy światowym mocarstwem i stąd takie potrzeby,albo trzeba do kupki pozbierać az tylu aby w sumie mogli ,,ministrować''.W MSZ jak dotąd nie ma przydzielonych funkcji jak rozbrajająco przyznał pan Batoszewski.W ministerstwie Środowiska i Klimatu lobbyści piszą ustawy bo paniusia Henning-Kloska nie jest w stanie ogarnąć tematu a dyspozycje z Niemiec jeszcze nie nadeszły.Pan Szczerba jakimś cudem poseł głosuje w ciemno nie zaznajomiwszy się nawet z ustawami bo są ,,za długie'' do przeczytania.Minister kultury zajmuje się pałowaniem pisowców,paniusia Nowacka skupia się szykowaniu gruntu pod wejście z przytupem do szkół ideologii lgbt w miejsce niepotrzebnych wg niej przedmiotów. Wynoszony pod niebiosa Trzaskowski nawet nie udaje że zajmuje się Warszawą a wszyscy z utęsknieniu oczekują dyrektyw i rozkazów z Berlina.Każdy z resortów ma już o połowę więcej urzędasów niż poprzedni podobno ,,bizantyjski'' rząd. 

Obrazek użytkownika Jabe

12-02-2024 [11:19] - Jabe | Link:

„Mizerna jakość” liczyła po­nad setkę. Prze­bili?

Obrazek użytkownika sake3

12-02-2024 [12:33] - sake3 | Link:

Pisząc ,,mizerna jakość'' miałam na myśli obecny rząd.Ponieważ dalej polityka kadrowa w tym ,,rządzie'' nie jest ukończona trudno nawet przewidzieć ile jeszcze osób doszusuje.Przecież każdy tam ma jeszcze rodziny i pociotków którym się ministerialne posady należą.Tyle że mizerna jakość i tak pozostanie bo 0+0+0+0 itd też daje zero..

Obrazek użytkownika Andy51

12-02-2024 [14:09] - Andy51 | Link:

Jak nie ma ludzi merytorycznych , to się wystawia chłam. 

Obrazek użytkownika Andy51

12-02-2024 [14:14] - Andy51 | Link:

Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma: Kołodziejczak, Wielgus, itp.

Obrazek użytkownika tricolour

12-02-2024 [14:21] - tricolour | Link:

Andy, czasy pizz po cztery miliony dla kolegów się kończą, czeka cela+

https://www.money.pl/gospodark...

Obrazek użytkownika Pers

12-02-2024 [20:39] - Pers | Link:

Po wielu latach KO odzyskuje samodzielną przewagę nad PiS - wynika z badania przeprowadzonego przez pracownię Pollster na zlecenie "Super Expressu". Partia premiera Donalda Tuska cieszy się poparciem na poziomie 32,3 proc. Na drugim miejscu znalazło się Prawo i Sprawiedliwość, na które głosować chce 30,3 proc.  https://www.salon24.pl/newsroo...

Obrazek użytkownika sake3

12-02-2024 [21:34] - sake3 | Link:

@pers.....Nie rozpadł się pan jeszcze z tej uciechy? Nadal w jednym kawałku?Do kogo bym pisała swoje strzeliste komentarze gdyby pana zabrakło.

Obrazek użytkownika Pers

12-02-2024 [22:02] - Pers | Link:

@sake
//pers.....Nie rozpadł się pan jeszcze z tej uciechy?//
A gdzie ty tu widzisz maglareczko "uciechę"?
Po prostu informuję gdyby wam w sekcie coś umknęło :)))
Mi to lata i powiewa, PiS PO to jedno zło!

Serdeczności dla kotków :))))

Obrazek użytkownika Andy51

13-02-2024 [08:33] - Andy51 | Link:

To taki ruski człowiek, nie gniotsia nie łamiotsia.