Wkrótce wybory, mundurowi pamiętajcie, że dla PO jesteście..

Wkrótce wybory, mundurowi pamiętajcie, że dla PO jesteście mordercami, psami, faszystami, itd.

Wkrótce wybory, pragnąłbym by żołnierze, a także inni mundurowi ( jak leśnicy),ich rodziny, partnerki, partnerzy, i znajomi pamiętali jak wyrażali się o nich, głównie zwolennicy PO.

Myślę, że dwa pierwsze miejsca, zajmują te dwie kreatury: pokraka Ochujska która porównała działania SG, do działań Eichmana, żołnierzy zaś do faszystów, dalej, oskarżyła leśników, o to, że w tajemnicy w lasach zakopują ciała emigrantów. Nie potrafiła również wskazać tych miejsc czyli dowodów żadnych, ale swoje zadanie spełniła.

Drugą obrzydliwą postacią jest pani Holland córka nkawudzisty żyda,  członka KPP. Żydzi chyba wyssali nienawiść do polskiego munduru z mlekiem matki.

Ten para-dokument przedstawił polskich pograniczników w takim świetle że nie powstydziłby się takiego „produkcyjniaka” sam Goebbels , którego filmowcy, nagrywali podobne filmy o żydach.

Żadnych dowodów, brak konsultacji ze SG, żeby albo potwierdzić, albo zaprzeczyć scenom przedstawionym w niby filmie.

Ten film przypomina wyrób czekoladopodobny, jaki pojawił się w PRL, który miał przypominać czekoladę.

Jakże mogłoby być inaczej, lewactwo, łącznie z  PO są zachwycone filmem, a rozgrzany sędzia, wydał wyrok zakazujący min. Ziobro wypowiadania się o tym filmie i jej reżyserce.

Jeżeli do tego dodamy wypowiedzi Frasyniuka na temat munduru i mundurowych, zachwyt nad tym filmem GW i TVN, to mamy niemal cały obraz sytuacji.

Odtajniona notatka przez min. Błaszczaka, pokazuje, że rząd Tuska chciał oddać ponad 1/3 Polski ruskim bandytą, później min. Karpiński, w podsłuchanej rozmowie  rzekł tak, a ch*j tam z Polską Wschodnią.

Mam nadzieję, że we wschodniej Polsce, nikt nie odda głosu na kolaborantów z PO.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

27-09-2023 [15:58] - Alina@Warszawa | Link:

Pamiętajcie także kochani Mundurowi - Polacy - o 20 mundurowych zamordowanych 3 miesiące po przejęciu przez Tuska władzy, 23 stycznia 2008 roku, w "katastrofie" CASY pod Mirosławcem. Okoliczności mordu są identyczne jak w Smoleńsku.
Nie ma takich przypadków w przyrodzie, żeby 2 różne samoloty wojskowe, w dwóch różnych miejscach i okolicznościach rozbiły się w identyczny sposób z identycznym skutkiem. Zlikwidowanie CASY to była próba techniczna jakiejś ruskiej metody likwidacji polskich samolotów ze wszystkimi na pokładzie. Próba wypadła pozytywnie i metoda została zastosowana w Smoleńsku..
Oba samoloty wyleciały z Okęcia i tam na pewno jest początek, od którego trzeba wreszcie zacząć poszukiwanie prawdy i winnych. 
Tych 20 mundurowych - pilotów - nie ma w razie konieczności obrony Polski przed ruską albo szwabską agresją! Zostali zlikwidowani zgodnie z Tuskową doktryną obronną, żeby nikt nie przeszkadzał wrogom, kiedy zechcą wejść do Polski jak na swoje.

Jeśli Tusk zdobędzie jakąkolwiek władzę w Polsce, albo któraś z totalniackich opozycji typu Lewica, albo Trzecia (ciecia) droga, to możecie mieć (i my też) makabryczną "powtórkę z rozrywki".

Obrazek użytkownika tricolour

27-09-2023 [16:13] - tricolour | Link:

Ta "jakaś ruska metoda likwidacji samolotów" polega na tym, że ruscy mówią, że nie ma warunków do lądowania w wyniku czego górę bierze polska przekora i nieodparta potrzeba lądowania.

