40 tys. Szczurko podobnych ma pilnować wyborów ze strony PO

W październiku lub listopadzie odbędą się w Polsce wybory parlamentarne, Tusk w Lublinie powiedział, że PO szykuje 40 tys. armię wolontariuszy, która ma „pilnować” wyborów.

Strach się bać, jeżeli to będzie takie same tałatajstwo, jakie wyznaczył Senat na ławników do SN, gdzie kodziarz, kodziarza pogania i jeżeli chociaż część tych „pilnowaczy” ma być taka jak ławnicy do SN, to klękajcie narody.

Tusk ma autorytarne zapędy, ujawnił to Tusk, mówiąc o „silnych ludziach” , o TK, o mediach nienależących do prywatnych właścicieli (TVP1 , TVP 2, TVP-info).

Tusk i jego środowisko chce mieć kontrolę nad mediami, wówczas nie trafią do mediów, wiadomości tak de facto kompromitujące PO.

Zdradek, to się w głowie, należy się zastanowić jakie trzymanie ma na Tuska Zdradek, że de facto jest bezkarny, czy działa na rzecz Ruskich czy Niemców? Oto jest pytanie.

PiS nie jest święte, ma swoje wady i zalety, ale porównując tę partię, do jawnie prorosyjskiej lub proniemieckiej , wybór jest prosty,
PiS reprezentuje sprawy polskie, PO nie wiadomo czyje. 

http://300polityka.pl/live/202...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

24-01-2023 [13:34] - sake3 | Link:

To te 40000 ,,wolontariuszy'' będzie stało nad wyborcami z kijami bejsbolowymi i dyktowało gdzie postawić krzyżyk.Teraz już rozumiem dlaczego Trzaskowski urzadzał te swoje kampusy.Antifa niemiecka też przybędzie ze wsparciem?

Obrazek użytkownika Andy51

25-01-2023 [21:21] - Andy51 | Link:

Nie można tego wykluczyć.

Obrazek użytkownika Czesław2

24-01-2023 [13:57] - Czesław2 | Link:

@sake3 Liczenie głosów w komisjach wygląda tak, że dzielą karty na tyle kupek, ile członków komisji i każdy wpisuje co chce. Nikt nie wie, jakie dane są wpisywane do systemu informatycznego, bo nie ma żadnej weryfikacji z protokołami wywieszonymi ( lub nie ). Protokół wyborczy może być podmieniony, tak jak to było w Katowicach, i nic nikomu się nie stało. I po co pani pójdzie na wybory?

Obrazek użytkownika sake3

24-01-2023 [14:17] - sake3 | Link:

Może tam kogoś poznam ciekawego i przystojnego......

Obrazek użytkownika Czesław2

24-01-2023 [14:42] - Czesław2 | Link:

To jest argument.

Obrazek użytkownika Andy51

25-01-2023 [21:23] - Andy51 | Link:

Cesiek, jesteś specjalistą od kupek? 

Obrazek użytkownika Tomaszek

24-01-2023 [20:24] - Tomaszek | Link:

Czterdzieści tysięcy eurohunwejbinów . 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

25-01-2023 [00:28] - wielkopolskizdzichu | Link:

Szczórko podobny. To mnie  Bloger zaszczycił epitetem. Tak, będę w komisji, będę pilnować takich jak ty, pisiorskich lizodupów by nie zamienili Polskę w III Rzeszę.

Obrazek użytkownika sake3

25-01-2023 [08:36] - sake3 | Link:

@wielkopolskizdzichu........W jaki sposób chce pan pilnować? Będziecie na wejściu przesłuchiwać czy aby nie jesteśmy z PiS-u? No a wtedy......Proszę uchylić rąbka tajemnicy jak będziecie zmuszać do głosowania na opozycję? Wejdzie pana za mną za kotarę by kontrolować czy ,,właściwie'' postawiłam krzyżyk? No to ja oskarżę pana o molestowanie.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

25-01-2023 [18:33] - wielkopolskizdzichu | Link:

Nikogo nie będę zmuszać do głosowania, po prostu będę pilnować takich jak ty pisowskich oszustów w komisjach wyborczych.

