Szokujące słowa pani Generałowej Ewy Błasik !


.Ostrzezenie!!!

Czytanie tego tekstu jest bezpieczne, rozpowszechnianie grozi śmiercią !!!

Ewa Błasik. Kobieta. Walczy o przywrocenie honoru Polskim pilotom wojskowym.

Miałem zaszczyt poznac pania Generałowa Ewe Błasik podczas publicznego wysłuchania w Brukseli w ostatnia srode. W czasie naszej rozmowy usłyszalem cos co mnie zszokowało. Zszokowało na tyle ze trzy razy prosiłem o potwierdzenie tej informacji. Za kazdym razem otrzymywalem odpowiedz potwierdzajaca. Zostałem tez poproszony o "nagłosnienie" ten szokujacej informacji co niniejszym czynie.
Czarne skrzynki po katastrofie Casy zostaly oddane
w rece Hiszpanow!!!

Po powrocie do Londynu zaczałem sprawdzac te informacje. Pierwsza na jaka trafilem to wersja oficjalna :

Pokładowy rejestrator parametrow lotu: Solid State Flight Data Recorder (SSFDR) model 980-4700-041 został znaleziony we wraku samolotu, jednak jego stan wynikający z oddziaływania wysokiej temperatury podczas pożaru spowodował jego uszkodzenie w stopniu uniemożliwiającym odczyt danych w drodze standardowej procedury. Dane zostały odzyskane z powodzeniem podczas badania w Instytucie Technicznym Wojsk Lotniczychi obejmowały ostatnie 26 godzin 51 minut pracy urządzeń pokładowych do chwili zderzenia samolotu z ziemią.

Samolot nie był wyposażony w pokładowy rejestrator rozmów w kabinie załogi. Rejestrator taki mógłby w znacznym stopniu przyczynić się do ułatwienia ustalenia przebiegu i przyczyn katastrofy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/K...

.

To był dla mnie szok nr 2. Pani Generałowa Błasik pomyliła sie. Czarne szkrzynki odczytały instytucje Polskie. Wiec nie ma mowy o tym ze to producent samolotu zdecydował czy wyprodukowany przez niego samolot był wadliwy czy moze piloci szkoleni przez producenta samolotu byli zle wyszkoleni...

Zaczalem szukac dalej i ...

Profesor nadzw.dr.hab.inż.Stefan Grocholewski wybitny specjalista w dziedzinie informatyki w zakresie
automatycznego rozpoznawania mowy, cyfrowego przetwarzania sygnału badał nagrania kopii z czarnych skrzynek z wojskowego samolotu który rozbił się w Mirosławcu.
Wykrył nieprawidłowości w zapisie czarnych skrzynek i poprosił o oryginalne zapisy by potwierdzić swoje przypuszczenia co do manipulacji. Materiału do badania nie otrzymał .  W marcu 2010  zmarł ...

.

...i dalej.

Andrzej Smyczyński, brat jednego z pilotów CASY:

Wysoki rangą oficer poinformował mnie, że dane z czarnej skrzynki odczytywali nie polscy eksperci, a hiszpański producent samolotu CASA– stwierdził Smyczyński. – Hiszpanie na prędce pisali program do odczytywania tej skrzynki – miał powiedzieć mu jeden z oficerów.

Grożono mi dwa razy, trzeci kontakt polegał na udzieleniu „dobrej rady” – ujawnił w programie „Teraz My!” Andrzej Smyczyński, brat pilota rozbitej CASY. Smyczyński poddaje w wątpliwość oficjalną wersję okoliczności katastrofy. Według niego, odczytaniem czarnej skrzynki samolotu nie zajmowali się Polacy, ale producent CASY – Hiszpanie - co rodziło konflikt interesów, bowiem w interesie producenta maszyny było obarczenie odpowiedzialnością za katastrofę załogi.
Andrzej Smyczyński, brat jednego z pilotów CASY w programie „Teraz My!” stwierdził, że próbuje zrobić wszystko, by dowiedzieć się czegoś więcej na temat prawdziwych przyczyn katastrofy sprzed roku. Tymczasem miał już trzykrotnie spotkać się z tajemniczymi ostrzeżeniami, by nie zajmował się więcej tą sprawą.

