Raport Komisji ds Badania Wpływów Rosyjskich...

Raport należy ściągać i archiwizować. Można go pobrać bezpośrednio ze strony rządowej - https://www.gov.pl/web/premier... - zanim banda postsowieckich agentów zacznie niszczyć dokumenty pokazujące ich przestępczą działalność. Gorzkie pytanie do premiera J. Kaczyńskiego - dlaczego nie postawiono zarzutów Tuskowi udziału w zamachu na delegację udającą się do Katynia i współudziału w zabójstwie prezydenta Lecha Kaczyńskiego?  Dlaczego nie postawiono zarzutu zdrady Państwa Tuskowi, po oddaniu Rosjanom całego śledztwa i wszystkich dowodów na zamach?. Tusk jest zakładnikiem Putina, bo w Moskwie są dokumenty potwierdzające jego udział w tej zbrodni. Dlaczego nie postawiono zarzutów członkom komisji Millera - Laska fałszowania dokumentów i ukrywania faktu zamachu? Skutki tych zaniechań obserwujemy w postaci prawdopodobnego powrotu do władzy Tuska i jego kumpli. Warto też ściągnąć z You Tube wszystkie odcinki serialu TVP Reset, bo i to może zniknąć.. .

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

29-11-2023 [23:35] - wielkopolskizdzichu | Link:

Żadna prokuratura nawet ta pisowska nie potraktuje wyssanych z brudnego palucha domniemań za podstawę do wszczęcia śledztwa. 

Obrazek użytkownika paparazzi

30-11-2023 [00:24] - paparazzi | Link:

Dlaczego, dlaczego, dlaczego? To już musztarda po obiedzie. Cala nadzieja w Prezydencie RP. Liczyć na Naród? Może.

Obrazek użytkownika u2

30-11-2023 [00:58] - u2 | Link:

Umiesz liczyć ?

Licz na siebie :-)

Obrazek użytkownika Czesław2

30-11-2023 [03:08] - Czesław2 | Link:

@paparazzi Dlatego, że każdy ma haki na każdego. Kołdra Polski jest za krótka dla wszystkich trzech stronnictw szarpiących ją  czyli ruskiego  niemieckiego i żydowskiego. A co robia Polacy? Chleją. I oglądają telenowele.

Obrazek użytkownika Czesław2

30-11-2023 [08:04] - Czesław2 | Link:

W/g sondażu podanego przez wPolityce, "ponad 52 proc. Polaków nie chce, aby rząd przyjął propozycję zmian traktatów Unii Europejskiej. Rezygnację z prawa weta popiera z kolei ponad 32 proc. respondentów. 15,2 proc. badanych nie ma zdania na ten temat."
Pytanie retoryczne: Do kogo należą media niszczące mózgi Polaków i nawołujące do likwidacji Polski, czyli TVN, Axel Ringer, YouTube, Google?

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

30-11-2023 [06:27] - Siberian Husky Dog | Link:

Obrazek użytkownika Jabe

30-11-2023 [17:49] - Jabe | Link:

Autor odczuwa dy­sonans po­znawczy, więc jest dla niego nadzieja.