800+ na Dzień Dziecka w 2023 r. królik z kapelusza Tuska

Myślał , myślał i wymyślił. Ten folksdojcz, który jeszcze 12 maja w Sulechowie, obrażał wyborców PiS, ale nie tylko , obrażał wszystkich, którzy biorą 500+, ze są królami życia, że chleją, biją dzieci i żony i nie pracują, nagle po  propozycji PJK, że od 1 stycznia 2024  rodzice dostaną nie 500+ a 800+

I co ciekawe nie od 1 stycznia 2024 r, a od 1 czerwca 2023 r. Naprawdę temu facetowi coś bardzo ciężkiego spadło na głowę.

Tusk wszystko robi Für Deutschland, wszak to w Gdańsku na tle Żurawia powiedział po niemiecku, | "Wasze rządy były błogosławieństwem dla całej Europy" - tak niemieckiej partii CDU po niemiecku dziękował Donald Tusk. Zachwalał i prosił o dalszą walkę. Mówił o rozsądku, prawdzie i przyzwoitości, które - jego zdaniem - określają niemiecką CDU. cd.

Dla Tuska błogosławieństwem dla Niemiec było to, gdy Polacy zarabiali po 3-5 zł za godzinę i musieli jeździć na zbiór szparagów do Niemiec.

To za czasów Tuska z Polski wyjechało od 1,5 mln do 2 mln Polaków, przeważnie młodych i gdy słysz ę od przedstawicieli partii proniemieckiej , że w Polsce rodzi się za mało dzieci, to mi mózg staje.

To za jego rządów było ca. 15% bezrobocie, a w niektórych rejonach nawet ca. 25%. Teraz młode Polki nadal rodzą dzieci, ale dzieje się to w UK. Niemczech, krajach skandynawskich, Holandii, itd.
Tusk potrafi w ciągu 24 h zrobić salto mortale i samemu sobie zaprzeczać ale istnieje takie coś jak internet i on nie zapomina.

Tusk posunie się do każdego bezeceństwa, robi to bo tak mu Berlin kazał, a mistrz propagandy Goebbels , w niektórych wypadkach mógłby się od Tuska uczyć.

PiS będzie miał jeszcze dwie konwencje, w czerwcu i we wrześniu, na pewno z ust PJK padną jakieś ciekawe i konkretne propozycje dla Polaków, jakie nie wiadomo, ale możemy być pewni, że Tusk i jego akolici, będą starali się je „przebić”, nie na podstawie wyliczeń ekonomistów, ale n podstawie wypowiedzi cudaków typu Balcerowicz czy Grabowski, a partia WSI 24 będzie popierała wszystko co Tusk powie, wspierana GW.

Jestem ciekaw, jakie kapelusze ma Tusk i jakie króliki będzie chciał wyciągnąć w kontrze do propozycji PJK i PiS.
 
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1571398%2Crzecznik-pis-o-slowach-tuska-kolejny-przyklad-ponizenia-milionow-ludzi https://twitter.com/WiadomosciTVP/status/1350885183109656577
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Andy51

23-05-2023 [16:40] - Andy51 | Link:

Ja też nie mam, ale chyba nie przesadziłem.

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza

23-05-2023 [18:54] - Eugeniusz Kościesza | Link:

Kolaboracja Tuska  w zamachu Smoleńskim -przede wszystkim !
Dalej głównym problemem nie jest to ,że ów volksdojcz chrzani farmazony,  przy tym nie umiejąc się wypowiedzieć ściśle i płynnie w języku polskim ,(poza POpierdojczmi -prawie nikt z etnicznych Polaków mu nie wierzy), ale  to, iż mimo wielokrotnej zdrady głównej, z kolaboracją w doprowadzeniu do śmierci najważniejszych osób mających służyć reaktywacji suwerennego Państwa Polskiego- za sprawą zaniechań posowieckiej prokuratury.pl i jej szefa, Zbycha-zamiast już siedzieć w areszcie, (a to  w celu choćby uniemożliwienia mataczenia) w już rzekomo podjętym śledztwie w sprawach zamachów lotniczych :smoleńskim i mierosławskim,  co najmniej .   
To nadal sobie hasa i szykuje niemiecką dywersję na obszarze całego kraju. Co  to za ….a „polska prokuratura” !?
I tu jest główny problem , tej i innych wywodzących się z PRL onych pracujących na rzecz obcych państw kast nadzwyczajnych!
 

