Artyści są wieczni

Nie wierzcie że tam, gdzie kończy się kilkadziesiąt PRL-owskich tzw. Nazwisk, nastaje tylko  pustka albo nieznośna bylejakość. To nieprawda. To kłamstwo, które niezmiennie, od dziesięcioleci, kreuje na gwiazdy enkawudowskich potomków, które stoi na straży ich karier i honorariów - nie za wybitne dzieła, lecz za dyspozycyjność w opluwaniu nas i naszego kraju.
To kłamstwo, które utalentowanym Polakom zamyka drogę do najmniejszej choćby szansy na zaistnienie, bo talent to największy wróg rodzin i pomazańców NKWD.
Parę miesięcy temu TVP przypomniała benefis jednego z takich pomazańców, który bez żadnych zahamowań prezentował młode pokolenie gotowe zrobić to samo co on - dla tych samych władców poświęcić i utopić w alkoholu swój talent.
Ten człowiek, wówczas gigant estrady,  wprost mówił „popieramy go (ją)”, i rzeczywiście tego wieczoru skazał na sukces parę osób.
Nie mam żadnych wątpliwości, że w filmie było dokładnie tak samo, z tym samym skutkiem, z demiurgiem znanym każdemu w Warszawie i w Moskwie.

Dzisiejszego koncertu w Mielniku nie uświetnił sobą żaden „artysta” chałturnik dbający o taką przyszłość.

Dzisiaj w Mielniku, w obronie honoru polskich żołnierzy, piękne polskie pieśni zaśpiewali i zagrali Artyści.

- Natalia Krakowiak
- Józefina
- Marek Piekarczyk
- Łukasz Drapała
- Antek Smykiewicz
- Bartas Szymkowiak
- Chór Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego
- Kukla Band Zygmunta Kukli
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marsie

23-09-2023 [00:08] - marsie | Link:

 

Obrazek użytkownika danuta

23-09-2023 [11:36] - danuta | Link:

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga, ale ten komentarz chyba był skierowany do Uli Ujejskiej. Mamy trochę podobne awatary.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Ptr

23-09-2023 [00:09] - Ptr | Link:

My jako naród nie możemy sobie poradzić z własną iluzją Unii,  więc zamiast wykonać opcję zerową w sądownictwie, i z tymi pseudoelitami dajemy demokracjè by wydawało się że bilans wejścia do Unii jest pozytywny politycznie i społecznie. Niestety otwiera nas to na jurgield i groźbę rozbioru, gdy resetowcy dojdą do władzy ,a opatrzność już nas nie uratuje. Niemądre kobiety angażujà się politycznie po stronie opozycji nie mając pojęcia  co czynią. Trwa spektakl którego treścią są wyścigi po najwyższą jurgieltową premię  - kto zrobi większe świństwo Polakom, prawicy, PiS. Państwu polskiemu. 

Obrazek użytkownika marsie

23-09-2023 [00:40] - marsie | Link:

W ramach poparcia:
https://biuletynnowy.blogspot.com
Pozdrawiam!

 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-09-2023 [11:29] - Ula Ujejska | Link:

Padła tu już propozycja "opcji ZERO"  którą zapodał Ptr - ja tylko dorzucę, że to powinno się stać we wszystkich możliwych dziedzinach naszego państwa. Pozbycie się nkwdzistowskich wpływów na nasze życie powinno być dla Polaków priorytetem!
No tak najprościej to: Won za Don!

Obrazek użytkownika danuta

23-09-2023 [11:37] - danuta | Link:

Najprościej i najcelniej.
Pozdrawiam serdecznie