Córka czerwonoarmisty pluje na polski mundur

Myślałem, że trudno będzie „przebić” słowa pokraki Ochujskiej, która przyrównała działanie  polskich obrońców granic do działań Eichmana, ale znalazła się córka czerwonoarmisty Hollanda polskiego żyda, która nakręciła film szkalujący polskich strażników granicznych pod tytułem ”Zielona granica”, która stanowi obraz fiksacji Agnieszki Holland, na temat polskich obrońców granic.

Jeżeli miałbym z czymś porównać ten obrzydliwy paszkwil to jedynie z filmikami goebbelsowskiej  propagandy na temat żydów w hitlerowskich Niemczech.

Ten niby paradokument miał zohydzić polski mundur, a wzbudził całą masę działań w obronie polskiego munduru „ nie dotyczy to lewactwa polskiego i zagranicznego, niektórych celebrytów i peowskich polityków.

A teraz rezime;
Córka żydowskiego komunisty, propagandysty z ,,Trybuny Ludu", tworzy film ,,Zielona Granica", opluwający polski mundur i mający za zadanie oczernić Polskę na arenie międzynarodowej.
Dofinansowanie filmu autorka zawdzięcza Rafałowi Trzaskowskiemu - synowi tajnej współpracownicy SB, aktualnie działającemu w Platformie Obywatelskiej - partii założonej przez komunistycznego agenta. Trzaskowski przejdzie do historii jako ten, który przeznaczył miliony złotych na tęczową fundację byłej funkcjonariuszki SB od zadań specjalnych mających za zadanie zniszczyć polskie dążenia niepodległościowe.
Na uroczystej premierze plującego na Polskę filmu, do zdjęć pozuje Jerzy Owsiak, resortowe dziecko, syn pułkownika Milicji Obywatelskiej. Owsiak nie tylko pozuje ale i reklamuje film trzymając go w ręku, a drugą ręką robi znak zwycięstwa.
Obok niego na premierze - Kuba Wojewódzki, syn PRL-owskiego prokuratora, do którego pretensje ma na przykład kultowy raper OSTR - wyznał, że ojciec celebryty za komuny zaszedł za skórę jego rodzinie.
Na premierze paszkwilu córki żydowskiego komunisty również - Adam Bodnar. Znany ze wspólnych występów ,,Tour de Konstytucja" u boku ,,sędziego" Tulei - syna funkcjonariuszki komunistycznej SB. Bodnar uzyskał tytuł naukowy za pracę pod kierunkiem Wyrzykowskiego - znanego z wykładów w kuźni esbeków, uczelni imienia Dzierżyńskiego. W latach 80-tych Wyrzykowski nawiązał relacje z towarzyszami Walterem i Wejchertem, a gdy stworzyli TVN - dostał fuchę w radzie nadzorczej tej telewizji.
Na premierze filmu córki żydowskiego komunisty pojawił się ,,dziennikarz" Morozowski - syn archiwisty w komunistycznym Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego, żydowskiego pochodzenia.
Oprócz niego, na premierze pojawiły się również jego koleżanki z pracy - Kolenda-Zaleska (teoretycznie dziennikarka informacyjna, a praktycznie - niemal rzeczniczka prasowa Tuska) i Monika Olejnik, córka majora komunistycznej SB. Pracownice telewizji TVN stworzonej przez towarzysza Waltera, którego za komuny żydowski komunista Urban polecał generałowi Kiszczakowi do robienia esbeckiej propagandy.
Największą propagandę filmowi córki żydowskiej komunistki robi ,,Gazeta Wyborcza" - założona przez syna żydowskich komunistów, Michnika, który swoją prawą ręką uczynił córkę żydowskiego komunisty, Helenę Łuczywo, i gdzie od ponad 30 lat pisze teksty syn żydowskiej komunistki, Konstanty Gebert, i gdzie pisał polityczne, antylustracyjne teksty esbecki konfident Lesław Maleszka a wydawcą gazety, dla odmiany - córka żydowskiego komunisty (Wanda Rapaczyńska).
List otwarty, którego sygnatariusze dziękują córce propagandysty ,,Trybuny Ludu", za ,,patriotyczną postawę", podpisała Anna Bikont (redaktorka ,,Wyborczej" i córka żydowskiej komunistki z ,,Trybuny Ludu"), Michał Boni (tajny współpracownik SB, działający obecnie w Platformie Obywatelskiej założonej przez komunistycznego agenta), Konstanty Gebert (syn komunisty który namawiał Amerykanów żeby nie udzielali pomocy Polsce zaatakowanej przez Stalina, któremu służył propagandowo ojciec Agnieszki Holland), Jan Grabowski (autorytet TVN-u, który w zagranicznej prasie opierdolił Niemców na arenie międzynarodowej za to, że przejmują na siebie za dużo winy za holokaust i nie pozwalają Polakom przejąć wstydu za holokaust), Żyd Józef Hen (członek komitetu poparcia komunisty Cimoszewicza w wyborach prezydenckich), Michał Komar (syn żydowskiego komunisty), Ewa Łętowska (żona Janusza zarejestrowanego jako TW SB), Helena Łuczywo (córka żydowskiego komunisty), Adam Michnik (syn żydowskiego komunisty skazanego za próbę narzucenia Polsce komunizmu siłą), Aleksander Smolar (syn żydowskich komunistów) i wielu tym podobnych.
To oczywiście wszystko totalny zbieg okoliczności.
Co się stało z Twoją godnością, biedna Polsko...
 
