Najpierw, krzyczeli zabierz babci dowód, a teraz chcą dać

Najpierw, krzyczeli zabierz babci dowód, a teraz chcą jej dać 1500 zł , całe PO

Pinokio przy Tusku to dzieciak, jego kłamstwa to nie są jakieś pojedyncze przypadki, ale nie ma spędu, żeby Tusk nie łgał jak bura suka.

Tusk, ten sam, za którego rządów, nazywał starsze panie „moherowymi beretami”, ten sam którego środowisko krzyczało : zabierz babci dowód,  ten sam za którego rządów podniesiono kobietom wiek emerytalny o 7 lat, a w przypadku kobiet wiejskich o 12 lat, teraz mówi o tzw. babcinym w wysokości 1500 zł, mówiąc wcześnie , że programy socjalne to „rozdawnictwo”.

Tusk ledwo otworzy usta, to z jego ust płyną same kłamstwa niczym ścieki z „Czajki”.

Zastanawiam się czy Tusk jest taki głupi, że nie wie jak bardzo łatwo sprawdzić co mówi dzisiaj a co mówił całkiem niedawno.

Takie obietnice, że nie podwyższy wieku emerytalnego, po czym zaraz po wyborach go podwyższył, podobnie było z podatkami.

Całkowity upadek moralny pokazał w 2014 r.  gdy po wybuchu afery podsłuchowej mówił, że nie ma dla niego większego zaszczytu niż bycie premierem Polski i że się nigdzie nie wybiera, po czym dwa miesiące później  czmychnął do Makreli żeby dała mu stanowisko i go chroniła.

Tusk wyśmiewał budowę zaporę na granicy polsko-białoruskiej, mówiąc, że ona nigdy nie powstanie po czym zrobił salto mortale, mówiąc, że nigdy tak nie mówił.

Od Tusk dowiadujemy się, że to on wymyślił idee Baltic-Pipe, podczas gdy w 2014 r mówił , że nie potrzebujemy norweskiego gazu, gdyż jesteśmy za małym krajem, a poza tym mamy podpisany kontrakt z Gazpromem.

Ten sam człowiek, który w 2005 r. robił sobie zdjęcie na tle ołtarzyka z JP II i krzyżem, mało tego wziął ślub kościelny, by obecnie być zwolennikiem aborcji na życzenie do 12 tygodnia ciąży, zdejmowania krzyża z przestrzeni publicznej np. ze szkół i instytucji publicznych, a jeszcze nie dawno mówił, że jego matka robiła znak krzyża nad chlebem.

Ilość seryjnych kłamstw Tuska przeraża i nie daj Boże gdyby ten krypto Niemiec został premierem Polski, bo wówczas tak de facto Polska stałaby się quazi kolonialnym zależnym od Niemiec krajem.  

https://wgospodarce.pl/informacje/125402-w-najnowszym-numerze-sieci-13-klamstw-tuska
https://www.tvp.info/54691350/najwieksze-klamstwa-donalda-tuska-co-mowil-byly-premier-po-smolensku-o-podnoszeniu-podatkow-ofe-i-amber-gold
https://www.newsweek.pl/polska/premier-nie-wybieram-sie-do-brukseli-newsweekpl/5lkkebg
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

28-03-2023 [12:02] - Marek Kudła | Link:

To są inni ludzie, jakby z innej planety.  Ludzie, którzy widzą i rozumują odwrotnie niż normalni ludzie !  Skoro rząd PIS-u rządui dobrze,  ludziom żyje się coraz lepiej, a oni mówią, że jest źle, to jast to najlepszy przykład na to, że oni widzą wszystko odwrotnie !  Zrobienie laski Amerykanom i ścisła współpraca z Niemcami i Rosją taką jaką ona jest, o mały włos nie doprowadziło do czwatrego rozbioru Polski. To był znak od Boga, że w 2015 PIS wygrał wybory i przejął władzę ! 
 

Obrazek użytkownika u2

28-03-2023 [12:05] - u2 | Link:

Tusk ledwo otworzy usta

Q: Po czym poznać że Tusk kłamie ?
A: Po tym, że otwiera usta.

Obrazek użytkownika Andy51

28-03-2023 [12:33] - Andy51 | Link:

Fakt

Obrazek użytkownika Pers

28-03-2023 [12:07] - Pers | Link:

Pinokio to ksywa urzędującego premiera.
Bardzo trafna zresztą.

Obrazek użytkownika u2

28-03-2023 [15:04] - u2 | Link:

Obrazek użytkownika sake3

28-03-2023 [19:53] - sake3 | Link:

@Pers......A pan ma ksywę Pers a w niczym nie przypomina mruczącego miłego dachowca.,tylko raczej jeża.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

28-03-2023 [20:32] - Marek Kudła | Link:

@pers
zapomniał głupek dopisać :  "w latach 2007-2015" !

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-03-2023 [12:23] - Tezeusz | Link:

Co można wymagać od rudego niemca..

Obrazek użytkownika Andy51

28-03-2023 [12:34] - Andy51 | Link:

No nic.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

28-03-2023 [13:17] - Marek Kudła | Link:

Nie da się zjednoczyć dwóch obozów: narodowego i komunistycznego – po prostu się nie da !  To są wewnętrzni wrogowie Polaków !  Prawo międzynarodowe stanowi, że komunizm to zbrodnicza fornacja polityczna, co jasno określa, że komuniści to zbrodniarze !!!   Ich trzeba usunąć z życia publicznego, a już napewno politycznego, i aby to zrobić niezdecydowani muszą się zdecydować, a lenie nie biorący udziału w wyborach muszą ruszyć swoje du-py i przespacerować się do lokali wyborczych raz na 4-5 lat. To jest ich obowiązek wobec Ojczyzny a nie jakaś prośba !
 

Obrazek użytkownika Andy51

28-03-2023 [15:41] - Andy51 | Link:

Marku narodowego, komunistycznego i proniemieckiego, zapomniałeś dodać.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

28-03-2023 [14:13] - Marek Kudła | Link:

Hej wy z PO, aleście się nabrali na tego „waszego”  Tuska, zresztą Donalda.  To polska gangrena i akrobata kłamstwa !!!
Jesienią 2023 będzie to samo co było w Budapeszcie po tym jak D. Tusk przemawiał do opozycji węgierskiej.  Przegrali z kretesem !
 

Obrazek użytkownika spike

28-03-2023 [14:51] - spike | Link:

no to poczytajcie kolejne rewelacje kłamcy, kłamcy:
"tusk-broni-dziadka-z-wehrmachtu-wybral-polske"

https://www.salon24.pl/newsroo...