Spęd 4 czerwca jest po to by dopier***ić Kaczyńskiemu albo

Spęd 4 czerwca jest po to by dopier***ić Kaczyńskiemu albo wsadzić  Kaczyńskiego  i Dudę  do komory.

„Opposition Führer” kazał, akolici wykonują polecenie Führera i 4 czerwca wszystkie zasoby jakie posiada PO wraz z przystawkami rzucone są do W-wy. Aby wzmocnić przekaz włącza się zaplecze intelektualne w tym komediant Seweryn i tak oto rzecze:

"Drogie dziecko, pamiętaj! Twoje zadanie jest im przypie***lić. Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pier****nym, rozumiesz, trzeba przypie***lić"  które zostało już usunięte z mediów społecznościowych.

Najpierw był wrzask, że to nagranie zostało wykradzione, ale gdy okazało się, że opublikował je zwolennik Tuska, sprawa w sprawie kradzieży  od razu przycichła.

Największe tuzy intelektualne PO dały głos. Nie wiadomo, czy w zapleczu intelektualnym PO trwa jakieś współzawodnictwo o najbardziej knajacką i chamską wypowiedź. Po twicie "Znajdzie się komora dla Dudy i Kaczora” Lisa Seweryn , który pisał wiernopoddańcze listy do Kiszczaka postanowił dopi****lić  jeszcze mocniej.

Ale Seweryn nie był sam w hołdach składanych Kiszczakowi, byli tam min. Szczypiorski, Celiński, Tyszkiewicz itd. co w dokumentach ujawnił IPN.

Zbliża się godz. 12:00 godzina rozpoczęcia wielkiego humbugu, okaże się czy uczestnicy marszu będą chcieli za przykładem Seweryna dopier***ić wszystkim inaczej myślącym niż Tusk?

Pośród słów ogólnego potępienia znalazł się człowiek który mówił o zrobieniu łaski Amerykanom  nijaki Zdradek , który poparł  Seweryna i powiedział "Zgadzam się z Andrzejem Sewerynem. Faszystom nie wolno nadstawiać drugiego policzka" 
 
 
https://dorzeczy.pl/opinie/444780/znajdzie-sie-komora-dla-dudy-i-kaczora-skandaliczny-wpis-lisa.html
https://i.pl/listy-hanby-do-generala-kiszczaka-udostepnione-przez-ipn/ar/9433836
https://dorzeczy.pl/swiat/446757/seweryn-faszystom-trzeba-przyplic-sikorski-zgadzam-sie.html
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

04-06-2023 [13:45] - Alina@Warszawa | Link:

TVN pokazuje marsz 'na żywo". Nie jestem pewna, czy nie jest to kolejne oszustwo, bo dziś za pomocą animacji komputerowej można nawet taki marsz zmontować "na żywo".
Ale załóżmy, że to przekaz na żywo. Jeśli tak, to jestem przerażona, że jest tylu ludzi, którzy pitolą, że nie mają wolności! Tylu ludzi jest zmanipulowanych i sterowanych za pośrednictwem TVN-24! Oni chcą jakiegoś innego państwa, jakiejś Polski, która z polskością nie ma nic wspólnego.
Przed chwilą występował prezydent Sopotu - Karnowski. Teraz ma wystąpić prezydent Gdańska Dulkiewicz. Ale ktoś inny dorwał się do mikrofonu.
Oni "nie chcą stracić Polski"! To jakiś matrix! Z bezczelnością przejęli hasła z Marszu Niepodległości, Chcą Polski uśmiechniętej, z darmowym programem zapłodnień "in vitro". Pół miliona podpisało się pod dofinansowaniem programu in vitro (a przecież zamiast podpisywać mogli robić zrzutkę z własnej kieszeni!). 
UB-ecy i zboczeńcy krzyczą "zwyciężymy!" ( No nie daj Boże! ). Jest tam prezydent Białej Podlaskiej Maciej Litwiniuk. Ciekawa jestem, czy policzył ile Biała miała pieniędzy za rządów PO-PSL i ostatnio za PiS? A może nie potrafi liczyć? 

