II RP nie oddała III Rzeszy złota,  czy ma to zrobić III RP?

II RP nie oddała III Rzeszy złota,  czy ma to zrobić III RP? na rzecz lewackiej UE

Może się zdarzyć tak, że polskie złoto w ilości ca. 300 t może jednak trafić w łapska Brukseli, a de facto Niemców.

II RP po wybuchu II WŚ robiła wszystko, by polskie złoto w ilości ca. 95 t nie trafiła w łapska III rzeszy, dzięki heroicznej postawie polskich patriotów.

Niemcy odczekali kilkadziesiąt lat i może się zdarzyć tak, że polskie złoto trafi do EBC z siedzibą we Frankfurcie, za przyczyną stworzenia IV Rzeszy 

Kto prze do takiego rozwiązanie? Ano Niemcy i ich poplecznicy, bo największym beneficjentem euro są Niemcy, i w jakiś minimalnym stopniu Francja.

Do tego potrzebne są zmiany w traktatach, do zapoczątkowania takich zmian potrzebne było głosownie PE a dzięki czerwonej zarazie , która weszła do PE dzięki Schetynie, który pachołków Moskwy umieścił na biorących miejscach, plus Róża Pancerfaust,  proniemiecki Ślązak, zastępczyni Bodnara, Homoś, te głosy zadecydowały, że procedura będzie się dalej toczyć.

Moim zdaniem przez 8 lat swoich rządów, PiS za bardzo się cackał z łobuzami z totalnej opozycji, a powinien zrobić tak jak powiedziała była czerwona, która przyczepiła się do PO jak g… do statku, pani Pawliczak, że trzeba wyciąć pisowskiego raka, z tą różnicą, że nie pisowskiego a czerwonego raka.

Nie chce mi się pisać dalej, bo może dojść do tego, że przez tych zdrajców, Polska zostanie ubezwłasnowolniona.

Ale zero zdziwienia, polscy postkomuniści robili łaskę towarzyszom radzieckim, teraz robią towarzyszom z Brukseli a tak de facto z Berlina.
 
 
 
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

24-11-2023 [15:28] - AŁTORYDET | Link:

Jednak oddała. Rezerwy polskiego złota, ewakuowane do Francji przez płk. Matyszewskiego. mjr. Floyara-Reichmanna i Halinę Konopacką. wpadły w łapy szwabów, po upadku Francji. Sikorski nie zgodził się na ewakuację złota do Stanów, twierdząc, że byłby to wyraz braku zaufania do francuskiego partnera. No i stało się..

Obrazek użytkownika Andy51

24-11-2023 [17:03] - Andy51 | Link:

Wydaje mi się, że niezupełnie tak było jak piszesz.

Obrazek użytkownika sake3

24-11-2023 [17:50] - sake3 | Link:

Ciekawe czy jak Niemczury położa na nas swoje łapska to zadowolą się tylko złotem ze zlikwidowanego jedynego polskiego banku? Wygląda na to ,że zostały się jeszcze takie dobra narodowe jak muzea z których dla ozdoby Berlina wywiezie się wszystkie dzieła sztuki.

Obrazek użytkownika Andy51

24-11-2023 [18:47] - Andy51 | Link:

Mam nadzieje, że naród morderców, nigdy do polskiego złota się nie dobierze, ale gdyby nie daj Boże by się tak stało, to by było jak piszesz.