https://i.pl/porownala-funkcjonariuszy-strazy-granicznej-do-adolfa-eichmanna-premier-reaguje-na-slowa-ochojskiej-to-hanba/ar/c1-15982115
https://niezalezna.pl/polska/wydarzenia/zielona-granica-tomasz-sakiewicz-o-rezyser-agnieszce-holland-typowa-wychowanka-wajdy/498389?fbclid=IwAR11CjrMVDAtiGD5SROaPbNFoGVbayQegxHlgj-JSRj_zuVQ_bgsKLrL4C4
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

23-09-2023 [12:09] - u2 | Link:

Kiedyś będąc w Linzu, mieście rodzinnym Adolfa Hitlera zażartowałem w kierunku pewnego młodego wtedy Austriaka, że Holland, Poland, eine kleine unterschied. Austriak zaprotestował i powiedział : Nein, eine grosse :-)

Obrazek użytkownika Andy51

23-09-2023 [13:54] - Andy51 | Link:

Co odrzekłeś? , jawohl .

Obrazek użytkownika u2

23-09-2023 [15:36] - u2 | Link:

Nic nie odrzekłem. Uśmiechnąłem się ze zrobionego dobrego kawału, który Austriak potraktował śmiertelnie poważnie.

PS. Na zachodzie gremialnie nie wiedzą co to Poland i często mylą z Holland. Stąd ta moja mała prowokacja.

Obrazek użytkownika Andy51

23-09-2023 [16:34] - Andy51 | Link:

Dlatego zmienili na Niderland.

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

23-09-2023 [17:16] - Eugeniusz Kościesza | Link:

w temacie koszernego „plucia”:
„w Warszawce jak  nie splujesz ,
-tedy zwykle jakiegoś żydka oplujesz!”

Jak by nie patrzeć-to  największe getto powojennej Europy! Mają szczęście, ,że „polskie słoiki” na nich tyrają, bo jako elita nierobów -z głodu- już by wymarli.    

Obrazek użytkownika Andy51

23-09-2023 [18:51] - Andy51 | Link:

Oni  ciężką pracą nie chcą się zhańbić, a słoiki jak chcą na nich pracować to niech pracują.

Obrazek użytkownika juur

23-09-2023 [18:12] - juur | Link:

Jak to ktoś powiedział: "trudno nie być antysemitą"  patrząc na treść notki.
Pytanie po co to robią?  Czy to wynika z zimnej kalkulacji czy genetyka?
 

Obrazek użytkownika Andy51

23-09-2023 [19:14] - Andy51 | Link:

Genetyka, wg. mnie.

Obrazek użytkownika sake3

23-09-2023 [18:18] - sake3 | Link:

To gdzie się te kanalie podzieją kiedy zaleje nas fala migracyjna? Paniusia Holland uważa,że,, prawa historii sa takie,że nasza cywilizacja upadnie,bo ogromne tłumy runą na Europę.Nie można walczyć przeciw prawom historii''.....Jako przykład podaje najazd Hunów.Czyli szykujemy zbiorowe samobójstwo? Zaczynając od Polski? Przecież otwarcie granicy z Białorusią oznacza,że staniemy się wygodnym i bezpiecznym szlakiem dla wszystkich? Dla tych co są terrorystami,przestępcami,dla tych co nie mają paszportów i linii papilarnych.A jak przejdą granicę to nie dostaną się do Niemiec które już teraz chcą zamykac granicę z Polską by się nie dostały przez nią nielegalni uchodźcy? Co wtedy zrobimy z migrantami których będziemy zmuszeni wpuszczać bez umiaru nawet w liczbie kilkunastu milionów?Czy starczy kościołów ,plebanii i parafii do przyjęcia tylu ludzi co już ustaliła Ochojska? Holland nie będzie się martwić wyjedzie do siebie do Kalifornii nie martwiąc się tym co sama zrobiła.Odebrała godność wojsku i pogranicznikom polskiemu mundurowi i samej Polsce. Czy ta kanalia zdaje sobie sprawę,że jeżeli opozycja wygra zaczną się sądy i więzienia dla pograniczników którzy nic zlego nie zrobili? Tyle że kanalia taka jak ona bez moralności,kultury i z miedzianym czołem nie będzie musiała oddawać migrantom niczego,będzie żyła spokojnie rozmyślając o prawach historii.