Obrazek użytkownika sake3

25-01-2023 [19:19] - sake3 | Link:

@Wielkopolskizdzichu......Ależ ja nie zamierzam zasiadać w żadnej komisji wyborczej. Jestem tylko wyborcą ,więc w czym ma pan mnie pilnować? Nie rozumiem dlaczego nazywa mnie pan oszustem.Tyle w tym prawdy,co i we wmawianiu mi-wegetariance ,,żarcia'' kotletów schabowych smażonych na głębokim tłuszczu Ja preferuję pomidory,sery drób , i kawę.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

25-01-2023 [19:30] - wielkopolskizdzichu | Link:

"mi-wegetariance ..........Ja preferuję pomidory,sery drób , i kawę."
Nie  wiem czy ty zasiadać będziesz w komisji wyborczej, ale wiem że podobne tobie pisiory zasiadać będą, a oni tak jak i ty lubują się w kłamstwie.

BTW
Osoba szamająca drób nie jest wegetarianinem.

Obrazek użytkownika sake3

25-01-2023 [21:54] - sake3 | Link:

@wielkopolskizdzichu....To prosze mi podać choć jeden przykład mojego kłamstwa leśny dziadku.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

26-01-2023 [00:52] - wielkopolskizdzichu | Link:

Przykład pierwszy z brzegu. Kłamiesz na temat swego wegetarianizmu.

Obrazek użytkownika sake3

26-01-2023 [09:42] - sake3 | Link:

@wielkopolskizdzichu....Wegetarianizm dotyczy głównie zakazu spożywania tzw.czerwonego mięsa.Nawet niedługo już ,kiedy będziemy jedli świerszcze i przetworzoną z nich żywność wegetarianizm dopuści taką formę diety.Zaś przykład określania mnie słowem pisiorski kłamca po prostu rozśmiesza.Żeby tylko takie powody kłamstwa jak to niby moje funkcjonowaly w świecie to ten świat byłby piękny.Pozbawiony nienawiści którą tak pan się szczyci.

Obrazek użytkownika sake3

25-01-2023 [22:11] - sake3 | Link:

Skoro pan panie wielkopolski tak walczy z pisiorstwem i elektoratem PiS-u to jako czlonkowi czy przewodniczącemu komisji proponuję po zamknięciu lokalu zeżreć karty wyborcze z krzyżykiem postawionym na PiS..Nie będzie śladu że czegoś brakuje a i pewność i splendor wielki,że wyborcy zagłosowali właściwie. Do tego wegańsko i z poczuciem,że dla PO zrobiło się tak wiele.

Obrazek użytkownika Andy51

25-01-2023 [21:25] - Andy51 | Link:

Zdzisiek, ty na bank masz coś pod deklem.

Obrazek użytkownika sake3

25-01-2023 [22:00] - sake3 | Link:

@Andy.....Wyobraża sobie pan tego głąba w komisji wyborczej. Jak się miota po sali w poszukiwaniu pisowców ,zagląda przez ramię wypełniającym karty czy aby postawili ,,słuszny'' krzyżyk,jak woła tresowanych przez Trzaskowskiego silnych ludzi by domniemanego pisiora wyrzucili oknem,jak rwie już po zamknięciu lokalu karty z krzyżykiem na PiS? 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

26-01-2023 [07:45] - wielkopolskizdzichu | Link:

Wynika z enuncjacji twoich pisiorze, że coś jest na rzeczy skoro pisiorstwo tak boi się zasiadania w składzie komisji wyborczych reprezentantów opozycji. Mam nadzieję że opozycja wystąpi do UE o bardziej szczegółową, niż dotychczas, kontrolę nad przebiegiem kampanii wyborczej, samych wyborów i sposobu liczenia głosów. 
To widać po wpisach pisiorstwa jak wielki ich jest strach, że wyniki wyborów mogą oderwać ich i ich rodziny od koryta.

Obrazek użytkownika sake3

26-01-2023 [12:27] - sake3 | Link:

@wielkopolskizdzichu.......Strachu w pisiorstwie nie dostrzegam raczej rozbawienie na wasze przygotowania do wyborów. Tyle ,,silnych'' kontrolerów+ posiłki Trzaskowskiego+ niemiecka zaproszona Antifa z kastetami ,w odwodzie KOD pod lokalami i pani Lempartowa ze swoimi idiotkami ze strajku.No słono to będzie kosztować państwo polskie,bo i wyżerka i litra w łapę trzeba dać i dowózka+ odwiezienie zapracowanych członków komisji.Tyle pracy,taka aktywność ,czego się tak boicie,przecież nikt was palcem nie ruszy.Zapowiedział przecież wasz guru Tusk ,że w komisjach zasiądą tylko ludzie z opozycji.Więc co chcecie durnie kontrolować i kogo --,wyborców? Pisiorów w komisjach nie będzie no więc i mnie też,wszak pisiorką jestem.