Podjechał samochód i wysiadło z niego dwóch mężczyzn. Kierowca podszedł na odległość policzków i powiedział: zostaw sprawę gnoju, sprawę Mirosławca, jesteś na to za cienki. Wiemy, co robisz, gdzie chodzisz, z kim rozmawiasz, o czym rozmawiasz.To na razie prośba od wysoko postawionych panów w mundurach. Jeśli nie, to twoja matka będzie opłakiwała drugiego syna – tak Smyczyński opisywał pierwszą próbę zastraszenia.

Drugą groźbą miało być włamanie do komputerów jednego z członków rodziny. – Pozostawiono tam list z groźbami o pozbawieniu życia – mówił Smyczyński. Jak relacjonował, w liście było napisane, by „zaniechać węszenia, bo będziecie znów kogoś opłakiwać”.

.

... i dalej.
Hiszpańscy Eksperci Pomogą Zbadać Przyczyny Katastrofy

Grupa ekspertów hiszpańskiej firmy produkującej samoloty CASA udała się z Hiszpanii do Polski, by pomóc w badaniu przyczyn środowej katastrofy w Mirosławcu - poinformował PAP dyrektor ds. komunikacji EADS CASA w Madrycie Jose Maria Palomino...

.

.

Pani  Generalowa Ewa Blasik poprosila nas o naglosnienie tej haniebnej dla Polski sprawy.

Rozpowszechnianie TEJ INFORMACJI grozi śmiercią !!!

Wiec drodzy internauci. Przeczytajcie i zapomnijcie. Nie linkujcie, nie wklejajcie, nie rozpowszechniajcie.

Niech o przywrocenie HONORU Polskich lotnikow walczy tylko ta kobieta...

.

LONDON.

9 Kwietnia o godzinie 18.00  pikieta pod ambasada rosyjska .Pomiedzy stacjami  metra  Queensway a Notting Hill Gate przy Hyde Park.  Wiecej informacji zamieszcze "na dniach" na moim blogu . Zapraszam wszystkich ktorym Polska, Honor i Prawda jest wazniejsza niz BBQ !!!

niepoprawni.pl/blog/3509/siedem-tajemniczych-smierci

www.macierz.org.pl/artykuly/cz...

www.tvn24.pl/5030,1,terazmy.html

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zag

03-04-2012 [00:19] - Zag (niezweryfikowany) | Link:

Od początku miałem podejrzenie, że WSIarze do spółki z GRUchami "skasowali"
w CASIE NATOwskich i co gorsza wolnych od ruskiej smyczy oficerów sił powietrznych RP.
A po co, a po to by podstawić na ich miejsce swoich szpicli do szpiclowania
w NATO. Na miejscu służb wewnętrznych NATO przyjrzałbym się następcom po "skasowanych" oficerach czy aby ich "zwierzenia" nie lądują w Moskwie.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

03-04-2012 [00:24] - ironiczny anglosas | Link:

... jeszcze napisze i nie bedzie to dla nich mile.

Obrazek użytkownika ALMA

03-04-2012 [06:48] - ALMA (niezweryfikowany) | Link:

Pani Ewa Błasik jest wspaniałą Kobietą, podziwiam Ją. To bardzo ważne, żeby miała świadomość, że w swojej walce nie jest sama. Dobrze, że istnieją "tacy Ironiczni" Pozdrawiam

Obrazek użytkownika inka

03-04-2012 [13:02] - inka (niezweryfikowany) | Link:

jest WIELKĄ KOBIETA,prawdziwa POLKĄ,podziwiam ja i zyczę wytrwałości,co do wypadku Casy to z całym szacunkem do naszych oficerów nie wykazali sie wielkim rozumem ,wracali z konferencji na temat bezpieczenstwa i wsiedli WSZYSCY do jednego samolotu czego jako laik i blondynka nigdy nie zrozumem