Ja nie dam rady?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

27-09-2023 [16:23] - Alina@Warszawa | Link:

kaczki na wybiegu

Obrazek użytkownika tricolour

27-09-2023 [17:15] - tricolour | Link:

@alina

Beemka mając ćwierć tysiąca kilometrów na godzinę zabiła rodziców i dzieci paląc ich w samochodzie. Dalej się upierasz, że to kaczki na wybiegu?

Pożyjemy, zobaczymy.

Obrazek użytkownika paparazzi

27-09-2023 [20:53] - paparazzi | Link:

@ trico, nie ruskie a pakamera i nie lądowanie a wejście w pułap rozpoznawczy na zfałszowanej wysokości do odpalenia ładunku. Jak Krasnotuckij odpalił Moskwie ze nie ma warunków to go zrugali i kazali  zejść do wysokości takiej a takiej, paniatno kameraden. Po to jedna radiolatarnia nie działała. Co do reakcji Rządu, zgoda, nie bylo reakcji i śledztwa w pierwszej katastrofie bo taki był rząd czyli nierząd.

Obrazek użytkownika sake3

27-09-2023 [16:22] - sake3 | Link:

Nie tylko z samolotami może być ta powtórka.Nie po to na Campusie Trzaskowskiego szkolono bojówki za pomocą propagandy by przegrać wybory...

Obrazek użytkownika Andy51

28-09-2023 [09:32] - Andy51 | Link:

Każde kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą.

Obrazek użytkownika Andy51

28-09-2023 [09:30] - Andy51 | Link:

Tak, o nich trzeba pamiętać.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

27-09-2023 [16:22] - Alina@Warszawa | Link:

Śmierć gen. Petelickiego też miała miejsce w czasie rządów Donalda Tuska i jego ministra obrony - psychiatry.
W jego samobójstwo w piwnicy bloku w którym mieszkał, w miejscu poza okiem kamer, a także w dniu ważnego meczu w piłce kopanej na ME, mogą wierzyć tylko idioci. 
"Śmierć gen. Petelickiego. Woyciechowski: mam wątpliwości co do jej prawdziwej przyczyny"

Obrazek użytkownika Andy51

28-09-2023 [09:33] - Andy51 | Link:

Wiedział za dużo i go zlikwidowali.

Obrazek użytkownika sake3

27-09-2023 [18:06] - sake3 | Link:

Jak mogą bronić się mundurowi przed paszkwilami jeśli film Holland zostanie uhonorowany nagrodą Stolicy Apostolskiej na festiwalu Tertio Millennio w Rzymie? Czy papież nie zdaje sobie sprawy ,że film jest nie tyle kontrowersyjny co kłamliwy? Jak można honorować film zanim go sie nie obejrzało i który prezentuje jednostronny i kłamliwy przekaz? Zapewne na Anioł Pański papież odniesie się do treści ubolewając nad losem imigrantów i nawołując do ich przyjmowania..Będzie potępiał polskie służby graniczne? Mało mu skandalu kiedy całował po rękach bezczelnego oszusta i przestępcę przywiezionego przez Wielgusową i Diduszko? Gdzie doradcy papieża? Gdzie w końcu polski Kościół by powiedział jak jest rzeczywiście? Papież nakłania do przyjmowania przejęty losem imigrantów,a dlaczego nie przejmuje się losem chrześcijan przesladowanych i zabijanych?

Obrazek użytkownika Adam66

27-09-2023 [21:11] - Adam66 | Link:

@sake3
Dlaczego papież nie przejmuje się losem chrześcijan przesladowanych i zabijanych? Bo jest masonem i został namaszczony na papieża żeby ten kościół rozbić od wewnątrz - to jest ostry osąd.  Druga, łagodna dla niego możliwość - bo jest idiotą oderwanym od rzeczywistości i otoczonym przez złowrogich doradców.  Albo trzecia - coś pomiędzy dwoma wymienionymi...

Obrazek użytkownika Andy51

28-09-2023 [09:34] - Andy51 | Link:

Niestety Papież jako lewak, ma chrześcijan gdzieś.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

28-09-2023 [21:25] - Alina@Warszawa | Link:

| Zagadkowe Śmierci po Katastrofie Tu-154M w SMOLEŃSKU| Czy to Zbieg Okoliczności czy Coś Więcej? | 
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Andy51

29-09-2023 [13:24] - Andy51 | Link:

Odpowiem, coś więcej.