Obrazek użytkownika Jabe

23-05-2023 [19:00] - Jabe | Link:

Spokojnie. Idą wybory, przymknie się go dla efektu.

Obrazek użytkownika Andy51

23-05-2023 [20:36] - Andy51 | Link:

Prezydent Francji skazany, a ten folksdojcz mąci.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

23-05-2023 [19:33] - NASZ_HENRY | Link:

Tusk popisuje się niewiarygodnym chamstwem i bezczelnością.
Stocznie zatopił, armie rozbroił, emerytury zajumał ;-)

Obrazek użytkownika u2

23-05-2023 [19:57] - u2 | Link:

niewiarygodnym chamstwem i bezczelnością

Po prostu stosuje metodę prof. Marka Belki, który zaleca kłamać, kłamać i kłamać. Jedno kłamstwo zastępować szybko następnym kłamstwem. Bo kłamstwo wg prof. Belki, ma nie tyle krótkie nogi, co szybkie nogi.

Warto zauważyć, że jeśli wygra pełomafia z lewizną, to nie będzie obiecywanego socjalu i nie będzie liberalnej gospodarki, tylko ustawki mafijne. Niewygodni ludzie będą ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach. To są proste sprawy.

Obrazek użytkownika Andy51

23-05-2023 [20:39] - Andy51 | Link:

Nie tylko Belka,  nijaki Grabowski, też a inny tuz z proniemieckiej partii tak rzekł, dwa razy obiecać to raz dać.

Obrazek użytkownika Andy51

23-05-2023 [20:41] - Andy51 | Link:

Zachodzę w głowę, jak ta łajza może mieć ponad 20% poparcia.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

23-05-2023 [21:16] - Alina@Warszawa | Link:

Podobieństwa się przyciągają. Ja nie zachodzę w głowę - ja jestem przerażona, że ponad 20% ludzi w Polsce identyfikuje się z tym oszustem, pajacem, mordercą, agentem niemiecko-rosyjskim, i jest gotowa przekazać mu władzę nad nami wszystkimi. Bo to jest tak jakby w Polsce była 25% V kolumna (niemiecka PO) i 25% VI kolumna (rosyjskie SLD+2,50+PSL) - wg sondażu dla RMF FM .
W tym dzisiejszym sondażu PiS ma 32%, Konfederacja ma 10%, nie wiem - 8%.
Z tego wynika, że partie programowo antypolskie mają 50% poparcia!
Antypolskie, bo wszystkie uważają polskie roszczenia wobec Niemiec i Rosji za bezzasadne (czasem ukrywają to w słowach, że to niemożliwe do osiągnięcia), a poza tym owoce  rządów PO, PSL, SLD, kiedy mieli władzę nie pozostawiają złudzeń w czyim interesie rządzili Polską i dlaczego "piniendzy nie było".i mało nie być.

Jaki stąd wniosek? Ano taki, że wszystkich blogerów czeka ciężka robota od teraz do wyborów. Bo nie tylko trzeba namawiać do głosowania, to jeszcze zniechęcać do głosowania na to coś co jest V i VI kolumną.
Partia "nie wiem" będzie języczkiem u wagi. Gdyby całe "nie wiem" weszło do Konfederacji mielibyśmy dość ciekawą koalicję :)

Obrazek użytkownika Kocur1

23-05-2023 [22:31] - Kocur1 | Link:

Popieram pani wypowiedz w 100%! Niestety, nie widze dzialania ludzi popierajacych PIS, czyli po prostu ludzi normalnych, potrafiacych myslec i majacych porzadny charakter moralny, ktore polegalyby na kontaktowaniu sie z roznymi ludzmi i przekonywaniem ich do popierania PIS-u. Godne podziwu jest pokazywanie zaprzanstwa tzw "opozycji", ale informowanie o tym ludzi myslacych, widzacych sprawy takimi jakimi one sa, to po trosze takie kiszenie sie we wlasnym sosem. Prawa strona Twittera tak naprawde obraca sie we wlasnym srodowisku a przeciez nie ma sensu informowania ludzi podobnych do nich o zlych intencjach tzw "opozycji". Nalezy rozrzeszyc dzialania na dotarcie do ludzi, ktorzy nie sa takim zmanipulowanym (klamliwie) przez TVN i inne smieciowe, antypolskie media. Niestety ale chyba wiekszosc patriotow uwaza, ze jak wyrazi swoja opinie (czyli rzecz znana przez innych, podobnych ludziach) to wykonalo swoja "robote". Uwazam, ze te wybory sa ostatnimi, ktore ma szanse wygrac PIS z przewaga taka, ktora by pozwolila rzadzic samodzielnie. Bo niestety normalni, starsi ludzie wymieraja a mlodziez wchodzaca do mozliwosci glosowania, wychowana jest na "8 gwiazdkach" i zmanipulowana w taki sposob, ze uwaza, ze PIS to samo zlo. Nie potrafiaca logicznie myslec a przekonana do nieogladania TVP, wiec glownego zrodla informacji i o rzadach PIS-u i o sytuacji gospodarczej Polski (niezaklamanej), itd. a wiadomo, co robi z bezmozgimi lemingami ogladanie antypolskiej stacji jaka jest TVN. Trzymam kciuki, zeby to sie jednak udalo. Mlodziez w wiekszosci jest zbyt glupia, zeby docenic czy tez stwierdzic fakt, ze gdyby teraz rzadzilo PO i akolici, to wiekszosc spoleczenstwa rzeczywiscie musiala by jesc szczaw i mirabelki. Niestety jak to mowia, od dobrobytu ludzikom sie w dupie poprzewracalo i juz spora czesc spoleczenstwa (zyjac w miare normalnie) zapomnialo jaka byla rzeczywistosc za Tuska (15% bezrobocie, bieda, zakupy na zeszyt, glodne dzieci mdlejace w szkole i odbierane rodzicom z powodu biedy!!! itd. Ale porzadni ludzie, zamiast przekonywac juz przekonanych powinni swoje dzialanie skierowac w strone ludzi, ktorzy sie wachaja i nie sa takim zmanipulowanym, bezmozgim staderm, ktore na odglos slowa PIS reaguja piana na gebie. No, coz, mam nadzieje, ze sie jednak uda wygrac z odpowiednia przewaga, bo to daje szanse na jeszcze wieksze poddzwigniecie sie wreszcie Polski z kolan. Oby!!!

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

24-05-2023 [10:53] - Alina@Warszawa | Link:

Tu nie chodzi o "popieranie" PiS! Tu chodzi o popieranie ludzi, którym na sercu leżą sprawy państwa, dla których "politykowanie" nie jest jedynym źródłem dochodu, bo są w stanie utrzymać się z dotychczasowej pracy.

Dlaczego PiS trzyma podejrzanych typów w ministerstwie zdrowia? Czyżby cały resort był sezamem i dla globalistów i dla działaczy partyjnych. W sumie to kasa, do której wpływa az  9% wszystkich naszych przychodów! Może dlatego ministrem zdrowia jest ekonomista, zupełnie bez pojęcia o sprawach zdrowia, higieny, organizacji służby zdrowia? Innego powodu nie widzę.
Jakby tak poszukać głębiej, to może się okazać, że to kolejny desant z londyńskiego City, jak dotychczasowi ministrowie finansów, i że został powołany na mz. żeby przypilnować transferów finansowych związanych z "pandemią"? Mam nadzieję, że jakiś dziennikarz śledczy zbada sprawę. Nie zdziwię się, że taki się nie znajdzie, bo to może być śmiertelnie niebezpieczna misja.