Marsz ruszył! Na czele TUSK obok Trzaskowskiego, a obok - przedziela ich tylko jakaś panienka - maszeruje uśmiechnięty były prezydent Lech Wałesa ("Bolek")
 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-06-2023 [14:00] - NASZ_HENRY | Link:

ONI
Świntuszki LGBT nie chcą stracić koryta ;-)

 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

04-06-2023 [14:18] - Siberian Husky Dog | Link:

Alina@Warszawa

Czy duzo
prosze sprawdzic tu i zaglosowac
https://niepoprawni.pl/ankieta/husky/ile-bedzie-ludzi-na-marszu-4-czerwca

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

04-06-2023 [14:42] - Alina@Warszawa | Link:

Głosować na NP? Ja już kiedyś tam byłam i dokładnie wiem jak to działa - z wolnością słowa nie ma nic wspólnego! 
Poza tym już wiadomo ilu ludzi tam idzie - ok 400-500 000!

Załóżmy, że połowa to SB-cy i platformiana administracja. Ci mają po co iść - jedni stracili przywileje resortowe, drudzy chcą trzymać się koryta i robić ynteresy bezkarnie. 
Ale reszta to jakieś głupole i oszołomy. Jakby swoją obecnością na marszu Tuska potwierdzali słowa redaktora Lisa: "ludzie nie są tacy głupi jak myślimy - oni są dużo głupsi!". Bowiem tylko tacy mogą przyjąć jako swoje poglądy Tuska, Lisa, Trzaskowskiego i reszty tych oszustów i agentów.
No cóż widać jaka jest siła rażenia TVN-u! Ci ludzie za codzienne ogłupianie jeszcze co miesiąc płacą TVN-owi ...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

04-06-2023 [21:13] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Ci ludzie za codzienne ogłupianie jeszcze co miesiąc płacą TVN-owi "
TVN w przeciwieństwie do TVP nie dostaje grosza z kieszeni polskiego podatnika, czyli słowa zacytowane to najzwyklejsze kłamstwo.

Obrazek użytkownika Andy51

05-06-2023 [08:30] - Andy51 | Link:

Od Polaków nie, ale od amerykańskich żydków tak.

Obrazek użytkownika Andy51

04-06-2023 [15:58] - Andy51 | Link:

Powtórzę po raz enty, dużą zasługę  w tym , ze tyle osób przyszło na spęd, ma PAD, który zawetował ustawę medialną. dla przypomnienia we Francji i Niemczech obcy kapitał nie może przekraczać 30%, u nas WSI 24 z żydowsko-amerykańskim kapitałem to 100% .

Obrazek użytkownika sake3

04-06-2023 [14:23] - sake3 | Link:

<<Nikt nas dzisiaj nie zagłuszy.Olbrzym sie obudził'' ryczy pomarszczony jak stara podeszwa Tusk pomimo braku wolności.A czy ktoś kiedyś zagłuszał ? A gdzie i kiedy tej wolności brakowało towarzyszącego mu tłumowi? Nawet udało się olbrzymowi zabić przedstawiciela znienawidzonej niby tej rzekomo reżimowej partii a z drugiego uczynić kalekę.Hołota na czele hołoty.

Obrazek użytkownika mada

04-06-2023 [15:33] - mada | Link:

Co zrobić. I tacy mówią po polsku. Choć z niechęcią.

Obrazek użytkownika sake3

04-06-2023 [15:39] - sake3 | Link:

Bardziej po menelsku niz po polsku.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

04-06-2023 [15:33] - Alina@Warszawa | Link:

Tracę niedzielny czas, trudno - ale słucham przemówienia Tuska na warszawskim marszu! 
Takich jaj jeszcze nie widziałam - Tusk spędził 500 000 do W-wy, nawet Wałęsę i mówi o uczciwości i o tym, że PiS okrada polskie rodziny.
Pewnie mówi o UB-eckich rodzinach, bo wszystkie inne mają więcej pieniędzy niż miały kiedykolwiek za rządów Tuska! Pomijam oczywiście warszawskich emerytów, którym Trzaskowski kradnie pieniądze na wywóz śmieci, których oni nie mogą zbyt wiele wytwarzać, bo przecież nie mają pieniędzy, jak zapłacą czynsz i kupią sobie coś do jedzenia na bazarku. 
Tusk "kocha Polskę"! Tak mu pewnie kazali, żeby wyjątkowo w niedzielę 4.06.2023 kochał Polskę. Przez jeden dzień przecież niż mu się nie stanie ...
„Bezczelne są te kurwy i zuchwałe” - to o całej rusko-niemieckiej agenturze w PO.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

04-06-2023 [16:47] - Siberian Husky Dog | Link:

Ordynator szpitala w Tworkach:
Prawdę powiedziawszy wisi mi to, ilu "walecznych" było na tym marszu. Wszystkich ich na oddziale nie pomieszczę.

