Pedofil w PO, atakując JP II próbują przykryć ten skandal

Sytuacja w PO w jakimś sensie przypomina lata 20-30  XX w. w  ZSRR.  W tych mrocznych czasach skazywano  mężów, żony, itd., nawet na karę śmierci, a mimo to najbliżsi ofiar  dalej chwalili Stalina i komunizm.

Na szczęście w Polsce tak nie jest, ale są pewne symptomy że może dość do takiej sytuacji (chodzi o chwalenie matki partii bez względu na okoliczności), partii,  którą jest PO o czym świadczą słowa Tuska, który zrobił dance macabre zwołując konferencję po śmierci syna poseł Filiks.  

Przychylne media rzuciły się na telewizję i dziennikarzy, nie informując, że pedofil to członek PO, a sprawę skutecznie tuszowano od 2020 r.

Tak jak w stalinowskie ZSRR Stalin i komunizm byli „świętymi”, tak w obecnej dobie jest tak, jak to mówił Neumann: „Jeśli będziesz w Platformie, będę cię k***a bronił jak niepodległości”. 

Kodziarka Filiks poświęciła syna umożliwiając mu obcowanie z pedofilen , z pedofilem o którego skłonnościach wiedziało środowisko PO w Szczecinie, teraz milczy. Przecież było rzeczą powszechnie znaną, że Krzysztof Faliński , pełnomocnik marszałka Geblewicza był homoseksualistą, mało tego Faliński był przedstawiany, jako psychoterapeuta, specjalistę terapii uzależnień i trenera interpersonalnego. Jako terapeuta pracował m.in. w Zachodniopomorskim Towarzystwie Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U” w Szczecinie, oraz w Centrum Terapeutycznym Symetria w Szczecinie, itd.

Ale w Szczecinie panuje sycylijska omerta.

Nikt się nie chce wychylić licząc na biorące miejsca w wyborach, nawet matka.

Chcąc przykryć sprawę pedofila  Falińskiego, antypolska prywatna telewizja WSI 24 uderza w św. JP II, na podstawie donosów tzw. „księży patriotów”, które są w aktach UB.

Akt nigdy nie zweryfikowanych ani nie potwierdzonych z innych źródeł.

Molestowanie śp. syna poseł Filiks mogło być czubkiem góry lodowej.

Ale musiało się tak stać, wszak to wychowawca dzieci, który działał w po 14 lat.

Ile mógł skrzywdzić dzieci, można jedynie domniemać, jeżeli  dodamy do tego że znaleziono u niego prawie 0,5 kg narkotyków, to włos się jeży na głowie, co ten pedofil mógł robić z dziećmi i dzieciom, mam nadzieje, że odpowiednie organa zajmą się tą sprawą.

Platforma ma wybitnych członków w zachodniopomorskim, do których można zaliczyć Grodzkiego, Gawłowskiego, Nitrasa, który chciał opiłować katolików i to zrobił rękami WSI 24, co przyniesie przyszłość zobaczymy.
 
 
https://www.tvp.info/49044550/slawomir-n-byly-minister-po-zatrzymany-doktryna-slawomira-neumanna-aktualna-jesli-bedziesz-w-platformie-bede-cie-ka-bronil-jak-niepodleglosci-wieszwiecej
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

14-03-2023 [14:10] - u2 | Link:

Ile mógł skrzywdzić dzieci, można jedynie domniemać

Redaktor Duklanowski twierdzi, że nikt nie zbadał ile mogło być jeszcze ofiar tego pedofila. Sprawa na pewno rozwojowa. Póki co ludzie boją się mówić jak w przypadku afery kopertowej, którą również badał red. Duklanowski i ujawnił rozmiary tej afery.

Obrazek użytkownika Andy51

14-03-2023 [14:26] - Andy51 | Link:

Ludzie boją się mówić, ale uważam, że do czasu.

Obrazek użytkownika sake3

14-03-2023 [19:11] - sake3 | Link:

@Andy....Ludzie boją się mówić.Wcale mnie to nie dziwi.Prosze tylko pomyśleć jak będą wyglądały dalsze studia Oskara Szafarowicza,nawet jak nie zostanie wyrzucony dyscyplinarnie z uczelni na co nalegają lewaccy studenci.Przecież on będzie miał utrudniony każdy egzamin,każde kolokwium szykanowany przez dostojne profesorskie grono cymbałów naukowych.Jego profesor Górecki już wsławił się ordynarnym wpisem pod adresem Szafarowicza,obecnej władzy i elektoratu PiS-u.Zapowiedział bezwzględne represje,wyrzucanie z pracy podejrzanych o ,,pisowskie sympatie'',odbieranie mienia,puszczanie w skarpetkach,wilcze bilety i niemożność uzyskania zatrudnienia przez studentów o konserwatywnych poglądach.To już nie tylko komorowskie walenie dechą,czy wałęsowskie wyrzucanie oknami.Wrócą ubeckie metody,a tacy profesorowie nie będą uczyć tylko tropić pisowców.