Obrazek użytkownika Andy51

23-09-2023 [18:53] - Andy51 | Link:

Mylisz się, muzułmanie w pierwszej kolejności wezmą się za żydów, później za homosiów, 

Obrazek użytkownika sake3

23-09-2023 [19:09] - sake3 | Link:

@Andy....Ja nie napisałam nic o Żydach ani homoseksualistach.Przypomniałam po prostu wcześniejszy plan Ochojskiej by migrantów umieszczać w parafiach w Polsce..Ochojska obliczyła że parafii jest 10000.Teraz kiedy runie nas fala migrantów nawet te parafie mogą sie okazać niewystarczające,i trzeba do ich dyspozycji oddać kościoły i plebanie oraz nasze domy.

Obrazek użytkownika Andy51

23-09-2023 [19:13] - Andy51 | Link:

Ty nie pisałeś, ale ja tak, o homosiach również.

Obrazek użytkownika Tomaszek

23-09-2023 [19:21] - Tomaszek | Link:

Sake
Holland nikomu nie odebrała godności . Ona się zeszmaciła do reszty . Szmata godności nie odbierze .

Obrazek użytkownika Tomaszek

23-09-2023 [19:29] - Tomaszek | Link:

Sake
Holland nikomu nie odebrała godności . Ona się zeszmaciła do reszty . Szmata godności nie odbierze .

Obrazek użytkownika Andy51

24-09-2023 [11:36] - Andy51 | Link:

Jak można odbierać komuś godność, skoro samej się go nie ma.

Obrazek użytkownika Andy51

24-09-2023 [11:37] - Andy51 | Link:

Jak można odbierać komuś godność, skoro samej się go nie ma.

Obrazek użytkownika Maverick

23-09-2023 [19:59] - Maverick | Link:

Można przypuszczać, że Amerykanie z publiacją tego tekstu czekali aż Zełeński przyleci do Stanów Zjednoczonych.
Przyleciał, jest, i "The New York Times" publikuje tekst, w którym oskarża Żeleńskiego o zamordowanie swojej ludności. Amerykanie tym samym wysyłają Żeleńskiemu sygnał, że czasy hołubienia Ukrainy się skończyły. Co to konkretnie będzie oznaczać, o tym się dopiero przekonamy.
Zarzut pojawia się w kontekście ataku rakietowego z 6 września na Kostiantynówkę - miasteczko we wschodniej Ukrainie, niedaleko Bahmutu, którego mieszkańcy są w większości rosyjskojęzyczni - w wyniku którego zginęło co najmniej 15 cywilów, a ponad 30 innych zostało rannych. "Ładunek metalowych fragmentów broni uderzył w rynek, przebijając okna i ściany, raniąc ludzi nie do poznania."
To miało miejsce podczas pierwszego dnia izyty w Kijowie amerykańskiego Sekretarza Stanu Blinkena. Zaledwie kilka godzin po wybuchu Kijów oskarżył Putina o "mordowanie ludności cywilnej".
Jednak dowody zebrane i przeanalizowane przez „The New York Times”, w tym fragmenty rakiet, zdjęcia satelitarne, relacje świadków i wpisy w mediach społecznościowych, wskazują na to, że katastrofalny atak był spowodowany błędem ukraińskiego systemu obrony przeciwlotniczej/ rakiety wystrzelonej z systemu wyrzutni Buk.
Bezpośrednio po ataku władze ukraińskie początkowo próbowały uniemożliwić dziennikarzom NYT dostęp do szczątków rakiety i obszaru uderzenia. Jednak reporterom w końcu udało się dotrzeć na miejsce zdarzenia, przesłuchać świadków i zebrać pozostałości użytej broni.
Na nagraniach widać, że rakieta wleciała w Kostiantynówkę od strony terytorium okupowanego przez Ukrainę, a nie zza linii rosyjskich.