Obrazek użytkownika sake3

04-06-2023 [18:13] - sake3 | Link:

To żadni waleczni,zwykła chamska dzicz.

Obrazek użytkownika Andy51

04-06-2023 [19:25] - Andy51 | Link:

Oj tak.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

04-06-2023 [20:53] - Siberian Husky Dog | Link:

To kiepska frekwencja wszak zapewne w Polsce jest więcej debili niż te 500 tys.
No chyba ,że to byli delegaci
Ale cóż, mogę śmiało powiedzieć, że wg mnie było dokładnie 1,234 miliona. Obecnych duchem też policzyłem.

Obrazek użytkownika Andy51

04-06-2023 [19:24] - Andy51 | Link:

Waleczni w gębie.

Obrazek użytkownika Jan1797

04-06-2023 [21:13] - Jan1797 | Link:

Andy ,
W obliczu ataku na Adama Borowskiego nie interesuje mnie kopiowany i kolportowany obraz manifestacji nawet pięćdziesięciu tysięcy „rozczarowanych” tylko dlatego, że aparat partyjny z osłoną liczył w PRL-u około milion osób, a ich dzisiejsze rozczarowanie przygotowywaną przez ostatnie pół roku manifestacją zwożonych, jest ich rzeczywistym problemem. Nie piszę tego dla prowokowania rzeczywistości, a jedynie dla rzetelnego zobrazowania miałkości tego, co po komunie, ku naszej radości zostało. 

Obrazek użytkownika sake3

04-06-2023 [21:56] - sake3 | Link:

@Jan1797.........Nie nazwałaby tego pozostałością po komunie jako miałką,raczej straszną.Patrząc na tych ryczących,atakujących ,wściekłych ludzi,na polityków opozycji w amoku wątpię czy potrafią odpowiedzieć na pytanie za co tak nienawidzą.Bo nienawidzą wszystkich i wszystkiego- rządu i elektoratu i dobrych wyników gospodarczych,poczynionych inwestycji.Nie starają się dociekać,nie starają się docenić wysiłków rządu w realizację postanowień.Nawet 500+ czy 800+też chamsko potraktowali ordynarnym transparentem choć za parę groszy dali się wozić i ryczeli.To było obrzydliwe widowisko..

Obrazek użytkownika Jan1797

04-06-2023 [22:37] - Jan1797 | Link:

@Sake,
 Doskonale recenzował to przed chwilą dr Żukowski, opisując "program" prezentowany przez Tuska. Dlatego przed laty w pierwszy raz organizowanej kampanii wyborczej wyprosiliśmy w Krakowie Unie wolności z sali. 
Jak również przed chwilą mówiła Senyszyn, "dzieci z przedszkola przynoszą wulgaryzmy":)) Tak należy opozycję traktować,
ą lewym wystarczy odpowiedzieć; bilion złotych więcej w budżecie ośmiu lat PiS, to jest akurat tyle ile wynosił dwudziestoletni budżet waszych czasów.

Obrazek użytkownika Andy51

06-06-2023 [08:26] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Twoim wywodem, ale jestem wstrząśnięty tym że Tusk i jego kamaryla udaje że nic się nie stało.

Obrazek użytkownika tricolour

04-06-2023 [21:49] - tricolour | Link:

Czuję smutek, że było pół miliona. Gdyby było pół tysiąca, to wasza radość uniosła by sufity...

No jak to możliwe, że pół miliona osób chciało, miało czas? Nie do ogarnięcia...

Obrazek użytkownika sake3

04-06-2023 [22:01] - sake3 | Link:

Czas był opłacony i jeszcze z zapewnionym transportem w obie strony no to wielu się połaszczyło.Zamiast siedzieć w knajpie była jedyna okazja wypić darmowe piwsko,żeby sie lepiej ryczało i popatrzeć na Warszawę.Zawsze jakaś odmiana.