Obrazek użytkownika Andy51

24-05-2023 [13:10] - Andy51 | Link:

A skąd wierz, że to podejrzane typy?

Obrazek użytkownika u2

24-05-2023 [13:57] - u2 | Link:

Dlaczego PiS trzyma podejrzanych typów w ministerstwie zdrowia?

Jakich podejrzanych typów ?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-05-2023 [07:15] - NASZ_HENRY | Link:

@Alina@Warszawa
KANTY
Te procenty służą wyłącznie oszukańczej propagandzie, wystarczy dostrzec, że jedna z lewic(t)ujących firm badająca opinie nosi zgrywną nazwę KANT(ar) i wszystko jasne ;-)
 

Obrazek użytkownika Andy51

24-05-2023 [08:56] - Andy51 | Link:

Już kiedyś to pisałem za te ponad 20% poparcie w jakimś stopniu odpowiada PAD, który zawetował ustawę medialną, przypomnę, że we Francji czy Niemczech udział kapitału zagranicznego w mediach nie może przekraczać 30%, w Polsce kapitał zagraniczny w takiej WSI 24 wynosi 100% , ci korzystając z przychylności PAD piorą mózgi i stąd te 20%.

Obrazek użytkownika u2

24-05-2023 [09:20] - u2 | Link:

za te ponad 20% poparcie w jakimś stopniu odpowiada PAD, który zawetował ustawę medialną

Ale PAD musiał patrzeć szerzej niż tylko polskie podwórko. Zmieniły się rządy w USA, a to kapitał USA przejął WSI24. Wygonienie kapitału USA z Polski mogło się odbić dużą czkawką. Wtedy tylko ja pisałem o wojnie światowej na NB, reszta nie wiedziała co się dzieje. A tak nie można zarzucić Dobrej Zmianie, że tłamsi "wolność słowa" nawet jeśli to słowo jest ubeckie.

Obrazek użytkownika Jabe

24-05-2023 [09:58] - Jabe | Link:

Ależ tłamsi wolność słowa, gdzie może.

Obrazek użytkownika u2

24-05-2023 [13:56] - u2 | Link:

Ależ tłamsi wolność słowa, gdzie może.

W jaki sposób i gdzie ?

Obrazek użytkownika spike

24-05-2023 [09:48] - spike | Link:

@Alina
"Bo to jest tak jakby w Polsce była 25% V kolumna (niemiecka PO) i 25% VI kolumna (rosyjskie SLD+2,50+PSL) "

to nie są "fakty autentyczne", ale faktem jest, że w wyborach uczestniczy +- połowa wyborców, tak więc te w/w dane należy odnosić do tej części Polaków, którzy głosują.
Co do samych sondaży, życie i praktyka powinny już nas nauczyć, że prawdy nie podają, widać to po wynikach różnych sondażowni, zależy kto płaci, takie są wyniki, a wybory potwierdzają manipulację sondażami.

Koronnym dowodem była rozmowa u Sowy, wtedy wg sondaży PO miało wysokie poparcie, mieli wygrać "w cuglach", a jednak z rozmowy przebija panika i pada niepublikowany wynik sondażowy 40% poparcie dla PiSu.
Kolejnym dowodem jest ucieczka Tuska do Brukseli, jakby nie strach, to by został i wygrał wybory grając w piłkę, czy spacerując po plaży z psem, Tusk bał się, że po wyborach Kaczyński wsadzi go do pierdla.
Inną sprawą równie ważną są głosy poparcie czy protestu, lewackie zadymy często oglądamy w TV, a ilu protestuje przeciw nim??

