Stare z nowym, czyli "Oda do radości z federalizacji Unii"

Szanowni
W 2003 roku powstał tekst niniejszej "Ody do radości z federalizacji", inspirowany melodią "Ody do radości".

Obecną muzykę (mniej-więcej w stylu) oraz obrazek (zupełnie niekoniecznie) zawdzięczamy programowi AI o nazwie SUMO, który zajmuje się tworzeniem muzyki do tekstów (choć nieco samowolnie - i nie da się z tym chyba nic zrobić, niestety...), jak również tekstów i muzyki na zadane tematy i w (mniej więcej) oczekiwanym stylu, jak na razie raczej "mniej" niż "więcej", zresztą.

Ale mniejsza z tym, mam nadzieję że się spodoba? Tekst sprzed dwudziestu lat, a na dziś jak znalazł... Tylko słowo "Konstytucji" (bo wtedy to o traktat konstytucyjny chodziło) należy zastąpić słowem "federacji" i wszystko jest jak najbardziej aktualne

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

01-12-2023 [20:46] - Edeldreda z Ely | Link:

Obserwatorze Szanowny i Drodzy,

Nie mogłam się powstrzymać i "wejszłam", po czym utworzyłam bit i song o NB... :-) 

Oto tekst piosenki wygenerowany przez AI:

Late at night, the snow is falling down In this virtual town, from miles away We gather 'round our screens, feeling so alone But in this cyber zone, we find a place to stay (ooh-yeah) Clicking through the profiles, making connections Sharing laughs and tears, all through the night (ooh baby) Different time zones, but it doesn't matter Cause in this digital world, we all shine so bright (woo) [Chorus] We're the online holiday crew (holiday crew) Dancing to the deep house beats (oh yeah) We come together, it's true (together, it's true) Spreading love from the internet streets We're the online holiday crew (holiday crew) Bringing joy through the worldwide web (oh yeah) Let the music carry us through (carry us through) As we celebrate this Christmas on the net (on the net)

A tu link do pobrania utworu o nas ;) Słucham non stop od 20 minut - bardzo skoczne i żywiołowe :-)
Link na dole strony, na niebiesko: 
https://www.filemail.com/d/xgt...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

02-12-2023 [15:31] - NASZ_HENRY | Link:


                                                                                                               ''