Obrazek użytkownika gab.uk

03-04-2012 [02:10] - gab.uk (niezweryfikowany) | Link:

A o jakimkolwiek rozpowszechnianiu, nawet nie śmiałem PO-myśleć.
A w szczególności poprzez email wśród znajomych itp.
A właściwie, o czym to mówiłem...? ;)

Pozdrawiam.

cu@tenner

Obrazek użytkownika Gość

03-04-2012 [02:42] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

rozpoczal czystke.To byl tez test przed Smolenskiem-Jak kupi to spoleczenstwo.No i udalo sie-poszla plotka,ze piloci byli piani...Nareszcie -czas i tym sie zajac.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

03-04-2012 [22:21] - ironiczny anglosas | Link:

... to mialem na mysli :)
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika WJD

03-04-2012 [07:25] - WJD (niezweryfikowany) | Link:

W Polsce kraju totalnej inwigilacji o wiele trudniej.

Gdybym dokładnie napisał, co tu się dzieje, to i tak by Szanowny Pan nie uwierzył.

W każdym razie miliony osób są szykanowane i inwigilowane.

W mojej rodzinie ludzie są szykanowani od zakończenia II wojny światowej i niektórzy nie mogli powrócić do Ojczyzny z powodu oczekującej na nich tutaj kary śmierci.

A ci, co przebywali w kraju byli dręczeni na różne sposoby, m.in ciągłymi rewizjami z bronią w ręku panów funkcjonariuszy UBP i SB, w celu pobrania resztek naszych najcenniejszych nieruchomości, bo ruchomości zabrali w 1952 roku z rażącym skandalicznym naruszeniem ówczesnego komunistycznego prawa i za nic nie chcą oddać nadal, choć się upominamy z całej siły.

Ostatnio napisali mniej więcej coś takiego, że oddadzą, jeśli my okażemy im aktualny wpis właścicielski z księgi wieczystej. No, ale szanowny pan wojewoda małopolski z ramienia PIS-u /prywatnie przyjaciel szanownego WCz. pana posła prezesa / Jarosława zbył w 2006 roku naszą nieruchomość ciężko łamiąc ustawę o gospodarce nieruchomościami, zbył na rzecz dzierżycieli i natychmiast tamci zapisali się w księdze wieczystej. A jak zbył, to zaraz przeniósł się był do PO.

Oczywiście głuche oraz straszące telefony, śledzenie, włamania do mieszkań, pozorowane wypadki drogowe, niemożność zatrudnienia czyli wilczy bilet, to nasz chleb codzienny. Oraz kilkadziesiąt przegranych po kolei spraw w sadach i urzędach, chociaż wszystkie powinny być wygrane, co do jednej !

A przecież nie działamy publicznie, nie jesteśmy politykami !! Znana rodzina co prawda, ale obecnie my tylko i jedynie walczymy o zwrot rodzinnej nieruchomości !!

To jakie katusze muszą mieć ludzie walczący z tymi łajdakami z powodów wyłącznie politycznych.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

03-04-2012 [22:20] - ironiczny anglosas | Link:

Z daleka widac lepiej...
Te straszne doswiadczenia ktore Pan posiada, posiada niestety  tez tysiace Polakow. W kazdym miescie byl (jest) to "chleb powszedni".
Prawnikom w Polsce ciezko jest raczej ufac wiec niech Pan jak najszybciej przegra wszystkie sprawy sadowe we wszystkich instancjach i szuka wtedy sprawiedliwosci w Strasburgu.
Tam jeszcze zdarzaja sie sprawiedliwe wyroki.
W Polsce prosze nie szukac sprawiedliwosci. Zbyt duze ryzyko dla Pana i Panskiej rodziny.
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika bagiera2012@wp.pl

03-04-2012 [09:53] - bagiera2012@wp.pl (niezweryfikowany) | Link:

SAME nieszczęścia, zabójstwa dziwne, samobójstwa teraz zastraszanie. W Smoleńsku dokończono MIROSŁAWIEC. To wszystko daje dużo do myślenia. Pani jest bardzo odważna honor MĘŻA i WOJSKA POLSKIEGO to wielka sprawa. Życzę PANI siły i wytrwałości.