Obrazek użytkownika tricolour

05-06-2023 [11:48] - tricolour | Link:

@sake

I dlatego jesteś tępym sowietem i niczym się nie różnisz od Sołowiewa.

Obrazek użytkownika spike

05-06-2023 [12:22] - spike | Link:

@tri
no to już wiemy dlaczego nazywają ciebie POje*baniec, pochwal się że tam byłeś i nie jedną zaliczyłeś :)))))

Wy POj*bańcy nie jesteście tak głupi, jakby się wydawało, jesteście o wiele głupsi, jak przysłowiowe kilo gwoździ, ty jesteś tego dowodem, nie mam wątpliwości, że pochodzisz od małpy :)))

Obrazek użytkownika tricolour

05-06-2023 [15:34] - tricolour | Link:

@spike

Fakt, jedna się napraszała, ale odmówiłem gdy się okazało, że to twoja mama.

Chyba mnie rozumiesz.

Obrazek użytkownika sake3

05-06-2023 [14:11] - sake3 | Link:

@Tricolour.......Nie jestem żadnym tępym sowietem tylko śliczną Polką ani trochę nie podobną do Sołowiowa ani jego pijanych koleżanek z programu w Rassija1. A zresztą co takie krótkie te pańskie inwektywy? Wybluzgał się pan na marszu hołoty i taki wyczerpany?.To nie załapał się pan na piwo darmowe?.,A tak głośno pan ryczał niczym jeleń na rykowisku stojąc obok swoich guru-pomarszczonej podeszwy i łysego czerepa na pajęczych nóżkach i nawet piwa nie dali.Co za czasy Ale dowózka chyba była?.

Obrazek użytkownika tricolour

05-06-2023 [15:32] - tricolour | Link:

@sake

Drobne sprostowanie: piękną polką to może jesteś w swoich wyobrażeniach. W rzeczywistości jesteś dysfunkcyjnym ramolem, którego nikt nie chce, w wyniku czego regularnie się żalisz brakiem zainteresowania.

I tak długo nikt się nie zainteresuje, jak długo wyobrażenie o sobie kompromituje rzeczywistość. Przyjmij zatem życzliwie ten mój głos rozsądku, no chyba, że chcesz tkwić resztę życia przy klawiaturze.

Obrazek użytkownika sake3

05-06-2023 [16:37] - sake3 | Link:

@Tricolour....Akurat z pańskiej strony zainteresowanie moją osóbką jest spore.Nie mam więc co się użalać,co najwyżej dziwię ,że raz jestem zachlanym wycirusem,kiedy indziej bolszewickim ścierwem,a dzisiaj starym brzydkim ramolem.Jak widać mam wiele twarzy a co najwazniejsze jestem sobą i jest mi z tym dobrze.Z pana chamskich komentarzy mamy w gronie znajomych ubaw po pachy 

Obrazek użytkownika tricolour

05-06-2023 [18:40] - tricolour | Link:

@sake

Mylisz się. Przede wszystkim jesteś głupia, bo nie odrożniasz oceny zachowania od oceny osoby. Moje zainteresowanie jest zerowe, prostuję jedynie.

Twoi znajomi śmieją się z ciebie, nie ze mnie.

Obrazek użytkownika spike

05-06-2023 [12:09] - spike | Link:

Cała PO i jej zwolennicy to zboczeńcy seksualni, wszystkich chcą je..ć,
czyli PO to partia POj*bańców, a Tusk to naczelny POj*baniec.
:))

Obrazek użytkownika sake3

05-06-2023 [16:45] - sake3 | Link:

@spike......Jest w sieci na Fronda.pl filmik jak na spędzie w Krakowie mała .może dziesięcioletnia dziewczynka wypychana do mikrofonu przez jakieś rozanielone idiotki wrzeszczy o prawach kobiet ,które jej odebrał PiS.Chyba nie miała na mysli prawa do nauki i zabawek,bo jakie jeszcze prawa mają ,,kobiety'' w jej wieku?

Obrazek użytkownika Andy51

05-06-2023 [17:17] - Andy51 | Link:

Stalin i Hitler wykorzystywali dzieci do swoich ideologicznych projektów, to samo robi Tusk.

Obrazek użytkownika Andy51

05-06-2023 [17:17] - Andy51 | Link:

Stalin i Hitler wykorzystywali dzieci do swoich ideologicznych projektów, to samo robi Tusk.