PiS ma programy socjalne vs ***** *** PO i jej zwolenników

PiS ma programy socjalne vs ***** *** PO i jej zwolennikówJeżeli przyjrzymy się tym partiom, to PiS ma programy socjalne dla ludzi, że wymienię: 500+ od (stycznia 800 +) wyprawka szkolna, podwyższenie kwoty wolnej od podatku do 30 tys. zł. , 13 i 14 pensja dla emerytów, itd. itd.

Co w zamian oferuje opposition fuhrer, Wspomniane osiem gwiazdek jako motyw przewodni, ale jeszcze coś.

Sztukmistrz Tusk obiecuje, że unieważni referendum, po ewentualnych wygranych wyborach ( co nie daj Boże) pojedzie do Brukseli i na pstryknięcie palców odblokuje pieniądze z KPO.

Wychodzi na to, że w Polsce nie chodzi o żadną praworządność, a spowodowanie, że w najbliższych wyborach władze przejmie Tusk i jego proniemiecka partia, wspierana przez lewackie towarzystwo.

Jak już wspomniałem, Tusk jest germanofilem, co pewnie odziedziczył po matce Niemce, a Niemcy wiedzą, że gdyby Tusk wygrał, za poklepanie po plecach, wykona każde polecenie Berlina/Brukseli.
Jeżeli chodzi o kłamstwa, to nie powstydziłby się ich sam Goebbels. Jest ich setki, ale tylko jeden mały przykład.

Mieszkam w Sopocie, ostatnio pojawił się w nim on, może to kłamstwo nie jest „najcięższej wagi’ ale mówienie, że w jego rodzinnym Sopocie bzdur jest samo w sobie nadużyciem, bo Tusk nie urodził się w Sopocie, tylko w Gdańsku.

Dziwi mnie to, że ca. 30% społeczeństwa chce głosować na tego kłamcę, ale jak się ma za sobą około 80% mediów i w tym  dwie partie ( TVN i TVN 24) , to i tak ciągłym praniem mózgu nie osiągnął zbyt wiele.
Goebbels nie miał takich możliwości, a mimo to Hitlera popierało ponad 90% Niemców.

Knajacka  kampania popierana prze ośmiogwiazdkowców nie przynosi oczekiwanych przez Tuska skutków, przypuszczam, że mocodawcy z Berlina nie są zbytnio zadowoleni.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

02-09-2023 [10:48] - u2 | Link:

Sztukmistrz Tusk obiecuje

Jak zwykle obiecuje przed wyborami, a po wyborach będzie bezradnie rozkładał ręce jak w Zakopanem i mówił, że nie wie gdzie są pieniądze zakopane, bo na pewno nie w Zakopanem. Tusk to patologiczny kłamca, nie ma najmniejszych kompetencji do sprawowania jakiejkolwiek władzy w Polsce.

Obrazek użytkownika Andy51

02-09-2023 [12:41] - Andy51 | Link:

Tak jest z oszustami.

Obrazek użytkownika Jabe

02-09-2023 [11:14] - Jabe | Link:

Demokracja deprawuje ciemny lud, pro­wadząc do eskalacji prezentów soc­jalnych od oszustów żądnych władzy. Lud nie wie, skąd te prezenty, lub zakłada, że kto inny za nie płaci, kupując bułki. Do tego do­chodzą obietnice bez­pieczeństwa, zwykle kosztem wolności.

Grubo ponad połowa społeczeń­stwa chce głoso­wać na te kreatury.

Obrazek użytkownika u2

02-09-2023 [11:32] - u2 | Link:

Jakaż pogarda do ludzi, ty gardzisz wszystkimi dokoła ciebie.

Obrazek użytkownika Andy51

02-09-2023 [12:42] - Andy51 | Link:

Gardzi sobą, to i wszystkimi naokoło.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-09-2023 [12:27] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Słabiutko. O pogardzie już ci napisano. Ja dodam tylko że  jesteś idealnym koalicjantem dla Tuska razem ze swoim wodzem JKM. On myśli podobnie.

Obrazek użytkownika spike

02-09-2023 [19:55] - spike | Link:

@jabe
"Grubo ponad połowa społeczeń­stwa chce głoso­wać na te kreatury."

a na które kreatury @jabę będzie głosował ??

Obrazek użytkownika Kaczysta

02-09-2023 [21:11] - Kaczysta | Link:

Nie zagłosuję na Ryżego Folksdojcza! 
Kolejny raz nie dotrzymał wredny skunks obietnicy! Co za oszust!
Miał być chleb po 30 zł, a jest po 3 -5 zł.
Oszukał mnie jeszcze przed wyborami!
Wypad Ryży pajacu!

Obrazek użytkownika sake3

02-09-2023 [12:50] - sake3 | Link:

No to ja wycofuję się z wyborów chociaż miałam jedynkę.Skoro sam wielki pan@Jabe nazwał mnie kreaturą poproszę aby w moje miejsce dano szansę komuś z opozycji.Może Giertych,bo u Tuska jest na końcu listy,a to człowiek wielkiej moralności i będzie po ewentualnej wygranej PiS ,,powallendrować''?

Obrazek użytkownika spike

02-09-2023 [20:05] - spike | Link:

Chyba w Polsacie występował poseł Dziambor, kiedyś Konfa, obecnie Wolnościowcy, powiedział zdanie, które kiedyś wypowiedziałem jak pojawił się Kukiz,
"jeżeli partia startująca do sejmu, nie ma w planie wejścia do koalicji rządowej, to znaczy że nie zamierza cokolwiek spełnić z obietnic dla swoich wyborców, jedynie paść się na ich koszt."
Poseł Dziambor powiedział podobnie, możemy się spodziewać, że będzie chciał wejść do koalicji najprawdopodobniej z PiSem,
Matka Boska Królowa Polski chyba nie pozwoli, by niemiecki sługa Szatana zniewolił i zdeprawował Polskę.

Obrazek użytkownika Kaczysta

02-09-2023 [21:15] - Kaczysta | Link:

“Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami…”
Zbigniew Herbert, “Pan Cogito”

https://pbs.twimg.com/media/F4_gmtDW8AAhOxG?format=jpg&name=large

Obrazek użytkownika spike

02-09-2023 [20:12] - spike | Link:

Tusk ma 2 flagowe programy dla Polaków,
1- zrobić z Polski obóz pracy,
2-praca do śmierci.

były już w praktyce wypróbowane, za czasów rządów "wodza" jego dziadka i reszty rodzinki.
, więc dostał rozkaz powrotu do tych czasów.

Obrazek użytkownika Kaczysta

02-09-2023 [20:25] - Kaczysta | Link:

Liderzy list wyborczych Koalicji Rosyjsko-Niemieckiej, Giertych, Kołodziejczak i Tusk słowem nie zająknęli się wczoraj o rocznicy napaści Niemiec na Polskę.
Mnie nie dziwi..