Obrazek użytkownika Andy51

14-03-2023 [19:21] - Andy51 | Link:

Czy ja wiem, że się boją? słabi się boją, ci z kręgosłupem raczej nie.

Obrazek użytkownika u2

14-03-2023 [19:30] - u2 | Link:

ci z kręgosłupem raczej nie

Oj Andy, wiesz ile się robi operacji na kręgosłup ? Jest takie określenie na nich, bezkręgowiec. I liczba wzrasta (and the number is growing).

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

14-03-2023 [15:48] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Redaktor Duklanowski twierdzi, że nikt nie zbadał ile mogło być jeszcze ofiar tego pedofila."

Wszystkim wielbicielom Dobrej Zmiany trzeba przypomnieć że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych któremu podlega Policja i Ministerstwo Sprawiedliwości które sprawuje pieczę nad prokuraturą od 2015 roku są w rękach wspomnianej Dobrej Zmiany. Podobnie jak Radio Szczecin i red. Duklanowski. 
Do kogo wobec tego można mieć zarzuty o ewentualne nie rozwijanie rozwojowej sprawy, przecież nie do PO. 
Może jest tak, że red. Duklanowski zbędnie wyciągnął to na światło dzienne, bo tego rodzaju dochodzenia efektywniejsze są, jak każde inne, gdy dzieją się w zaciszu.  
Chyba, że jest inaczej, że ktoś na górze w jednym czy też drugim ministerstwie uznał że lepiej zakończyć dochodzenie na  wątku dotyczącym dzieci Pani Posłanki.

BTW
Afera kopertowa to ta dotycząca przeprowadzenia wyborów kopertowych za pomocą Poczty Polskiej, gdzie wsadzono dyrektora  do PP i razem z nim 60 milionów PLN które się rozpłynęły. Jakiś czas po tym Sejm uchwalił bezkarność osób odpowiedzialnych za ten wałek. Jest jakiś materiał sporządzony przez red Duklanowskiego na ten temat?
Może u2 coś więcej wie co się stało z 60000000 PLN.

Obrazek użytkownika Andy51

14-03-2023 [18:34] - Andy51 | Link:

Zdzisiek, ty to jesteś pacan.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

14-03-2023 [18:45] - wielkopolskizdzichu | Link:

Wynika z tego że andy wierzy w to, iż PO zablokowało pracę prokuratury i policji.

Obrazek użytkownika spike

14-03-2023 [20:47] - spike | Link:

Jakby nie twoi POlszewicy, to afery kopertowej by nie było, a swoją drogą, na ty pogmatwanych wyborach Warszawka "zyskała", zamiast Kidawy, mają Trzaskowskiego, dzięki któremu Wisła została ubogacona wydalinami jego wyborców, a to jeszcze nie koniec, w kolejce czekają robale duszone w sosie własnym, miksowane dżdżownice itd.
"POlszewicy i Warszawiacy nie są tak głupi jak sądzimy, są o wiele głupsi" :)))))))))))))))))))

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

14-03-2023 [21:13] - wielkopolskizdzichu | Link:

 "a swoją drogą, na ty pogmatwanych wyborach"
Proszę o rozwinięcie pojęcia pogmatwane wybory, które były przeprowadzone przez nieomylną Dobrą Zmianę.

Widzisz Adminie jaki grzeczny jestem, w  stosunku do elektoratu Dobrej Zmiany. 

Obrazek użytkownika spike

14-03-2023 [20:41] - spike | Link:

"Nie mów tego, o czym należy milczeć, nie przemilczaj tego, o co należy powiedzieć"

Obrazek użytkownika Andy51

14-03-2023 [20:48] - Andy51 | Link:

Jeżeli to do Zdziśka to i tak nie zrozumie.

Obrazek użytkownika spike

15-03-2023 [11:45] - spike | Link:

Cytat dotyczył ogólnej sytuacji, np. są sprawy, np. osobiste których nie należy publicznie wywlekać, ale w kwestii czyjejś krzywdy, nie należy milczeć, nawet prawo kare o tym mówi, a @zdzicho to beznadziejny przypadek.

Obrazek użytkownika Andy51

15-03-2023 [13:52] - Andy51 | Link:

Zgoda nie ma dla niego ratunku, zaczadzony Tuskiem i PO.