Obrazek użytkownika Szamanka

03-04-2012 [10:23] - Szamanka (niezweryfikowany) | Link:

Najpierw wyślę linki gdzie trzeba.
Draństwo nie tak łatwo zapomnieć.

Wielki Tydzień, w nas i w pisaniu prawdy.

Pozdrawiam Cie, drogi Ironiczny!
S.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

03-04-2012 [22:01] - ironiczny anglosas | Link:

To ze ludzie nie szukaja prawdy...
Dziwi.
To ze ludzie boja sie prawdy...
Boli.
To ze ludzie walcza z prawda...
Przeraza.

Obrazek użytkownika GośćXTX

03-04-2012 [11:06] - GośćXTX (niezweryfikowany) | Link:

Casa była prubą Generalną przed TU154SK 101M

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

03-04-2012 [21:59] - ironiczny anglosas | Link:

... jedna ze tak a druga ze nie.
Obie lacza sie z wielka "casa" do podzialu.
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika Seawolf

03-04-2012 [11:09] - Seawolf | Link:

KIedyś to wszystko wyjdzie, wszystkie klocki sie ułożą i bedziemy zdumieni, że nie widzieliśmy tak oczywistych rzeczy....
Pozdrawiam, Anglsasie!

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

03-04-2012 [21:57] - ironiczny anglosas | Link:

... nic dodac nic ujac. Wielu juz powoli dostrzega ukladanke. Kilku juz ja widzi a reszta czeka na objawienie.
te OCZYWISTE rzeczy umykaja nam. Niestety.
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika franek

03-04-2012 [11:33] - franek (niezweryfikowany) | Link:

Zdechla sprawiedliwsoc w Polsce rzadzonej przez przestepcow.Tylko powrot do normalnosci a potem, do postawieni9a przed sadami tych kryminalistow.Nic im nie pomoze,nawet nowe gwiadki Komorowskiego.Janicki z jego kumplami musza odpowiedziec za to,co zrobili.Ja MYSLE,ZE SPOLECZENSTWO NIE DARUJE NAWET kOMOROLWSKIEMU...,.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

03-04-2012 [21:52] - ironiczny anglosas | Link:

... ale wiem jak ja :)
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika Czytelnik

03-04-2012 [11:43] - Czytelnik (niezweryfikowany) | Link:

Czy fakt, że tekst jest szokujący uprawnia do pomijania polskich znaków, traktowania wybiórczo interpunkcji i ortografii? Patriotyzm to też szacunek dla języka polskiego. Tak, "polskiego" piszemy małą literą!

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

03-04-2012 [21:51] - ironiczny anglosas | Link:

... "Polskiego" piszemy z malej literki a "zydowskiego" i "rosyjskiego" z wielkiej. Coz, takie czasy.
Ja mam inaczej.
ps. Prosze jeszcze skrytykowac przecinki. Nie wiem gdzie je wstawiac i wstawiam "jak popadnie".
ps2. A moze cos o tresci mojego pisania a nie o opakowaniu szanowny czytelnik wyrazi opinie?

Obrazek użytkownika mieczman

03-04-2012 [22:27] - mieczman (niezweryfikowany) | Link:

Oni naprawdę piszą Żydowski, Gejowski, Komuchowaty!, to są pomioty hallowej inteligencji! oni dalej się cieszą, że ich w biały dzień orzynają z dochodów a po emeryturę pojadą na zmywak do Kazachstanu! No i dobrze im tak!

Obrazek użytkownika Gość

03-04-2012 [12:18] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Pozdrawiam,
Stefan

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

03-04-2012 [21:46] - ironiczny anglosas | Link:

Trzym sie cieplo :)
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika mieczman

03-04-2012 [22:31] - mieczman (niezweryfikowany) | Link:

Cedząc nie osiągniesz wiedzy! bo zostaną Ci tylko śmieci!! a tak robisz!