Przypomnę zawetowaną którąś ustawę przez Prezydenta, którą oparł właśnie na tych zadymach, bo ich Prezydent nie chciał, podobnie jak listów protestacyjnych, ręce opadają, ale takie są fakty.

Polskim problemem jest bierność tej pozostałej połowy Polaków, którzy nie chodzą na wybory, a to są głównie ci, którzy najwięcej korzystają z socjalnych przywilejów.
 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

24-05-2023 [01:17] - Alina@Warszawa | Link:

Przed chwilą przeczytałam komentarz w stylu "Nie lubię pisiorów, ale ..."
Nie rozumiem oceny partii, czy polityka wg kryterium "lubię-nie lubię" Co to znaczy? Polityk jest jak narzędzie, które nadaje się do sprawowania władzy w moim imieniu, albo się nie nadaje. Lubienie nie ma nic do rzeczy. Np. Żydzi zawsze "lubili" Niemców bardziej od Polaków - jak to się dla nich skończyło - wiadomo, a ci wciąż to samo ...
Z tego stwierdzenia "Nie lubię pisiorów ..." wynika, że mówiący jest zwolennikiem PO, młodym i naiwnym, 
Tuskowi nie pożyczyłabym samochodu, nie zostawiłabym kluczy od mieszkania, żeby mi podlewał kwiatki, ani nie kupiłabym od niego np. ubezpieczenia, bo wiem, że to oszust, złodziej i morderca. To PiS zlikwidował skrajne ubóstwo dzieci w biedniejszych rodzinach i wyzysk najsłabszych pracowników przez podniesienie płacy minimalnej. PiS przestał okradać najuboższych za pomocą "podatku dochodowego", który wcześniej był podatkiem przychodowym. To za rządu PiS Polacy wracają do kraju po latach emigracji. Znam przypadek, kiedy rodzina z Ameryki Pn. wróciła, żeby dzieci nie były tam narażone na zboczeńców i ich "nauki".
PiS jest odpowiedzialny za wszystko co się działo w czasie pandemii, za utajnianie śmierci po szczepionkach jak na uniwersytecie w Poznaniu za sprawę Olka z Piaseczna, która podpada pod ludobójstwo. 
Ale jestem pewna, że gdyby wówczas rządziła PO ofiar byłoby tyle samo albo więcej, bo PO jest bardziej pazerna. Gdyby było inaczej PO w każdym publicznym wystąpieniu nawoływałaby do NIESZCZEPIENIA się niezbadanymi i niesprawdzonymi w Polsce szczepionkami. Nic takiego ci z PO nie zrobili.
Dopisek ps:
Co więcej - w całym sejmie tylko członkowie Konfederacji obnażali kłamstwa covidowe, ostrzegali przed szczepionkami, a potem ujawniali faktyczne skutki szczepień i zablokowania dostępu do służby zdrowia, przypadki lekarzy, którzy za skuteczne leczenie i stosowanie znanych i sprawdzonych leków byli szykanowani przez wymiar sprawiedliwości (tych od KON-STY-TUCJI!). Konfederacja jako jedyna domaga się postawienia winnych przedwczesnej śmierci 200 000 Polaków przed Trybunał Stanu. 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-05-2023 [07:47] - NASZ_HENRY | Link:

@Alina@
Ciężką robotę wykonujesz
To małe sprostowanie gratis;-)

"Żydzi zawsze "lubili" Niemców bardziej od Polaków"
Przywódcy żydowscy (kahał)  zawsze popierają silniejszego!!! Żydzi w RONie popierali Polaków a za Piastów stanowili przeciwwagę dla niemieckiego mieszczaństwa. Dopiero od czasu Sasów a zwłaszcza rozbiorów postawili w większości na Niemców i Moskali ;-)

 

Obrazek użytkownika Andy51

24-05-2023 [09:00] - Andy51 | Link:

Jak ma się wyprany mózg, to się tak mówi, jak napisałaś w przykładach. WSI 24 robi "dobrą" robotę, wyręczając Putina.